PUTIN SE SPREMA ZA RAT SA NATO

Не лупетај. Југославија је створена захваљујући ратним победама Срба. Срби су је направили, својом грешком и на шттту самих Срба. А рушена је ито на штету Срба. И ти то знаш в рло добро. Кад би се ми Срби којим случајем исконским коренима прошлости, свакако би нам било у најмању руку фантастично. Ми смо и пре југославије имали своју српску државу, своју Академију Наука и Уметности, своју српску војску, свог српског Краља и тд.
...


.
marsijaner ne lupeta. ustvari je dotakao srz.
Srbija je zaista zahvaljujuci svojim pobjedama stvorila mocnu Srbiju. Ali u WWI.
U WWII Srbi su od pocetka bili vodjeni od KuK desetara tkzv Tita. Toliko su Srbi masovno bili slijepo odani tom hrvatskom
Nesrbinu i vazalu KuK Monarhije i njegovim proklamovanim humanistickog idejama da su i clanove svoje obitelji kao "neprijatelje" identifikovali.
Prva i zadnja sansa koju su Srbi imali da ga skrajnu je kad su se republicke granice Srbije ucrtale.
Ja sam tu nepravdu kao 13-togodisnjak osjecao i uvidio. Nedje sam to na casu i napomenuo. Zamalo nijesam otisao "Na slubeno putovanje".
Kako je bilo moguce da srpski intelektualci nijesu toj nepravdi oponirali? Posle rata svi su Stratege i vidovnjaci.

Ako si pao bio si sklon padu ako se tako dogodilo bilo je tako predodredjeno, rekao bi jedan Cezar Rimske Republike.
Meni kao simatizeru srpskog bica je pocesto uveliko neprijatno kad citam na ovom kvazi nejposjecenijem forumu Srbije
kako se ti Srbi medjusobno bez iole respekta verbalno medjusobno "kolju". Oko cega?
 
Koju korist ima prosečni Rus od ruske intervenciji u Siriji i podrške Asadu?

Nijedna svetska i regionalna sila ne pita niti je zanima mnogo narod.

a je li ? Pa mozda sto bi pobedom u Siriji sprecili da im se ponavljaju maskri nad prosecnim "Rusom" u pozoristma i skolama kao devedesetih ? Velike sile ne ratuju na svojim granicama,bolje ograniceno ratovati u Siriji, nego punim kapacitetom sa isalmistima u Dagestanu Ceceniji,...to ti nije palo na pamet ?
 
Posto govorim nekoliko svetskih jezika (Ukljucujuci kineski Mandarin) imam prilike da citam komentare ljudi iz celog sveta na raznim jezicima u kojima vecina njih smatra Putina
najkompetentnijim liderom i nadom za celo covecanstvo. Izgleda da je ciklus Anglo dominacije prosao i posledicno njima stvari vise ne idu tako od ruke kao ranije. Na drugoj strani
Nasuprot impulsivnom i korumpiranom Jelcinu, Putin sa svojom strpljivoscu, mudroscu i racionalnim ponasanjem pobedjuje i najtvrdje neprijatelje i privlaci na svoju stranu.
Takva smirenost i odlucnost je neobicna za jednog slovenskog lidera.


Evo najnovija vest kaze da je cak i Saudijska Arabija je priznala da je Putin postao "Car svetske energije".



Putin crowned 'world's energy czar' with Saudis bowing to reality

5a18000cfc7e93aa6e8b4568.jpg


Russian President Vladimir Putin has become the most influential player in the Organization for Petroleum Exporting Countries (OPEC) since Russia agreed with the cartel to cap crude output nearly a year ago.
The Russian leader is currently “calling all the shots,” one senior OPEC official told Bloomberg on condition of anonymity. Russia, which is not even a member of the group, has reportedly stolen Saudi power which for many years was overwhelming when Riyadh could move crude prices with just a few words.


https://www.rt.com/business/410836-putin-oil-tsar-analyst-saudi/
 
Poslednja izmena:
Posto govorim nekoliko svetskih jezika (Ukljucujuci kineski Mandarin) imam prilike da citam komentare ljudi iz celog sveta na raznim jezicima u kojima vecina njih smatra Putina
najkompetentnijim liderom i nadom za celo covecanstvo. Izgleda da je ciklus Anglo dominacije prosao i posledicno njima stvari vise ne idu tako od ruke kao ranije. Na drugoj strani
Nasuprot impulsivnom i korumpiranom Jelcinu, Putin sa svojom strpljivoscu, mudroscu i racionalnim ponasanjem pobedjuje i najtvrdje neprijatelje i privlaci na svoju stranu.
Takva smirenost i odlucnost je neobicna za jednog slovenskog lidera.


Evo najnovija vest kaze da je cak i Saudijska Arabija je priznala da je Putin postao "Car svetske energije".



Putin crowned 'world's energy czar' with Saudis bowing to reality

5a18000cfc7e93aa6e8b4568.jpg


Russian President Vladimir Putin has become the most influential player in the Organization for Petroleum Exporting Countries (OPEC) since Russia agreed with the cartel to cap crude output nearly a year ago.
The Russian leader is currently “calling all the shots,” one senior OPEC official told Bloomberg on condition of anonymity. Russia, which is not even a member of the group, has reportedly stolen Saudi power which for many years was overwhelming when Riyadh could move crude prices with just a few words.


https://www.rt.com/business/410836-putin-oil-tsar-analyst-saudi/

smiren i odlucan je onaj ko je siguran u svoju snagu....Krim, pa sve nadalje, ne bi bio realizovan da Rusija nije bila spremna i sposobna ici do kraja...i to sve zapadne jajare znaju....zato taj copor pasa, samo laje i kruzi oko medveda, ali cak ni tako brojni ne usudjuju se nista vise....
 
smiren i odlucan je onaj ko je siguran u svoju snagu....Krim, pa sve nadalje, ne bi bio realizovan da Rusija nije bila spremna i sposobna ici do kraja...i to sve zapadne jajare znaju....zato taj copor pasa, samo laje i kruzi oko medveda, ali cak ni tako brojni ne usudjuju se nista vise....

Mislim da si absolutno u pravu.
Svako ko je bio u kontaktu sa zapadnom a narocito Anglosaksonskom "civilizacijom" morao je doci do zakljucka da je jedan od osnovnih principa njihovog delovanja Blefiranje koju predstavljaju kao sigurnost u sebe.
 
Poslednja izmena:
Neko je ovde na Forumu pravio komparacije izmedju sahista i pokerasa i tvrdi da su pokerasi "pobednici" ...!

Mozda , ali sa malobrojnim , slabo opremljenim i obucenim igracima ...

Bar je dosadasnja Istorija ratovanja tako pokazala .

Mislim da je to veoma dobro poredjenje. ali nisam siguran da je zakljucak o pokerasima pobednicima tacan.

Uvek sam tvrdijo da zapadne diplomate treba da nauce da igraju i sah koji je veoma popularan u Rusiji.
 
Poslednja izmena:
Надајмо се да неће доћи до рата. Класични окршај НАТО би лако добио али нуклеарке ме брину.

Osobe na celu NATO su izjavile da bi izgubili u slucaju sukoba sa Rusijom. Rusija je trenutno jaca.

Mogli su osloboditi i generala Mladica, ali kako je receno iz Kremlja, to nije odradjeno jer Srbija bira i evropski put.
 
...


.
marsijaner ne lupeta. ustvari je dotakao srz.
Srbija je zaista zahvaljujuci svojim pobjedama stvorila mocnu Srbiju. Ali u WWI.
U WWII Srbi su od pocetka bili vodjeni od KuK desetara tkzv Tita. Toliko su Srbi masovno bili slijepo odani tom hrvatskom
Nesrbinu i vazalu KuK Monarhije i njegovim proklamovanim humanistickog idejama da su i clanove svoje obitelji kao "neprijatelje" identifikovali.
Prva i zadnja sansa koju su Srbi imali da ga skrajnu je kad su se republicke granice Srbije ucrtale.
Ja sam tu nepravdu kao 13-togodisnjak osjecao i uvidio. Nedje sam to na casu i napomenuo. Zamalo nijesam otisao "Na slubeno putovanje".
Kako je bilo moguce da srpski intelektualci nijesu toj nepravdi oponirali? Posle rata svi su Stratege i vidovnjaci.

Ako si pao bio si sklon padu ako se tako dogodilo bilo je tako predodredjeno, rekao bi jedan Cezar Rimske Republike.
Meni kao simatizeru srpskog bica je pocesto uveliko neprijatno kad citam na ovom kvazi nejposjecenijem forumu Srbije
kako se ti Srbi medjusobno bez iole respekta verbalno medjusobno "kolju". Oko cega?

Па југославија је и створена, на жалост у првом светском рату. Оно што се десило после другог је окупација Србије од стране хрватског олоша.

- - - - - - - - - -

Иначе, потпуно сам сигуран да би Русија разбуцала НАТО у сваком рату, на сваки начин. И конвенцијонално и ракетно и нуклеарно... Како год хоћеш. То што се тиче теме.
А овако, чисто нек се зна... и те како лупета, јер ни у једној југослваији нема ништа добро за Србе и Србију. Прва је била лоша, а друга је била хрватска и потпуно антисрска.
 
Вау, опет неки дуго жељени нуклеарни ратови.

Подсетимо се мудрих речи Св Џега Монегасканог:

"Da cujete jedan vic:

Šta radi gubitnik tranzicije kad izgubi radno mesto tehnološkog viška?

Pocne da se nada Trecem svetskom ratu.

U stvari to i nije vic, nego opis ove teme."
 
Па југославија је и створена, на жалост у првом светском рату. Оно што се десило после другог је окупација Србије од стране хрватског олоша.

- - - - - - - - - -

Иначе, потпуно сам сигуран да би Русија разбуцала НАТО у сваком рату, на сваки начин. И конвенцијонално и ракетно и нуклеарно... Како год хоћеш. То што се тиче теме.
А овако, чисто нек се зна... и те како лупета, јер ни у једној југослваији нема ништа добро за Србе и Србију. Прва је била лоша, а друга је била хрватска и потпуно антисрска.

Не само Југославија. Већ генерално грађанско друштво је смрт за Српске земље. Ти имаш данас пример "Грађанске Србије" која није Југославија, али имаш исти ефекат као да јесте. Чим се у њој не поштују традиционалне вредности, пиши "Пропало"!
 
Слободан Милошевић ?!......Обавезно да пијеш ксалол и ривотрил сваки дан, једно три године.....тек толико да дођеш к себи.....за после ћемо да видимо ! Јави се на контролу за шест месеци !
 
Југословенски апсурд и лежи у томе, што је та наказна творевина направљена на штету Срба и распала се на штету Срба. Не може цела етничка група да буде пета колона. Хрвати су били непријатељи југославије. Словенци исто. Албанци исто. И тако даље. Тај шљам би могао да живи у југославији, само у колико у њој Србија има крајње уштројен и инфантилан положај. Никако другачије.

....i gde onakve spodobe rade u generalstabima i obavestajnim strukturama
 
Вау, опет неки дуго жељени нуклеарни ратови.

Подсетимо се мудрих речи Св Џега Монегасканог:

"Da cujete jedan vic:

Šta radi gubitnik tranzicije kad izgubi radno mesto tehnološkog viška?

Pocne da se nada Trecem svetskom ratu.

U stvari to i nije vic, nego opis ove teme."

Malo su popižđeni...:lol:
 

Back
Top