Rasprava: Očevi vode kćerke u ženski toalet – da li je to normalno?

Marija Vese

Početnik
Poruka
22
Zamislite ovu scenu: Tata je u kupovini sa svojom četvorogodišnjom kćerkom, a onda ona mora da ide u toalet. I sada se postavlja pitanje: Da li bi trebalo da tata ide sa njom u ženki ili muški WC? Jedna mama na web stranici Mumsnet izazvala je veliku raspravu kada je napisala da ne odobrava suprugov izbor da njihovu kćerku odvede u ženski toalet. „Rekla sam mu da žene to ne vole i da je trebalo da je odvede u muški WC. Jesam li bila nerazuma ili je on u pravu?“, pitala je mama.

Dobila je preko 500 odgovora i u toj raspravi je očigledno da su mnogi roditelji podeljeni. Mnogi su napali ideju da muškarac ulazi u ženski WC. „To nije primereno. Sećam se da sam rekla svom mužu da kaže dragoj kćerki da treba da se navikne da sama ide na toalet ako nema mene jer muški toaleti znaju da budu strašni. Tada je bila starija od četiri godine“, napisala je jedna mama u raspravi.

https://www.krstarica.com/zivot/dec...-kcerke-u-zenski-toalet-da-li-je-to-normalno/

Šta vi mislite?
 
Misljenje sam da treba da ide u zenski wc i ne vidim nista strasno kao i kada mama vodi malog decaka isto u zenski wc jer njima treba pomoc da ne sednu na wc solju i sl.....sto rece u prethodnom postu Euridika,nema pisoara u zenskom pa mala devojcica je postedjena da gleda pise raznih muskaraca..:) uzgred nije mi jasno zasto su ti pisoari postavljeni odmah na udaru kad se otvore vrata,pa se desava da npr.u trznom centru Usce,prolazite pored muskog toaleta a vrata sirom otvorena i prosto vam je neprijatno da gledate u tom smeru....sto se tice majke,koja koja smatra da tata treba da odvede malu devojcicu u musku wc ili je pusti samu,nemam komentar...pa se posle cude kad im pedofil otme, siluje i ubije dete....sta ako devojcica nema majku,jel treba da pita neku nepoznatu zenu da mu odvede dete u zenski wc ....glupi Zapadnjaci....glupi a prave se pametni i svima znaju da popuju o nekim pravima a ne znaju gde su suplji...fuj!
 
Na Jadranu se na moru ne nose gace do 6 godina, a forsiranje razdvajanja polova do 6 je bas bez veze....pogledajte malo decu i ako vidite izdiferenciranu rodnost, znajte da su roditelji optereceni seksom...kod normalno odrastale dece, nece se javljati seksualne pretenzije ka suprotnom polu...
To odrasli tumace tako decije ponasanje pa je sve cesca seljacka pristupna logika, jel bebo imas li ti decka u jaslicama da ti se svidja...
Naravno ako krenes sa 4 godine da postavljas pitanje momka i devojke, racunaj u 10 da ce ozbiljno razmisljati a u 14 se udavati...Sto je i prirodno na selu...ko ufati do 18 dobro je prosao, posle se razgrabi dobro i ostane cuknuto..
 

Back
Top