Slike sa bonbonjera

Peca.o

Zainteresovan član
Poruka
115
Pozdrav svima.
Pre neki dan sam pričao sa jednim prijateljem i požalio mi se kako bezuspešno pokušava da nađe sliku sa štarkove bombonjere sa likom ciganke u krupnom planu.Imala je nekakvu maramu preko glave sa nekakvim ukrasnim biserima i uzrazito autentičnim tamnim likom ciganke.Ja se te slike sećam kroz "maglu" a jako bih voleo da je nađem u bilo kom obliku.
Ako neko može da pomogne bio bih mu veoma zahvalan.
Inače prijatelj hoće da mu uradim portret te ciganke pošto sam ja inače slikar.
Još jednom hvala i veliki pozdrav!!!
 
Nada
107604265
 
Pozdrav svima.
Pre neki dan sam pričao sa jednim prijateljem i požalio mi se kako bezuspešno pokušava da nađe sliku sa štarkove bombonjere sa likom ciganke u krupnom planu.Imala je nekakvu maramu preko glave sa nekakvim ukrasnim biserima i uzrazito autentičnim tamnim likom ciganke.Ja se te slike sećam kroz "maglu" a jako bih voleo da je nađem u bilo kom obliku.
Ako neko može da pomogne bio bih mu veoma zahvalan.
Inače prijatelj hoće da mu uradim portret te ciganke pošto sam ja inače slikar.
Još jednom hvala i veliki pozdrav!!!

Poštovani, nadam se da ste uspeli da nabavite ovu sliku i da je oslikate za Vašeg prijatelja.
I ja sam zainteresovan da mi to isto uradite.
Koliko sam ja uspeo da istražim do sada slika ove ciganke sa Štarkove bombonjere se zove Ciganka sa dairama.
Nisam uspeo da je nadjem do sada.
Molim Vas javite mi šta ste uspeli do sada da uradite.
Hvala.
 
Nažalost nisam uspeo da je nađem.Eto utehe da je još neko traži.Bićemo u kontaktu, pa ko je prvi pronađe neka javi.
Ja sam spreman da je oslikam na platnu.
Srdačan pozdrav i sve najbolje.
Peca
 

Back
Top