"Parking servis" odneo ženi auto SA BEBOM NA ZADNJEM SEDIŠTU

Admin Sredoje

Vruć 'leba i ajvar na njemu. Mljac.
Administrator
Poruka
112.215
Ko je ovde veci moron?
Ovi iz parking servisa koji kupe a da ne gledaju ni sta kupe ili zena koja potpuno nezasticenu sestomesecnu bebu ostavlja samu u kolima?


"Vratila sam se nakon pet-šest minuta ponovo do automobila, a "pauk" je odnosio moj automobil i šestomesečnu bebu u njemu. Dozivala sam ih i trčala za njima, ali oni su nastavili da voze. Ne mogu da opišem strah i paniku koju sam u tom trenutku osećala.." ovako za "Blic" priča Beograđanka Jelena Manojlović kojoj je, kako tvrdi, "Parking servis" juče odneo automobil u kojem je bila i njena beba.

ve je počelo kada je Jelena Manojlović u 18.56 parkirala svoj automobil u Ulici Visokog Stevana i u njemu ostavila svoje šestomesečno dete.

- Trebala sam da svratim do muža, koji je bio u tom trenutku na poslu, kako bih uzela nešto. Pošto je bilo jako hladno, bebu sam ostavila u automobilu da se ne smrzava. Već u 19.02 sišla sam dole sa mužem, a imala sam šta i da vidim. Vozilo "Parking servisa" je odnosilo moj automobil i šestomesečnu bebu u njemu. Dozivala sam ih, zajedno sa mužem i trčali smo za njima, ali oni su nastavili da voze u nepoznatom pravcu - ističe Beograđanka.
kKDktkqTURBXy9kYmJmZmQ0NzlhZmM3Nzc0ZjYyOTdhMjJiYWY1Y2VkNC5qcGVnk5UCzQMUAMLDlQLNAdYAwsOVB9kyL3B1bHNjbXMvTURBXy8xZDc0Y2I0MTcwNTk1MDQzNjYyOWNhYmQ2MDZmNTBmNi5wbmcHwgA
Foto: Privatna arhiva
share_v1_pintrest_gray_ico.png
share_v1_facebook_gray_ico.png


Kako kaže u tom trenutku je osetila strah koji nije mogla da opiše. Nije joj jasno kako nisu videli bebu u kolima. Odmah je pozvala dispečera "Parking servisa" kako bi preneli vozačima da se zaustave i daju joj dete.
- Iz "Parking servisa" su obavestili vozače šta se desilo, da je beba u kolima i da se zaustave. Međutim, samo su mi poručili da dođem do autoplaca gde ću moći da preuzmem bebu. Odmah sam sela u auto i otišla pravo tamo. Dete je vrištalo i plakalo kada sam stigla. Počela sam da vičem na njih kao što bi i svaka majka, pitala sam ih kako nisu videli bebu i zašto nisu stali da uzmem dete, na šta su mi oni zapretili da će pozvati socijalnu službu. Strašno - ističe Jelena Manojlović, majka bebe.

Iz "Parking servisa" se, uprkos nekoliko pokušaja redakcije "Blica" da dobijemo potvrdu i komentar ovog događaja, još nisu oglasili.
 
Hmm...malo mi je neobicno da su ljudi iz parking servisa uspeli da joj auto primete, pripreme za slepanje i vec krenu sa ga odvoze i to sve u 6 minuta.
Od kada su to nase sluzbe tako brze?

A to sto je bebu ostavila samu... :(

- - - - - - - - - -

Ona se parkirala u 18:56, a u 19:02 su joj vec odvozili auto i ona je morala da trci za njim. To je sigurno bila ekipa iz Formule 1... ;)
 
Hmm...malo mi je neobicno da su ljudi iz parking servisa uspeli da joj auto primete, pripreme za slepanje i vec krenu sa ga odvoze i to sve u 6 minuta.
Od kada su to nase sluzbe tako brze?

A to sto je bebu ostavila samu... :(

- - - - - - - - - -

Ona se parkirala u 18:56, a u 19:02 su joj vec odvozili auto i ona je morala da trci za njim. To je sigurno bila ekipa iz Formule 1... ;)

pa i meni smrdi da laze za vrme koliko je ostavila bebu
jer ako prizna da je bilo pola sata osuce svi po njoj da je idiot, ovako se vadi na 5 min kao nije strasno jelte
pa samo dok slikaju auto i prikace za pauka treba 15-20 min, a de je vreme za pre i posle...
laze
 
ona je moroncina.bolje da se poklopi usima,a ne da dize frku.neko je mogao i da ukrade kola sa bebom sta bi onda?

to se desilo pre godinu dana.. kad je lopov provalio dete parkirao se i ostavio auto na ulici :)

bambi je primetila fin detalj..vremenski kalup se ne uklapa..bice da je ona ostala dosta duze odsutna.
 
Hmm...malo mi je neobicno da su ljudi iz parking servisa uspeli da joj auto primete, pripreme za slepanje i vec krenu sa ga odvoze i to sve u 6 minuta.
Od kada su to nase sluzbe tako brze?

A to sto je bebu ostavila samu... :(

- - - - - - - - - -

Ona se parkirala u 18:56, a u 19:02 su joj vec odvozili auto i ona je morala da trci za njim. To je sigurno bila ekipa iz Formule 1... ;)

Veruj mi, odnose auto i za 1 minut.
 
u kom ti to momentu kad te uhvati panika jer nema auta sa detetomm gledas na sat da zapamtis u minut tacno koliko je
a i ovo ostavljas auto i pamtis opet u minut vreme
sta kao ima ocd pa stalno broji minute :lol:
:lol:
bas to...a ima jos nesto..pauk sluzba vecinski dolazi po pozivu..retko kad oni krstare po gradu ne bi li slucajno "navatali" nekog...ali kako god okrenemo moralo je da prodje barem 5 do 10 minuta da se pauk uopste i pojavi..po njenoj prici sto je bambi lepo primetila kao da su je vrebali da zamakne iza coska i onda uigrano kao u formuli 1 sve odradili za 3:23 :)

- - - - - - - - - -

Veruj mi, odnose auto i za 1 minut.

pa nije bas tako..samo ono dizanje traje par minuta jer ide polako da ne dodje do ostecenja kola..onda moraju da fotografisu da je auto zaista bio nepravilno parkiran..sve to odnosi minute...dalje..otkud oni uopste tu? koliko im je trebalo vremena da se pojave na terenu?


meni ovo vise deluje da pokusava da se izvuce da ne plati kaznu.
 
:lol:
bas to...a ima jos nesto..pauk sluzba vecinski dolazi po pozivu..retko kad oni krstare po gradu ne bi li slucajno "navatali" nekog...ali kako god okrenemo moralo je da prodje barem 5 do 10 minuta da se pauk uopste i pojavi..po njenoj prici sto je bambi lepo primetila kao da su je vrebali da zamakne iza coska i onda uigrano kao u formuli 1 sve odradili za 3:23 :)

ja sam par puta sa prozora gledala kako nose, nema sanse da je manje od 15 sve ukupno, pogotovo kad je neka ulica gde su nacickani parkirani automobili okolo, pa gust saobracaj
kakvi crni pet minuta

vrv je radnik parking servisa naiso i video da nije uplatila parking i pozvao pauka, pa je dosao...sto je opet proces mnooogo duzi od 5 minuta

serre bre da se izvuce, da ne ispadne nemajka
al sto kaze smokva ja ciki ne bih ostavila u transporteru ispred nekog objekta, bas bih bebu u autu, ko da je problem uzeti je u narucje i poneti sa sobom pa nek je i na "5 min" :pop:
 
Otmu nekom auto i dete pa mu prete socijalnom službom. :eek:
I onda se mi razlikujemo od amerikanaca samo tako.

nisu oteli auto..on je bio nepravilno parkiran..
a sto se tice socijlane sluzbe..realno i treba opomenuti nesavesne roditelje...naravno da joj nece oduzeti dete zbog ovog, ali ce se mozda spreciti nesto gore sta bi moglo da se desi jer ocigledno ona ne vodi racuna o detetu bas preterano puno cim ga ostavlja samog i nezasticenog u kolima....mogli su i da joj otmu dete ako cemo realno...onda bi kukala i verovatno govorila da je ootisla samo na minut iz kola
 
mojoj sestri se nakacila socijalna sluzba u kanadi,godinu dana su im dolazili da ih kontrolisu i to zato sto je zet stajao na prozoru i gledao kako mu se sinovi oko 5,6 godina igraju u neprometnoj ulici sami,a neki debil od komsije je to prijavio
posle su deca njih ucenjivala,kad oce da ih biju,sad ce socijalna sluba ,a i ovi njih kad ih biju,nemoj da glasno placete,sad ce socijana sluzba:lol:
 

Back
Top