Sukob Radulovica i Jankovica

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Ortar

Aktivan član
Poruka
1.572
RHF86DX.png


Kako ovo komentarisete?
 
Sendvičar ti otvori temu i ti se primiš ko saučešće!!

Nebitno, prvo mu je nudio koaliciju pa kad ga je ovaj iskulirao krenuo da ga napada.

Los utisak.

Ја ово видим као одличан потез.

Јанковић је још један леви социјалдемократа.

ОК је дистанцирати се од таквих људи.

E a kad sam vam ja pricao da je DJB trenutno najliberalnija opcija vi ste govorili: ''No, no. Prihvatamo samo program Adama Smita''.

Od blata cete praviti DJB kad ga vise ne bude bilo.
 
Poslednja izmena:
E a kad sam vam ja pricao da je DJB trenutno najliberalnija opcija vi ste govorili: ''No, no. Prihvatamo samo program Adama Smita''.

Od blata cete praviti DJB kad ga vise ne bude bilo.

Нико не спори да је ДЈБ најлибералнија опција, али то није тешко бити на српској политичкој сцени.

Проблем је сам што су у односу чак и на свој оригинални програм кренули са неким застрањивањима, и што су праве неке грешке у корацима невезано за политички програм.

Лепо би било да уместо центра на којем су (што је опет боље од левице) скрену још у десно.
 
E a kad sam vam ja pricao da je DJB trenutno najliberalnija opcija vi ste govorili: ''No, no. Prihvatamo samo program Adama Smita''.

Od blata cete praviti DJB kad ga vise ne bude bilo.

:eek:

Зашто га не би било, побогу, неће Радуле нигде.

He's here to stay.

Мени је тужно то што он не форсира ДЈБ, него гледа да се негде углави с људима од којих треба бежати (ПСГ/ДС/НС). Боље је ДЈБ-ових 6%, него заједничких 27%.
 
Poslednja izmena:
A ko su oni u opste?!

Замислимо за тренутак да заиста не знаш ко су они (мада, лажеш да не знаш, што те чини лажовом), да ли си толико ретардиран, да не умеш да прогуглаш и сазнаш једну тако једноставну ствар као што је сазнање ко су Радула и Прангија?


Треће, тиме што мислиш да ћеш некога да унизиш питањем "ко је он", ниси унизио некога за кога се зна ко је и шта је, већ си унизио себе.


@тема (што би рекла моја драга комшиница)


Браво Крадуло!

У право време ексер у сандук овог БИА шпијуна!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top