Suočavanje sa prošloću

Gruban

Buduća legenda
Poruka
40.814
Povodom presude Ratku Mladiću,ponovo se aktuelizuje pitanje suočavanja sa prošlošču.Da li nam je potrebno i ako jeste dokle treba da ide daleko u prošlost to suočavanje.Ja veruijem da je to naša nasušna potreba i da bez toga nema prosperiteta.Samo je pitanje sa čime konkretno treba da se suočimo.
 
Povatali smo i zatvorili sve koji su cinili zlocine u proslosti :kafa: Ako to nije suocavanje, ne znam sta jeste.
Medjutim ono sto neki drugi misle kada kazu "suocavanje" je prihvatanje njihove verzije dogadjaja, koje obicno nemaju bas previse dodira sa stvarnoscu i obicno su zatrovane nacionalistickim mitovima.
Takvo suocavanje trebamo izbegavati ;)
 
Povodom presude Ratku Mladiću,ponovo se aktuelizuje pitanje suočavanja sa prošlošču.Da li nam je potrebno i ako jeste dokle treba da ide daleko u prošlost to suočavanje.Ja veruijem da je to naša nasušna potreba i da bez toga nema prosperiteta.Samo je pitanje sa čime konkretno treba da se suočimo.

Kako komentarises to da je Mladic jedan komunista u dusi i da je na presudi nosio crvenu komunisticku kravatu :per:

Gjenosajd ... :rotf:
 
Ja mislim da vi treba da se suocite sa sadasnoscu koja vam je katastrofalna.
Svaka nova generacija koja vam stasava bezi iz drzave glavom bez obzira.
Ludaci, krimosi i qurve su vam svakodnevnica a vi jos uvek guslate o Lazaru i Soluncima.
Sve sto je valjalo ili je izginulo ili pobeglo od ludaka.
Naravno cast izuzecima kojih je sve manje jer se i oni spremaju na dalek put.
 
Kako komentarises to da je Mladic jedan komunista u dusi i da je na presudi nosio crvenu komunisticku kravatu :per:

Gjenosajd ... :rotf:

Ра разлику од вас смрдљивих интернационалиста, њему је нација изнад свега.

Такви комунисти ми не сметају колико либерал левичарска багра, али они практично не постоје.
 
sa samima sobom,od sebe ne mozemo pobeci

- - - - - - - - - -

Ра разлику од вас смрдљивих интернационалиста, њему је нација изнад свега.

Такви комунисти ми не сметају колико либерал левичарска багра, али они практично не постоје.

postoje u Rusiji al ne ovde drug Zjuganov ispred komunisticke partije ruske federacije
 
Povodom presude Ratku Mladiću,ponovo se aktuelizuje pitanje suočavanja sa prošlošču.Da li nam je potrebno i ako jeste dokle treba da ide daleko u prošlost to suočavanje.Ja veruijem da je to naša nasušna potreba i da bez toga nema prosperiteta.Samo je pitanje sa čime konkretno treba da se suočimo.

Првенствено са четереспетом.
 
Ja mislim da vi treba da se suocite sa sadasnoscu koja vam je katastrofalna.
Svaka nova generacija koja vam stasava bezi iz drzave glavom bez obzira.
Ludaci, krimosi i qurve su vam svakodnevnica a vi jos uvek guslate o Lazaru i Soluncima.
Sve sto je valjalo ili je izginulo ili pobeglo od ludaka.
Naravno cast izuzecima kojih je sve manje jer se i oni spremaju na dalek put.

Preach it, brother!
 
Првенствено са четереспетом.

i osamnaestom

- - - - - - - - - -

Ja mislim da vi treba da se suocite sa sadasnoscu koja vam je katastrofalna.
Svaka nova generacija koja vam stasava bezi iz drzave glavom bez obzira.
Ludaci, krimosi i qurve su vam svakodnevnica a vi jos uvek guslate o Lazaru i Soluncima.
Sve sto je valjalo ili je izginulo ili pobeglo od ludaka.
Naravno cast izuzecima kojih je sve manje jer se i oni spremaju na dalek put.

odlaze iz Srbije al Srbija iz njih nikako
 
sa samima sobom,od sebe ne mozemo pobeci

- - - - - - - - - -



postoje u Rusiji al ne ovde drug Zjuganov ispred komunisticke partije ruske federacije

У Србији не постоји народна левица. Свако ко је данас левичар свугде у свету па и овде је по правилу промотер независности Косова, педерских права, пријема миграната, промотер феминизма и сличних болештина.

Или ако није све, подржава макар нешто од овог. Светозар Марковић се преврће у гробу када види ко се данас назива левичаром у Србији.
 
Србија да преиспита све последице такозване сарадње са франкеншајн судом у Хагу. Пре свега да осуди све који су испоручивали наше људе и прекине погубну политику пута ка евроатлантизму. Док још има времена.
 
У Србији не постоји народна левица. Свако ко је данас левичар свугде у свету па и овде је по правилу промотер независности Косова, педерских права, пријема миграната, промотер феминизма и сличних болештина.

Или ако није све, подржава макар нешто од овог. Светозар Марковић се преврће у гробу када види ко се данас назива левичаром у Србији.

to ne vazi za Rusiju i Kinu a bogme ni za Severnu Koreju
 
У Србији не постоји народна левица. Свако ко је данас левичар свугде у свету па и овде је по правилу промотер независности Косова, педерских права, пријема миграната, промотер феминизма и сличних болештина.

Или ако није све, подржава макар нешто од овог. Светозар Марковић се преврће у гробу када види ко се данас назива левичаром у Србији.

Постоји, како да не.

Дверињак је народна левица.
 
Ни након 350 страница ниси схватио шта је политичка левица?

Докле ти мислиш у себе упумпавати бесплатно знање, а испумпавати измет на уста?

Све странке у Србији су левица.

Али не види слику друга Тита па га то страшно збуњује.
 
Све странке у Србији су левица.

Али не види слику друга Тита па га то страшно збуњује.

Да, али ако се мало боље загледа у детаље...

788821.jpg
 
Povodom presude Ratku Mladiću,ponovo se aktuelizuje pitanje suočavanja sa prošlošču.Da li nam je potrebno i ako jeste dokle treba da ide daleko u prošlost to suočavanje.Ja veruijem da je to naša nasušna potreba i da bez toga nema prosperiteta.Samo je pitanje sa čime konkretno treba da se suočimo.

kad skontas, javi, pa da se ukljucim....
 
Poslednja izmena:

Back
Top