Boza papucar

Čovek koji nekome ne uspeva da kaže "ne" je čovek bez integriteta i samopoštovanja......papučarstvo je uglavnom linija manjeg otpora u svrhu održavanja privida harmonije u vezi.

Papucar se plasi da je to kraj veze, drama.

- - - - - - - - - -

Kako nastaju papucari? u smislu ko pravi papucara, a ko kavaljera?

- - - - - - - - - -

Meni uvek malo smeta pominjanje karaktera i integriteta, jer se tako degradiraju i ljudi koji ne odlucuju racionalno, pa im treba vremena.
 
Papucar se plasi da je to kraj veze, drama.

- - - - - - - - - -

Kako nastaju papucari? u smislu ko pravi papucara, a ko kavaljera?

- - - - - - - - - -

Meni uvek malo smeta pominjanje karaktera i integriteta, jer se tako degradiraju i ljudi koji ne odlucuju racionalno, pa im treba vremena.

Papučara pravi mama, a kavaljera tata:lol:
 
Tema je verovatno bila, ali ne znamo

dobru razliku izmedju kavaljera i papucara.

kako nastaju jedni, a kako drugi.

kavaljer ima granicu u ugađanju ženama i poštovanja istih, kad dođe do granice gde može da postane papučar on na galantan način spusti na zemlju dotičnu...
papučar nema osećaj za meru, kad, šta, kako, gde...papučar bezuslovno izlazi u susret svim prohtevima
a kako su žene pragmatična bića i mogu reći po prirodi lukavija od muškaraca, one lako namirišu obe kategorije i po tome se dalje upravljaju...ako si kavaljer prekinuće i time si sebi obezbedio poštovanje, ako si sklon da postaneš papuča neće te poštovati i jebbaće te ko magarca...i još više od toga jer papuča drugačije i ne zaslužuje
mada svaka pametna žena ne želi da ima posla s papučarem ukoliko isti nije od koristi...ako je od koristi može da traje neko vreme, ali ništa nije večito... ide dalje i traži kavaljera
 
Poslednja izmena:
kavaljer ima granicu u ugađanju ženama i poštovanja istih, kad dođe do granice gde može da postane papučar on na galantan način spusti na zemlju dotičnu...
papučar nema osećaj za meru, kad, šta, kako, gde...papučar bezuslovno izlazi u susret svim prohtevima
a kako su žene pragmatična bića i mogu reći po prirodi lukavija od muškaraca, one lako namirišu obe kategorije i po tome se dalje upravljaju...ako si kavaljer prekinuće i time si sebi obezbedio poštovanje, ako si sklon da postaneš papuča neće te poštovati i jebbaće te ko magarca...i još više od toga jer papuča drugačije i ne zaslužuje

ovo boldovano nije tacno, to sto je doticna zena sklona iskoriscavanju ne znaci da lik to i zasluzuje
 
čim je dozvolio zaslužuje...ima jedna izreka...svako ima ono što zaslužuje
po čemu ne zaslužuje - dobričina, pošten, vredan, ugledni građanin ?
ili jednostavno nije fer ?

- - - - - - - - - -

ok ne zaslužuje...
kako će to da se ispravi ? jel može to da se ispravi da sve dođe na svoje mesto ? ne može
ili će da poklopi uši i da dozvoli da ga jebbe i nadalje pošto je od starta to dozvolio, ili će da ode od nje ukoliko ona već nije otišla prva od njega
 
Pa sta znam, da ne postoji ideja o maco muskarcu ne bi bilo ni papucica... U sustini je to uvredljiv naziv za muskarca koji nije drcan. Ne znam zasto svi muskarci treba da budu drcni, a zene krotke... Mislim, kad muskarac nema jaku volju za njega se kaze da je krpa i papucic, a kad zena nema jaku volju onda je nezna i fina. Izem ti te definicije, prosto drugaciji temperament je u pitanju. Zivi i pusti druge da zive...
 
čim je dozvolio zaslužuje...ima jedna izreka...svako ima ono što zaslužuje
po čemu ne zaslužuje - dobričina, pošten, vredan, ugledni građanin ?
ili jednostavno nije fer ?

- - - - - - - - - -

ok ne zaslužuje...
kako će to da se ispravi ? jel može to da se ispravi da sve dođe na svoje mesto ? ne može
ili će da poklopi uši i da dozvoli da ga jebbe i nadalje pošto je od starta to dozvolio, ili će da ode od nje ukoliko ona već nije otišla prva od njega

Da na njemu je svakako da prelomi, ali kazem da krivica nije samo njegova i uopste taj rezon da su glupi, naivni uvek sami krivi sto su iskorisceni mi nikad nije pio vodu
 
Da na njemu je svakako da prelomi, ali kazem da krivica nije samo njegova i uopste taj rezon da su glupi, naivni uvek sami krivi sto su iskorisceni mi nikad nije pio vodu

a ko drugi mu je kriv ? s kime treba da se podeli krivica ?
ona ?
ne, nije ona...jer kao i svako žensko kad oseti meko uzjaše i jaše dok ima vajde, kad nema šutne te i ide kod jakog
naravno da je ispao naivan, a pre svega nije umeo da bude ono što žena od muškarca očekuje - da bude muško
kod papučara osim materijalnih dobara ništa drugo nije iskoristivo
 
Riply je smislila kako se stvara papucar, sto mu oduzima krivicu.

Stvara ga onaj roditelj koji nije dominantan, majke po uzoru na muza koji bi joj odgovarao,

ocevi prema sebi.
 

Back
Top