CMOK

:rumenko:
Ne baš u usta ali u glavu stalno ljubim moju Cicojku
Vidi kako je slatka!
attachment.php
 
Lakišui ponekad cmoknem u glavu, al me ribaju da to nije higijenski :rumenko: Pa i nije, sve su pravu, znam..

Leki garantovano ljubi mačke, ako ništa, stavlja ih na rame i tako to, ona obožafa mačke, al ne u svojoj kutji...

Izvini elektriko što te pominjem, al Tab je krivac :lol:
 
isto, ljubim svoju zver u glavu
ne volim da mi lize ni lice ni ruke
to sam je samo jednom pustila..pre dve godine
bila sama jako, jako tuzna..bilo mi je uzasno tesko, sve mi se skupilo i plakala sam
nisam plakala, ridala sam na glas
to je onaj momenat kad vam se sve skupi i samo krene lavina praznjenja
suze su mi lile niz lice
ona me je gledala sa svog jastuka u pocetku, a onda prisla, odgurnula mi ruke i pocela je da mi lize suze
za mene je u tom trenutku to bio melem
i to je bio momenat gde smo nas dve otvorile novu dimenziju naseg odnosa
 
isto, ljubim svoju zver u glavu
ne volim da mi lize ni lice ni ruke
to sam je samo jednom pustila..pre dve godine
bila sama jako, jako tuzna..bilo mi je uzasno tesko, sve mi se skupilo i plakala sam
nisam plakala, ridala sam na glas
to je onaj momenat kad vam se sve skupi i samo krene lavina praznjenja
suze su mi lile niz lice
ona me je gledala sa svog jastuka u pocetku, a onda prisla, odgurnula mi ruke i pocela je da mi lize suze
za mene je u tom trenutku to bio melem
i to je bio momenat gde smo nas dve otvorile novu dimenziju naseg odnosa

meni je moj mačak isto lizao suze a kuče zavijalo sa mnom kad sam plakala
I kako da ih ne ljubim
 
po nekog misa?
imamo mnogo vise
imamo spreceno sirenje zaranih bolesti koje nose glodari
pitaj turke u istanbulu zasto macke drze na pedijastalu
taj "poneki" uhvaćen miš je osim sprečavanja širenja kuge, je u Egiptu sačuvao žetve i spašavao od gladi
Nije bila sveta životinja samo zbog lepote
Upravo se spremam da gledam dokumentarni film o turskim mačkama
 
O Van mačkama koje plivaju u jezeru Van? Sjajne su....

Ma ja sve volim i ljubim što volim, ljubim i stvari kad mi se dopadnu, taki sam ćovek i nije me uopšte blam da pokažem emozzije..majka mi kaže samo da budem malo manje strastven, da ne ubijem nekog zagrljajem ljooobafi... ( .
 
O Van mačkama koje plivaju u jezeru Van? Sjajne su....

Ma ja sve volim i ljubim što volim, ljubim i stvari kad mi se dopadnu, taki sam ćovek i nije me uopšte blam da pokažem emozzije..majka mi kaže samo da budem malo manje strastven, da ne ubijem nekog zagrljajem ljooobafi... ( .
o svim njihovim mačkama
Koliko sam videla inserte u pitanju su ove obične ulične
Moja drugarica je imala Van mačora Cikotu od 11 kila:eek::zcepanje:
E i on mi je jednom lizao suze jer sam ga često čuvala
Mnogo bio nezgodan ali me je voleo pa sam samo ja mogla da ga čuvam
 
na temi ljubljenje dece u usta je elektrika napisala kako je videla da njena cerka ljubi ulicnog macka pa mi pade na pamet.
da li se ljubite sa domacim ljubimcima?
ne mora bas u usta ili da vam lizu lice :)

Ne.
Kada mi Mazuljko lize ruku tada trazi so.
Za sada mu je mazenje glavna zanimacija :)

Macor me iz nekog njemu poznatog razloga voli i mazi se kad god ugrabi priliku.
 
Ljubimo, ljubimo. :)
Sad imamo macku i svi je ljubimo i volimo. Nekad smo imali psa, pa nakon njegoe smrti dugo smo bili bez ljubimca. A i njega smo ljubili. :)
 
Moji Molly i Arti su kućne mace i nemam pojma šta bi uradile kad bi videle miša jer ne znaju šta je to. Poljupčiće dobijaju po glavi, a tad se srećne umiljavaju i maze. Volimo se. :heart:
 
Imala sam mačku koju sam odhranila na špric jer joj je majka poginula dok još nije umela da jede. Nju sam nekad poljubila u glavu, jer sam joj bila majka, a svaka majka ljubi svoju decu. Nosila sam je na ramenu, držala u naručju, u krilu, mazila, pazila, volela... I onda je zgazio auto. :rida:
Sad imam Žuću, njega ne ljubim, ali se on stalno trlja o moje lice, lizne me ponekad i proba da mi skoči na glavu kad prolazim ako ga ne pomazim. Ali mu opraštam jer je iste boje kao moja kosa.. :maca:
 
Zanimljivo je da zivotinje nisam toliko zavoleo kao dete, nego tek u vojsci. Do 18. godine sam imao prema njima neki relativno neutralan stav. Onda sam upao u vojnu jedinicu koja je imala pse, tako da smo se dobar deo dana igrali s njima. :)
 
Brat i ja smo odrasli uz pse, jer su ih i tata i mama voleli, tako da su nam oni bili ravnopravni članovi domaćinstva.

Svi smo dozvoljavali psima da nas ližu po licu. :heart:
 
isto, ljubim svoju zver u glavu
ne volim da mi lize ni lice ni ruke
to sam je samo jednom pustila..pre dve godine
bila sama jako, jako tuzna..bilo mi je uzasno tesko, sve mi se skupilo i plakala sam
nisam plakala, ridala sam na glas
to je onaj momenat kad vam se sve skupi i samo krene lavina praznjenja
suze su mi lile niz lice
ona me je gledala sa svog jastuka u pocetku, a onda prisla, odgurnula mi ruke i pocela je da mi lize suze
za mene je u tom trenutku to bio melem
i to je bio momenat gde smo nas dve otvorile novu dimenziju naseg odnosa

neverovatno, ali isto iskustvo imamo

Ljubim je u glavu,a ne dozvoljavam da mi lize lice a ni ruke, ne volim to
Samo jednom se to desilo,kada sam plakala a nju drzala u krilu, ona je pocela da mi lize suze
kao da je htela da me utesi, dusa moja..mnogo volim moje malo kuce i filing koji smo nas dve medjusobno izgradile..:heart:
 
Moj pas voli da mi lizne uho. To mu je, kao, neki pozdrav kad dođem kući. Naravno, cmačem ga. Čist je, zdrav, nema neprijatne mirise ... a i ko bi odoleo ovakvoj pufni?
LUČE.jpg

Eh, da, redovno sam ljubila mačku Dacu, čistunicu. Ona se sama podmetala da je cmoknem.

Prethodne pse, bulmastife, uglavnom nisam, jer su mnogo balavili. Jezik im je bio kao šmirgla, pa kad mi liznu ruku, oderu mi kožu.:lol:
Ali ljubila sam ih za poslednje "zbogom", pred eutanaziju.
Sad, kad ih više nema, žao mi je što to nisam češće radila.
 

Back
Top