kav i restartovanje

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
"Da nemas mozda ZoneAlarm 6 ? Posto se meni par puta desavalo da ZoneAlarm 6 i Kaspersky 5 nece da rade zajedno, i jednom bas taj tvoj slucaj, istog trenutka kad se nakacis na net, komp se resetuje. Problem se resava uninstall-acijom ZoneAlarm-a. Probaj to, mom ortaku je upalilo. Poz"

by AsSaSs1n
 
tigi:
"Da nemas mozda ZoneAlarm 6 ? Posto se meni par puta desavalo da ZoneAlarm 6 i Kaspersky 5 nece da rade zajedno, i jednom bas taj tvoj slucaj, istog trenutka kad se nakacis na net, komp se resetuje. Problem se resava uninstall-acijom ZoneAlarm-a. Probaj to, mom ortaku je upalilo. Poz"

by AsSaSs1n

Bas to... na to sam i mislio... ;)
 
Pazi... moze KAV da radi sa ZoneAlarmom, ali samo sa starijim verzijama... mada znam i neke nove koje savrseno rade zajedno. Moj prijaztelj ima KAV 5... i ZonAlarm Pro 6.... koji odlicno rade zajedno, ali ponegde prave problem kao sto je ovaj.
 
lord_tana:
NOD je ZAKON, kav je po meni "los" poput "nortona" Racunar sa njima radi uzasno
Lorde, ne troši reči uzalud. :D KAV je zakon i to će ostati. Porediš Norton sa KAV?!? Prvo testiraj i ispitaj neke stvari, tj. programe, pa onda pričaj. Znam ljude kojima je virus rovario po kompjuteru kada su imali Nortona, a siroti nisu ni znali jer ništa nije ni prijavljivao. Međutim KAV je to sve obrisao kao gumicom. Povrh svega slabije konfiguracije sa Nortonom ne može da rade ni pod razno. Toliko uspori sve živo da je prosto neki put nemoguće i miša pomerati normalno. Provereno.
Za NOD ne znam. Nisam probao kako radi. Tako da neću da trošim reči. :lol:
 
FLUID:
Lorde, ne troši reči uzalud. :D KAV je zakon i to će ostati. Porediš Norton sa KAV?!? Prvo testiraj i ispitaj neke stvari, tj. programe, pa onda pričaj. Znam ljude kojima je virus rovario po kompjuteru kada su imali Nortona, a siroti nisu ni znali jer ništa nije ni prijavljivao. Međutim KAV je to sve obrisao kao gumicom. Povrh svega slabije konfiguracije sa Nortonom ne može da rade ni pod razno. Toliko uspori sve živo da je prosto neki put nemoguće i miša pomerati normalno. Provereno.
Za NOD ne znam. Nisam probao kako radi. Tako da neću da trošim reči. :lol:


kakav si ti zaludjenik... a nemas pojma o cemu pricas... Zasto je najbolji, tvrdoglavi covece? Kada svi testovi, osim onih koji se objavljuju u casopisima koji reklamiraju KAV, govore da sto ti pokusavas da kazes nema veze sa zivotom...
U racunaru sam posto sam uklonio taj davez od AV nasao cak tri virusa koje toliko hvaljeni KAV nije ni primetio... KAV je sranje, ali imam jednog prijatelja koji je zaludjen njim bas kao i ti, cako toiko da mu racunar zbog tog AV radi kao digitron... :roll:
 
cccccc... DOstaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa..

vise moj je bolji od tvog...

Pa majka mu stara niste djeca...

Svakome je dobro ono sto odradjuje posao..

Nema svrhe vise pisati na ovu temu...

Problem je rijesen koji je u nazivu teme...

Molim ovo pod kljuc....
 
@GZ

Potpuno si upravu... sve ovo izgleda kao klasicno decije prepucavanje... Ipak, postoji dovoljno razuman nacin da se iznese svoje misljenje, mada malo forumasa to koristi.

Dakle... malo destrukcije... KAV je shitina nevidjena... ;)
 
ne moze niko reci da je neki AV shit!!!
napravi licno AV pa se onda hvali, a ne kudi tudji rad! mislim realno receno nemamo nikakva prava
da govorimo da neki prog nije ni kur**! :D ma svi su oni bolji nego ni jedan! :D :D :D to je sigurno
 
nikodim:
kakav si ti zaludjenik... a nemas pojma o cemu pricas... Zasto je najbolji, tvrdoglavi covece? Kada svi testovi, osim onih koji se objavljuju u casopisima koji reklamiraju KAV, govore da sto ti pokusavas da kazes nema veze sa zivotom...
U racunaru sam posto sam uklonio taj davez od AV nasao cak tri virusa koje toliko hvaljeni KAV nije ni primetio... KAV je sranje, ali imam jednog prijatelja koji je zaludjen njim bas kao i ti, cako toiko da mu racunar zbog tog AV radi kao digitron... :roll:
Mrzi me da ti i ovde odgovaram jer sam ti odgovorio na temi NOD32 best of.
Ti apsolutno nisi za normalan razgovor. Vređeš i ponavljaš kao papagaj kako si ti uvek u pravu. Destruktivan si do bola. Ako ne umeš lepo da se obraćaš nemoj ni da se obraćaš, a ni da citiraš. Jednostavno ne umeš da raspravljaš o nekoj temi jednim civilizovanim tonom već samo agresivno nastupaš kad ti ne odgovara drugačije mišljenje.
Ne razumem uopšte takve ljude.
 
Ma OK, nema potrebe da se nerviras... misljenja su razlicita. Ne pokusavam da te nateram da razmisljas isto kao i ja, samo mislim da preterano velicas KAV... i da je to nezasluzeno... ;)
Nauci me da raspravljam, nauci me i bicu dobar... :)
 
nikodim:
Ma OK, nema potrebe da se nerviras... misljenja su razlicita. Ne pokusavam da te nateram da razmisljas isto kao i ja, samo mislim da preterano velicas KAV... i da je to nezasluzeno... ;)
Nauci me da raspravljam, nauci me i bicu dobar... :)
Ne veličam nego iznosim više nego pozitivna iskustva sa KAV. Sa moje strane je zasluženo jer me štiti od poganih virusa. :D :D :D
Ih, ja da te naučim. :confused: Ne, bez zezanja nema potrebe za onakvim pristupom kod odgovaranja.
Sve u svemu tvoja je stvar kako ćeš se obraćati, ali budimo ljudi. :)
 
FLUID:
Ne veličam nego iznosim više nego pozitivna iskustva sa KAV. Sa moje strane je zasluženo jer me štiti od poganih virusa. :D :D :D
Ih, ja da te naučim. :confused: Ne, bez zezanja nema potrebe za onakvim pristupom kod odgovaranja.
Sve u svemu tvoja je stvar kako ćeš se obraćati, ali budimo ljudi. :)

Opusteno... nisam ja bas uvek tako ozbiljan kao sto izgleda i nemoj to da ti tesko pada... ;)

Kada budes resio da promenis AV, probaj Avast!... ;) mene su jedva naterali da ga instaliram ali sam zaista prezadovoljan sa njim... 8-)

Pozzz...
 
nikodim:
Opusteno... nisam ja bas uvek tako ozbiljan kao sto izgleda i nemoj to da ti tesko pada... ;)

Kada budes resio da promenis AV, probaj Avast!... ;) mene su jedva naterali da ga instaliram ali sam zaista prezadovoljan sa njim... 8-)

Pozzz...
Avast! sam instalirao na jednom kompu sasvim slučajno jer na toj konfiguraciji retko je šta radilo od anti-virusa. Bio je nemoguć update. Na sve žive načine sam pokušavao ali uzalud. Posle mi rekoše da im Avast! radi super. Ubija viruse na mrtvo! :D Pomislih: Sigurno je dobar! :D Kad ono eto...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top