Ovoliko puta žena treba da ima seks da bi ostala u DRUGOM STANJU

Sneško Belić 22

Početnik
Poruka
32
Čekanje na ostanak u drugom zahtevu za većinu žena znači puno strpljenja, dobrog tajminga i naravno, pre svega idealnog partnera.

Ako je suditi prema poslednjim anketama, ne samo da postoji prosek već i vrlo precizan broj koji će ostvariti željene rezultate.

https://www.krstarica.com/zivot/zen...eba-da-ima-seks-da-bi-ostala-u-drugom-stanju/

Moja kuma je 2 godine pokušavala i ništa. Prijateljica iz drugog pokušaja.

Možda je pametnije prvo videti da li je ta žena za dete ili ne. Oko mene većina neke ludače koje jure karijeru i žive na Instagramu, a deca musava po kući i prazna.
 
Čekanje na ostanak u drugom zahtevu za većinu žena znači puno strpljenja, dobrog tajminga i naravno, pre svega idealnog partnera.

Ako je suditi prema poslednjim anketama, ne samo da postoji prosek već i vrlo precizan broj koji će ostvariti željene rezultate.

https://www.krstarica.com/zivot/zen...eba-da-ima-seks-da-bi-ostala-u-drugom-stanju/

Moja kuma je 2 godine pokušavala i ništa. Prijateljica iz drugog pokušaja.

Možda je pametnije prvo videti da li je ta žena za dete ili ne. Oko mene većina neke ludače koje jure karijeru i žive na Instagramu, a deca musava po kući i prazna.

Moja komšinica se iebala samo tri puta u životu i dobila četvoro

- - - - - - - - - -

stanju a ne zahtevu
ja sam iz prve ostala u drugom stanju.sa drugim detetom drugi mesec.s obzirom da nikad nisam koristila nista od zastite,vidi se i koliko sam se naseksala u zivotu :lol:

ja sam čuo da to ima neke veze sa nekim plodnim danima kod žena i da ih je jako malo u toku godine

- - - - - - - - - -

svaki dan je rokao :lol:

mladi kolega iz unutrašnjosti me pitao u poverenju da mu ženska objavila kako je "dobila"
i onda se on čudio jel to znači, čim mu je rekla, da je u stvari spremna za iebačinu?
ja mu rek'o - čim stigneš kući - navali
 
Moja komšinica se iebala samo tri puta u životu i dobila četvoro

- - - - - - - - - -



ja sam čuo da to ima neke veze sa nekim plodnim danima kod žena i da ih je jako malo u toku godine

- - - - - - - - - -



mladi kolega iz unutrašnjosti me pitao u poverenju da mu ženska objavila kako je "dobila"
i onda me on pitao jel to znači, čim mu je rekla, da e spremna za torbanje
ja mu rek'o - čim stigneš kući - navali
i sta bilo,uspelo brale?
 

Back
Top