PUTIN SE SPREMA ZA RAT SA NATO

НАТО се спрема за рат са Русијом и свима другима који нису спремни да се повинују вољи светског тиранина, Америке.

Путин настоји да осигура безбедност и опстанак своје земље.

(Пољаци, галицијски паписти и балтички про-нацисти ће вероватно прив доћи на ред)
 
opet...obećanja loodom radovanja...:hahaha::rotf:
Рату се само луд и може радовати.

- - - - - - - - - -

Надајмо се да неће доћи до рата. Класични окршај НАТО би лако добио али нуклеарке ме брину.
Видимо на чијој сте Ви страни, Бруте Јудоискариотовичу.
 
Очекујете да ће и Вама дозволити да тако живите, Бруте Јудоискариотовичу?

Немам ја шта да очекујем. Видиш, нисам лицемерно говедо. Волим слободу, а ње је више на Западу иако је и тамо све мање.

Просто не желим да живим у Русији. Па имам ли ја право да више волим нешто друго? Зашто би морао да мислим као ти?
 
Немам ја шта да очекујем. Видиш, нисам лицемерно говедо. Волим слободу, а ње је више на Западу иако је и тамо све мање.
То мислиш ти који на Западу вероватно никада ниси ни био.

Просто не желим да живим у Русији. Па имам ли ја право да више волим нешто друго? Зашто би морао да мислим као ти?
А ко те тера да живиш у Русији - или Србији, кад смо већ ту? Да ли понашање руске стране указује на то да желе да окупирају Србију? Шта онда рећи о Америци и НАТО-у, пободу? Базе на сваком ћошку, бомбе им обишле више земаља него Јеховини сведоци.

Није ли очигледно да је НАТО тај који поступа агресивно? Како оправдаваш подршку насилнику? Ми овде не говоримо о Западу, западним вредностима и животном стандарду, већ рату. А ти овде подржаваш страну која се буквално понаша као Трећи рајх. Знаш пи где је била граница НАТО-а 1991. а где је сад?

Да ли је Запад за тебе непогрешив? Схваташ ли колико је неразумно да их безусловно подржаваш?
 
Poslednja izmena:
То мислиш ти који на Западу вероватно никада ниси ни био.


А ко те тера да живиш у Русији - или Србији, кад смо већ ту? Да ли понашање руске стране указује на то да желе да окупирају Србију? Шта онда рећи о Америци и НАТО-у, пободу? Базе на сваком ћошку, бомбе им обишле више земаља него Јеховини сведоци.

Није ли очигледно да је НАТО тај који поступа агресивно. Како морално оправдаваш подршку насилнику? Ми овде не говоримо о Западу, западним вредностима и животном стандарду, већ рату. А ти овде подржаваш страну која се буквално понаша као Трећи рајх.

Мисли шта хоћеш. Ја овде не пишем о свему и свачему.

А избор између живота у Русији или Западу је основ на коме заснивам своју преференцију у сукобу те две стране. Ако тај рат треба да се води и да има победника који ће кројити поредак у Европи, драже ми је да то буду они чији начин живота ми више одговара. Шта је ту чудно, па нећу се ваљда залагати да победе они који ми се не свиђају?
 
Мисли шта хоћеш. Ја овде не пишем о свему и свачему.

А избор између живота у Русији или Западу је основ на коме заснивам своју преференцију у сукобу те две стране. Ако тај рат треба да се води и да има победника који ће кројити поредак у Европи, драже ми је да то буду они чији начин живота ми више одговара. Шта је ту чудно, па нећу се ваљда залагати да победе они који ми се не свиђају?

Скроз фер. Више фер од пресвлачења дреса у надокнади времена. :ok:
 
Мисли шта хоћеш. Ја овде не пишем о свему и свачему.

А избор између живота у Русији или Западу је основ на коме заснивам своју преференцију у сукобу те две стране. Ако тај рат треба да се води и да има победника који ће кројити поредак у Европи, драже ми је да то буду они чији начин живота ми више одговара. Шта је ту чудно, па нећу се ваљда залагати да победе они који ми се не свиђају?
Пишеш управо о свему и свачему.

У нуклеарном рату нема победника. Сви су губитници. Обичан народ, посебно.

Нема моралног оправдања за пружање подршке агресору, ма колико ти се он 'свиђао'.

То за кога се ти залажеш неће имати никаквог утицаја на то да ли ћеш сутра преживети, нити на то чија ће те радијација докрајчити - натовска или руска. Једнако, то што ти се неко 'свиђа' не значи да ти је тај исти благонаклон, нити да ће ти понудити шансу да живиш као он.

Дакле, твоје залагање је у практичном смислу ирелевантно, а у моралном, у најмању руку упитно.
 
Poslednja izmena:
Пишеш управо о свему и свачему.

У нуклеарном рату нема победника. Сви су губитници.

Нема моралног оправдања за пружање подршке агресору, ма колико ти се он 'свиђао'.

То за кога се ти залажеш неће имати никаквог утицај на то да ли ћеш сутра преживети, нити на то чија ће те радијација докрајчити, баш као ни то што ти се неко 'свиђа' не значи да ти је тај исти благонаклон, нити да ће ти понудити шансу да живиш као он.

Зато и кажем да се надам да до тога рата неће доћи. Ово о чему до сада говорим су хипотетичке ситуације које из једначине избацују нуклеарке да би ти лакше објаснио свој став.
 

Back
Top