Odnos zapadnjaka prema žrtvama Srbima

Kako se zlocinac odnos prema svojim zrtvama?

To za njega nisu zrtve!

Kad Klinton izbombarduje putnicki voz to je kolateralna steta!

Kad Vitez Mladic u borbi eliminise teroriste e to su nenaoruzani civili i to je genocid!


Samo da mi je da docekam da amerika dozivi ono sto je radila ostatku sveta!
 
Однос западњака према српским жртвама се показује у огромној количини пара коју је Запад дао за угрожене, за разлику од Русије која је за угрожене дала НУЛА долара, већ угрожене подржава саопштењима!
 
Однос западњака према српским жртвама се показује у огромној количини пара коју је Запад дао за угрожене, за разлику од Русије која је за угрожене дала НУЛА долара, већ угрожене подржава саопштењима!

Lagoje!

Koliko je zapad pobio nasih ljudi u XX veku, tri genocida, osiromaseni uranijum?

Koliko je zapad unistio nasih dobara u XX veku?

Sta roditeljima male Milice Rakic znace pare?

NISTA, Lagoje, NISTA!
 
Odnos zapadnjaka prema srpskim žrtvama je oduvek bio pokroviteljski :mrgreen: istovetan k'o i prema žrtvama u Iraku, Libiji, Siriji, Palestini, Panami, Indokini ... No i mi sa jednakim veseljem gledamo na žrtve zapada. Jedina je razlika što mi nismo uzročnici njihovih žrtava.

Samo treba zaliti njihove zrtve koliko oni nase!

A i manje jer su oni krivi za svoje zrtve!
 
Однос западњака према српским жртвама се показује у огромној количини пара коју је Запад дао за угрожене, за разлику од Русије која је за угрожене дала НУЛА долара, већ угрожене подржава саопштењима!

Problem je u tome sto ljudski zivot nema cenu...
 
Однос западњака према српским жртвама се показује у огромној количини пара коју је Запад дао за угрожене, за разлику од Русије која је за угрожене дала НУЛА долара, већ угрожене подржава саопштењима!

Najviše para su isporučili kroz uranijum. Skup je taj uranijum pa makar i onako siromašan.
 
Odnos zapadnjaka prema žrtvama Srbima
Nismo nikad pisali o ovoj temi a zaslužuje

Republika Srpska je bila napadnuta od strane zapada odnosno Nato pakta
Zapadu je bio cilj da Srbima nanese sto vise zrtava,da ih satanizuje i porazi i ponizi sto i danas rade

Slavna Vojska Republike Srpske je uz ogromne zrtve 23 000 poginulih vojnika je uspjela da se izbori sa Nato paktom i njegovom pjesadijom muslimanima i hrvatima
Zivjela VRS

 

Back
Top