Kako ste proveli dan

Ustao ujutru, skapirao da je besmisleno ustajati, lenčario do podneva. Nakon toga ustao, istuširao se, zapalio u grad da se vidim sa sestrom i dam joj neke gluposti. Vratio se i blejao na kompu. Odgledao poslednje dve epizode prve sezone Handmaid's tale. Evo me sad, oči mi se sklapaju polako ali sigurno i kuckam ovo :/
 
Otisao na poso u ses ujutru, na pauzi odem na sajam zaposljavanja i pocnem da podjebavam lazne poslodavce koji su tu dosli cisto da bi reklamirali svoje firme. Prvo su bili nadrkani i glumili faktor, a onda kad sam im rekao da radim i da mi ne trebaju ni za racku, da sam dosao da vidim sta nude i sl, onda su se smirili.


Otisao pun srece nazad na job, nesto raduckao i dosao ciku.
 
Ustao, išao do banke, štampao neke nove radove u fotokopirnici, blejao kod ribe, ebali se, spremali ručak (krompir iz kese u rerni), otišao do grafiti šopa, uzeo dva spreja i kepove, čekao pola sata ebeni autobus zbog gužve na mostu, nazad gajbi, kuvao lepak, spremio plakate, sekao šablone, odremao, evo sad spremam nudle za jelo i čistim marker da ga napunim farbom - i sledi crtanje po gradu uz pivo :cool:
 

Back
Top