Saša Radulović teško optužio lidera PSG!

Lesandar

Buduća legenda
Poruka
27.930
JANKOVIĆ JE RADIO ZA TAJNU SLUŽBU DS! Saša Radulović teško optužio lidera PSG!U pismu koje je danas objavio na sajtu dostajebilo.rs, lider DJB nedvosmisleno je optužio Sašu Jankovića da je još od 2004. zajedno sa DS gradio paralelnu službu bezbednosti, odnosno paradržavni aparat za praćenje i prisluškivanje!

Lider pokreta Dosta je bilo Saša Radulović objavio je večeras na sajtu pokreta pismo naslovljeno "Moji susreti sa Sašom Jankovićem", kao odgovor na brutalne uvrede koje mu je juče u Tviter prepisci uputio čelnik Pokreta slobodnih građana.


U pismu Radulović otkriva detalje svojih susreta sa Jankovićem i optužuje ga da je zajedno sa Demokratskom strankom gradio paralelnu službu bezbednosti!
Deo pisma u kojem lider DJB direktno optužuje Jankovića odnosi se na događaje iz januara 2014. godine, kada je, prema navodima Radulovića, Janković od njega tražio da ne podnese ostavku na mesto ministra privrede dok se za to ne steknu bezbednosni uslovi?!
Evo šta piše Radulović:


- Nekih desetak dana ranije, telefonom me je zvao Saša Janković, koji je u to vreme bio Zaštitnik građana i rekao da bi dobro bilo da se vidimo. Sastanak se održao u mom kabinetu u Ministarstvu privrede. Rekao mi je da zna da razmišljam o podnošenju ostavke i da bi bilo dobro da o tome dobro razmislim.
Ispričao mi je priču o tome kako je Demokratska stranka 2004. godine krenula u izgradnju paralelne službe bezbednosti, u stvari aparata za praćenje i prisluškivanje, i da je ta služba sada jača, modernija i bolje opremljena od državne i onda kazao: “Mi mislimo da ne bi trebalo da podnosiš ostavku na mesto ministra privrede, već da sačekaš”. Govorio je o tome da treba da se steknu bezbednosni i drugi uslovi i da je do tada bolje da ostanem unutra. Bio sam zatečen ovim, odgovorio sam neodređeno i tu se razgovor završio.
Odmah posle ovog sastanka sam razgovarao sa svojim najužim timom u Ministarstvu privrede i svi smo bili iznenađeni. Znali smo za rad Mikija Rakića, znali smo i za metode službi koje kroje celu političku scenu u Srbiji od nastanka višestranačja, znali smo da vam na razgovore uvek šalju prijatelje sa prijateljskim savetima, ali niko od nas ovo nije očekivao. Sašu Jankovića inače znam od 2011. godine kada sam pokušavao da napravim tim koji bi podržao Vericu Barać na izborima za predsednika Srbije. Nakon tog dana, o ovom za nas bizarnom sastanku, nismo više razgovarali.
Nekoliko dana nakon ostavke me je telefonom pozvao Saša Janković, bio je veoma ljut i pitao me je: “Zar se nismo dogovorili?” Odgovorio sam: “Naravno da nismo. Ja sam te saslušao šta si imao da kažeš. Odluka je samo moja”. Nikada više nismo pričali o ovome - otkriva Saša Radulović u otvorenom pismu.
 
Nije samo prangija ovde je i DS i sam kradule.

Ovo bi mogli da rese samo komunisti, komunistickim metodama!

Celo rukovodstvo ds,psg, djb i slicni, bili bi pozvani na informativni razgovor gde bi ih ispitivali provereni drugovi iz KPS u za to odredjenim prostorijama ;);)

Kasnije bi bili poslati u (takodje) odgovarajuce ustanove na tajnim lokacijama.

Neki bi bili upuceni na dugogodisnje izucavanje zanata, kako bi nakon toga mogli da budu korisni clanovi drustva i drzave.
 
Opet autogol. Jer Radule je tom udbaskom zlikovcu do pre mesec dana nudio koaliciju.

Ма дај.

Прво, треба све лепо рећи како јесте било.

А друго, греота да пропустиш прилику да уништиш човека који не три пута одбија а испаљује буквално све са којима је сарађивао.
 
Ма дај.

Прво, треба све лепо рећи Dако јесте било.

А друго, греота да пропустиш прилику да уништиш човека који не три пута одбија а испаљује буквално све са којима је сарађивао.

Trebao je to da kaze odmah 2014. Ovako ce da doprinese propasti PSG a svoj pokret cisto sumnjam da ce da podigne. On je nudio koalicionu saradnju coveku koji mu je otvoreno priznao da je ucestvovao u pravljenju paralelne sluzbe. Koliko se ja razumem, to bas i nije po Ustavu i zakonu. Sad mu se sveti jer ga je odbio. A da je prihvatio ponudu, za ovo nikad ne bismo saznali.

Sva je prilika da se Radule pomirio sa propascu DJB.

Sem toga, da li je racunao da bi Jankovic mogao da mu uzvrati udarac i kako ce to da utice na ionako nizak rejting DJB?
 
Poslednja izmena:
Trebao je to da kaze odmah 2014. Ovako ce da doprinese propasti PSG a svoj pokret cisto sumnjam da ce da podigne. On je nudio koalicionu saradnju coveku koji mu je otvoreno priznao da je ucestvovao u pravljenju paralelne sluzbe. Koliko se ja razumem, to bas i nije po Ustavu i zakonu. Sad mu se sveti jer ga je odbio. A da je prihvatio ponudu, za ovo nikad ne bismo saznali.

Sva je prilika da se Radule pomirio sa propascu DJB.

Sem toga, da li je racunao da bi Jankovic mogao da mu uzvrati udarac i kako ce to da utice na ionako nizak rejting DJB?

Mislim da Jankoviću daleko veću štetu prave unutrašnji sukobi. Pisma Teodorovića i Škora su baš jak udarac. Ranije mu je otišao i još jedan član predsedništva - Zoran Ivošević. Likovi iz Lokalnog fronta su ga odjebali. Mnogi poznati, tipa Bojana Maljević, Biljana Lukić, Kristina Kovač... svi koji su baš ono botovali za njega u kampanji i svi mu okrenuše leđa rapidno, u roku od pola godine. Vidim da i Božo Prelević daje izjavu vremenu gde opominje Jankovića, biće zanimljiva ta sednica predsedništva sutra.
 
Ajde bre sendvicar, sta si se primio, samo te zayebavam malo.

Ne govorim ja ovo zato sto me ti zaebavas ili ne zaebavas, vec zato sto ove zapadne agente treba vec jednom poapsiti.

Nisu oni opozicija vlasti, oni su opozicija (neprijatelji bolje receno) naciji i drzavi Srbiji.

Ameri uveliko vode istragu o mesanju Rusa u njihove izbore i mozda ce i preCednika da impecmentiraju, a kod nas ovi agenti stranih sluzbi dizu narod na pobunu a drzava cuti!
 

Back
Top