Za koga ste do sada glasali na parlamentarnim izborima?

2000 dos
2003 -
2007 i 08 ds
2012 -
2014 -
2016 djb
svaki sledeci - osim ako se opozicija ozbiljno ne pregrupise u nekom normalnom obliku bez ovih ex ds derivata na celu oni su lod mene zavrsili

u sustini prvo sam glasao protiv slobe, 2003 mi bilo svejedno, 2007 i 08 glasao da srs ne dodje slucajno na vlast, 2012 i 2014 mi je vec sve dokurcilo tj mislio sam da od ds nema gore a ex radikale nisam imao poverenja kako god se presvukli, 2016 sam na neki nacin izrazio protest protiv sns-a ,nisam ocekivao da bi radule imao sanse da udje u parlament..

Kad bolje pogledam u zivotu nisam glasao za nekoga iskljucivo protiv.
 
Poslednja izmena:
2000- ДОС
2003. ДС
2007 - ДС
2008 - ЗЕС
2012 - (овде сам имао 4 листића. За председника, за скупштину, за Град и за градску општину и у та четири листића сам све измешао и гласао на 4 различита начина, па се не сећам тачно шта сам заокружио за парламентарне изборе)
2014 - Доста јебило
2016. - Доста јебило


ПС. Свака част за тему Magyar.

Лако је да се мудрује и просерава по форуму за убудуће. Дај да видимо ко је какав био до сада!
 
pa i nije cudo da ste sjebbanog mentalnog sklopa kada ste glasali za otpor,dos i ds,djb.... :vudu:


kada sam se namolio da odem na glasanje, naravno da sam za radikale glasao (barem dok moj pokret ne stigne do registrovane partuje, tada cu zna se :cool: )

Чудно је да ти некоме напишеш да је сјeбаног менталног склопа.

Посебно ако имамо у виду да си гласао смрадикале.
 
Prvi put sam imao pravo glasa 2016. ali nisam izasao istripovo sam se zato sto su izbori padali na Cveti pa nisam hteo da ucestvujem u tom satanistickom ritualu e ali zato sam 2017. na predsednickim glasao za Seselja i sad cu na gradskim glasati za Radikale

Što se predomisli?

Uzgred, slabe su šanse da radikali pređu cenzus, po mom mišljenju.
 

Back
Top