Da li zene na forumu od vas stvaraju ljute i besne osobe?

Mjok, ja sam ovakav otkad za sebe znam. Lepše je bez kulture, a i dosadno bi bilo samo sa onima kojima je biti fin nastup.

Pa da. Sad cu ja na forumu namenjenom za zabavu i uzbudjenje, tematika sex (ljubav me ne zanima toliko, mogu da caskam), da pricam kao da polazem srpski jezik i knjizevnost. Treba da zvucimo kao sredovecna neostvarena sprska knjizevnica? Dobrooo veceeeeeee. Kako ste dragi mojiiiiii. (dramska pauza) Eto, veceras imamo prelepe goste (jos jedna pauza) i jos lepsu tematikuuuuu.(i jos jedna pauza) U ovim vremenima brze komunikacije,(i jos jedna pauza) mi cemo se baviti o tome,(da, da pauza) kako covek danas gubi ono najbitnije u svom tom brzom zivotuuuuu.(zestoka pauza) A to je ljubaaaaaaav. nja nja nja, bla bla blaa.
 
Ne znam za vas, ali zar nije najstrastveniji i najuzbudljiviji seks padao uz nemust razvoj situacija, sa vrlo malo govora...

Kad jedno vodi ka drugom, kad nije ocigledno ali jeste ocigledno , kad drskost postaje vrlina (ako se moze tako nazvati, tj uklopljeno je).
Pameti nema, ostaju hrana , pice i seks....O hrani prica proka, o picu nema sta da pricas, a o seksu, e to ostaje ovde...
 
Da li zene na forumu od vas stvaraju ljute i besne osobe?

Ne nego zatucani muškarci. Dok ne dođeš na forume živiš u iluziji da takvih pacova ima mnogo manje, ali izgleda su u svojim nekim rupama, pa ih u rl ne vidim toliko, niti čujem, jer se ne družim sa takvima.

Hahah, šalim se, tj. ne šalim se ja nikad.

Mmm... Sviđaju mi se onih par odgovora gore o direktnom obraćanju, bez kreveljenja i bratimljenja, i cmakanja sa svakim sa kim se "ovde" sretneš.
 
Ma to se one foliraju, tvrde pazar.
Hoće da se predstave kao neke vamp supercoolmačke, sve ono što nisu u RL.:vnaocare:
I ja ne mislim da je to loše.
Mi smo svi proizvod naših roditelja i okoline i takvi kakvi smo moramo sebe ceo život da trpimo. Gde ćemo da formiramo sebe po soptsvenoj želji ako ne ovde?
Znam da će sad gomila da me uči kako čovek može i u RL da radi na sebi, da se uzdigne, Joga, samospoznaja i slični bakrači... Ma da, paz da nije...:mrgreen:
 
Ma to se one foliraju, tvrde pazar.
Hoće da se predstave kao neke vamp supercoolmačke, sve ono što nisu u RL.:vnaocare:
I ja ne mislim da je to loše.
Mi smo svi proizvod naših roditelja i okoline i takvi kakvi smo moramo sebe ceo život da trpimo. Gde ćemo da formiramo sebe po soptsvenoj želji ako ne ovde?
Znam da će sad gomila da me uči kako čovek može i u RL da radi na sebi, da se uzdigne, Joga, samospoznaja i slični bakrači... Ma da, paz da nije...:mrgreen:
tako nekako...a, koliko vidim, i većina žena čami na ženama, tu bolje drže položaje, rovovska bitka, puca se iz teške artiljerije, Prvi svetski rat je mala maca...
pa isključe komp i opet budu fine ženice
 

Back
Top