Čista desetka: Mirjana Bobić Mojsilović skinula se u 58. godini u teretani

Književnica Mirjana Bobić Mojsilović (58) nedavno je iznenadila svoje pratioce na Instagramu pošto je postavila fotografiju na kojoj u 58. godini života punom parom testira svoju izdržljivost i ravnotežu.
Mirjana je u uskim plavim helankama i topu oduševila pratioce izazvavši more pozitivnih komentara za svoj izgled.
https://www.krstarica.com/zabava/so...-58-godini-u-teretani-pratioci-zanemeli-foto/
Da ja imam ovakvu ženu sa 58 godina, ne bi pogledao nijednu drugu.
Aj nađite neku drugu našu koja sa 58 izgleda ovako.

...pa kad se uvuce u te helanke sa 300% likre mora da izgleda zategnuto, sa uvucenim stomakom i rukama koje vise, da se ne lazemo ko ima oci i hoce vidi da je to realnost...ne
znam od cega je to neko zanemeo sem od njene ludosti da se takmici sa onima koje je mogla da rodi i to odavno....budalastina klasicna...
..na drugoj fotki opet u cizmama do iznad kolena i carapama kao i helanke, sijaju u mraku od kolicine likre, ostalo sve fino upakovano ali nista sad za neko padanje u nesvest...
 
Da mi je znati sta joj je (Bobicki) ovo trebalo... Inteligentna, talentovana zena, da se u tim godinama fotka u teretani i takmici za paznju sa klinkama i manekenkama... bezveze...

...kriza "srednjih" godina, eto sta...inace nisam znala da smo vrsnjakinje, ne znam zasto sam mislila da je mladja...
 
Da mi je znati sta joj je (Bobicki) ovo trebalo... Inteligentna, talentovana zena, da se u tim godinama fotka u teretani i takmici za paznju sa klinkama i manekenkama... bezveze...

I ja mislim !
Zar nije elegantnije da na ulici, kao, slučajno isputi sto evra ?
Ko podigne njega kidnapuje....
 
Književnica Mirjana Bobić Mojsilović (58) nedavno je iznenadila svoje pratioce na Instagramu pošto je postavila fotografiju na kojoj u 58. godini života punom parom testira svoju izdržljivost i ravnotežu.
Mirjana je u uskim plavim helankama i topu oduševila pratioce izazvavši more pozitivnih komentara za svoj izgled.
https://www.krstarica.com/zabava/so...-58-godini-u-teretani-pratioci-zanemeli-foto/
Da ja imam ovakvu ženu sa 58 godina, ne bi pogledao nijednu drugu.
Aj nađite neku drugu našu koja sa 58 izgleda ovako.

Veci hit mi je ovo "knjizevnica".
 

Back
Top