ŠULE OPLEO PO BIVŠIMA

Ortar

Aktivan član
Poruka
1.572
ŠULE OPLEO PO BIVŠIMA: Moj DS je potpuno čist - ISTORIJSKE GREŠKE SU PRAVILI ĐILAS, JEREMIĆ I BORKO!

Lider Demokratske stranke Dragan Šutanovac, gostujući na TV N1, rekao je da za istorijske greške iz prošlosti nije krivo novo rukovodstvo DS s njim na čelu, već oni koji su napustili stranku kao Dragan Đilas, Vuk Jeremić i Borko Stefanović

http://informer.rs/vesti/politika/1...STORIJSKE-GRESKE-PRAVILI-DJILAS-JEREMIC-BORKO

Bravo Sule, ti si posten.
 
Istorijska greška je BND DS

Ja ne znam jel su vama vrane popile mozak ili zaista prekobrojno debila na ovoj planeti?

- - - - - - - - - -

SNS je nastao preko Mikija Rakića
Mislim kako objasniti decama da je to PRVI ISPRDAK NEKE STRANKE I TO OPOZICIONE KOJI POBEDJUJE?
Naravno da je nameštaljka...
i naravno da je rpekobrojno debila koji samo smetaju ili vegetiraju...
Jbg...

Tu su i račundžije da pomrse račune svesnim glasanjem zarad lične koristi

U PAKETU - IEBE SE NJIMA ZA SRBIJU, SRPSTVO i PRETKE i ISTORIJU i BUDUĆNOST

iebu se samo za pare, da se najedu gladni i proseru pa da umru zadovoljni, nema veze što su glupi paraziti
 
Poslednja izmena:
Jel ono Šule dok je sebi gradio duplekse sa garažama potpisao naređenje da se izbaci izvesni oficir iz valjda kolektivnog centra ili hotela u kome su bili smešteni (biće ovo drugo) te je ovaj skočio zajedno sa vlastitim detetom izvršivši samoubistvo. Nisam preterano religiozan ali to je loša karma za nekoga ko stremi za najviše funkcije u zemlji, za takve nije preporučljivo glasati.
 
Друг Ђидо је погрешио у томе што није прихватио позив друга Шутановца да се на предстојећим београдским изборима кандидује испред Демократске странке, која је у опозицији тренутно једина озбиљна странка са инфраструкторм, а не да преговара са Јанковићем, Борком и осталима који иза себе немају странке већ комби-сајз покрете.
 
Poslednja izmena:
zato sto im je to svima zajednicki imenitelj

A можда и зато што је друг Шутановац на суду доказао своју невиност?

- - - - - - - - - -

Istorijska greška je BND DS

Ja ne znam jel su vama vrane popile mozak ili zaista prekobrojno debila na ovoj planeti?

- - - - - - - - - -

SNS je nastao preko Mikija Rakića
Mislim kako objasniti decama da je to PRVI ISPRDAK NEKE STRANKE I TO OPOZICIONE KOJI POBEDJUJE?
Naravno da je nameštaljka...
i naravno da je rpekobrojno debila koji samo smetaju ili vegetiraju...
Jbg...

Tu su i račundžije da pomrse račune svesnim glasanjem zarad lične koristi

U PAKETU - IEBE SE NJIMA ZA SRBIJU, SRPSTVO i PRETKE i ISTORIJU i BUDUĆNOST

iebu se samo za pare, da se najedu gladni i proseru pa da umru zadovoljni, nema veze što su glupi paraziti
Ебо те твој Хамдија смрад.
 
Друг Ђидо је погрешио у томе што није прихватио позив друга Шутановца да се на предстојећим београдским изборима кандидује испред Демократске странке, која је у опозицији тренутно једина озбиљна странка инфраструкторм, а не да преговара са Јанковићем, Борком и осталима који иза себе немају странке већ комби-сајз покрете.


3% :D
 
ŠULE OPLEO PO BIVŠIMA: Moj DS je potpuno čist - ISTORIJSKE GREŠKE SU PRAVILI ĐILAS, JEREMIĆ I BORKO!

Lider Demokratske stranke Dragan Šutanovac, gostujući na TV N1, rekao je da za istorijske greške iz prošlosti nije krivo novo rukovodstvo DS s njim na čelu, već oni koji su napustili stranku kao Dragan Đilas, Vuk Jeremić i Borko Stefanović

http://informer.rs/vesti/politika/1...STORIJSKE-GRESKE-PRAVILI-DJILAS-JEREMIC-BORKO

Bravo Sule, ti si posten.

Zaboravio ZuNatrovac jahaca popova, vizijonara i vilozofa!
 

Back
Top