Na ovih 7 pitanja nijedna žena vam NIKADA neće odgovoriti

bumbar59

Obećava
Poruka
60
Postoje tajne koje žene ne bi otkrile nikom, posebno ne svom muškarcu, ni za živu glavu. Ma koliko vi bili zaintirgirani i radoznali i ma koliko taktika upotrebili ne bi li je nagovorili da progovori, žena će biti još veštija. Nema tog trika koji će vam pomoći da je razotkrijete kada su sledeće stvari u pitanju.
Nevinost
Broj seksualnih partnera
Kilaža
Ljubav
Volim te
Nevera

https://www.krstarica.com/zivot/zene/na-ovih-7-pitanja-nijedna-zena-vam-nikada-nece-odgovoriti/

Postoje tajne u životu žene koje ni jedna nikada neće da otkrije, a pogotovo suprugu.
 
Jesi nevina?
Jesam..:flert:
Aha u lakat, moram ja to da proverim...:per:

Koliko si ih imala do sad?
Jednog...:rumenko:
Ebote, kako vi zene lazete, sve ste iste...:evil:


Jesi li mi bila neverna?
Nisam, samo tebe volim...
Lazes, priznaj s kim si bila ili...:rtfm:

:rotf:

...jesi li svršila...?
...jesam...:flert:

...koliko puta...?
...sedam...:flert:

...da li sam bolji od ovih pre mene...?
...nabolji si...:flert:
 
Postoje tajne koje žene ne bi otkrile nikom, posebno ne svom muškarcu, ni za živu glavu. Ma koliko vi bili zaintirgirani i radoznali i ma koliko taktika upotrebili ne bi li je nagovorili da progovori, žena će biti još veštija. Nema tog trika koji će vam pomoći da je razotkrijete kada su sledeće stvari u pitanju.
Nevinost
Broj seksualnih partnera
Kilaža
Ljubav
Volim te
Nevera

https://www.krstarica.com/zivot/zene/na-ovih-7-pitanja-nijedna-zena-vam-nikada-nece-odgovoriti/

Postoje tajne u životu žene koje ni jedna nikada neće da otkrije, a pogotovo suprugu.

sta nalupeta ovo zivota ti
nemam problem sa ovim pitanjima

ja reko ko zna kakva sad 7 pitanja lebac ti poljubim, kad ono ove gluposti... :roll:

- - - - - - - - - -

Jesi nevina?
Jesam..:flert:
Aha u lakat, moram ja to da proverim...:per:

Koliko si ih imala do sad?
Jednog...:rumenko:
Ebote, kako vi zene lazete, sve ste iste...:evil:


Jesi li mi bila neverna?
Nisam, samo tebe volim...
Lazes, priznaj s kim si bila ili...:rtfm:

:rotf:

ja mislim da najgore prodje drugi seksualni partner
jer ako svtavrno sve lazu da im je drugi, sta se desava kad si stvarno drugi, aj poveruj majcin sine :lol:

- - - - - - - - - -

Cim je busna ona je polovnjaca ako je debelguza odmah je i gnjiloguza a cim prebaci 25 to je matora polovara dakle sve se zna i sve ti je jasno.

tacno
moze lok :lol:
 
Postoje tajne koje žene ne bi otkrile nikom, posebno ne svom muškarcu, ni za živu glavu. Ma koliko vi bili zaintirgirani i radoznali i ma koliko taktika upotrebili ne bi li je nagovorili da progovori, žena će biti još veštija. Nema tog trika koji će vam pomoći da je razotkrijete kada su sledeće stvari u pitanju.
Nevinost
Broj seksualnih partnera
Kilaža
Ljubav
Volim te
Nevera

https://www.krstarica.com/zivot/zene/na-ovih-7-pitanja-nijedna-zena-vam-nikada-nece-odgovoriti/

Postoje tajne u životu žene koje ni jedna nikada neće da otkrije, a pogotovo suprugu.

ta pitanja muško i ne treba da postavlja
 

Back
Top