"Parking servis" odneo ženi auto SA BEBOM NA ZADNJEM SEDIŠTU
Strana 1 od 19 1234511 ... PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 459

Tema: "Parking servis" odneo ženi auto SA BEBOM NA ZADNJEM SEDIŠTU

Administrator tab503 (avatar)
    Učlanjen
    24.12.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    6106

Podrazumevano "Parking servis" odneo ženi auto SA BEBOM NA ZADNJEM SEDIŠTU

Ko je ovde veci moron?
    Ovi iz parking servisa koji kupe a da ne gledaju ni sta kupe ili zena koja potpuno nezasticenu sestomesecnu bebu ostavlja samu u kolima?

"Vratila sam se nakon pet-šest minuta ponovo do automobila, a "pauk" je odnosio moj automobil i šestomesečnu bebu u njemu. Dozivala sam ih i trčala za njima, ali oni su nastavili da voze. Ne mogu da opišem strah i paniku koju sam u tom trenutku osećala.." ovako za "Blic" priča Beograđanka Jelena Manojlović kojoj je, kako tvrdi, "Parking servis" juče odneo automobil u kojem je bila i njena beba.

ve je počelo kada je Jelena Manojlović u 18.56 parkirala svoj automobil u Ulici Visokog Stevana i u njemu ostavila svoje šestomesečno dete.

- Trebala sam da svratim do muža, koji je bio u tom trenutku na poslu, kako bih uzela nešto. Pošto je bilo jako hladno, bebu sam ostavila u automobilu da se ne smrzava. Već u 19.02 sišla sam dole sa mužem, a imala sam šta i da vidim. Vozilo "Parking servisa" je odnosilo moj automobil i šestomesečnu bebu u njemu. Dozivala sam ih, zajedno sa mužem i trčali smo za njima, ali oni su nastavili da voze u nepoznatom pravcu - ističe Beograđanka.
    Foto: Privatna arhiva

Kako kaže u tom trenutku je osetila strah koji nije mogla da opiše. Nije joj jasno kako nisu videli bebu u kolima. Odmah je pozvala dispečera "Parking servisa" kako bi preneli vozačima da se zaustave i daju joj dete.
    - Iz "Parking servisa" su obavestili vozače šta se desilo, da je beba u kolima i da se zaustave. Međutim, samo su mi poručili da dođem do autoplaca gde ću moći da preuzmem bebu. Odmah sam sela u auto i otišla pravo tamo. Dete je vrištalo i plakalo kada sam stigla. Počela sam da vičem na njih kao što bi i svaka majka, pitala sam ih kako nisu videli bebu i zašto nisu stali da uzmem dete, na šta su mi oni zapretili da će pozvati socijalnu službu. Strašno - ističe Jelena Manojlović, majka bebe.

Iz "Parking servisa" se, uprkos nekoliko pokušaja redakcije "Blica" da dobijemo potvrdu i komentar ovog događaja, još nisu oglasili.
    Mess with the Best - Die Like the Rest

Zaslužan član georgejune (avatar)
    Učlanjen
    26.11.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    6098

Podrazumevano Re: "Parking servis" odneo ženi auto SA BEBOM NA ZADNJEM SEDIŠTU

Jos ce i da joj se obije o glavu sto je ostavila dete,jedva svi cekaju da je napice
    Gis maj es,trust my instinct in these matters,,is attention whores,who cares,ako cete digrate kolo to ne drzimo

Stara legenda Metla na vestici (avatar)
    Učlanjen
    05.08.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    1669

ne znam...nesam skolovala
    mislim da su obe strane za batine
    Life is so much funnier when you have a dirty mind

Domaćin Bambi (avatar)
    Učlanjen
    25.06.2012.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    181

Hmm...malo mi je neobicno da su ljudi iz parking servisa uspeli da joj auto primete, pripreme za slepanje i vec krenu sa ga odvoze i to sve u 6 minuta.
    Od kada su to nase sluzbe tako brze?

A to sto je bebu ostavila samu...

- - - - - - - - - -

Ona se parkirala u 18:56, a u 19:02 su joj vec odvozili auto i ona je morala da trci za njim. To je sigurno bila ekipa iz Formule 1...

Buduća legenda Lúnasa (avatar)
    Učlanjen
    06.09.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    1061

Ona je prava mudrica.

Buduća legenda smokva (avatar)
    Učlanjen
    31.10.2012.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    4673

ona je moroncina.bolje da se poklopi usima,a ne da dize frku.neko je mogao i da ukrade kola sa bebom sta bi onda?
    ako mracis,mracno je,ako sijas,sjajno je

Učlanjen
    05.08.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    1669

Citat Original postavio Bambi Pogledaj poruku
    Hmm...malo mi je neobicno da su ljudi iz parking servisa uspeli da joj auto primete, pripreme za slepanje i vec krenu sa ga odvoze i to sve u 6 minuta.

- - - - - - - - - -

Ona se parkirala u 18:56, a u 19:02 su joj vec odvozili auto i ona je morala da trci za njim. To je sigurno bila ekipa iz Formule 1...
    pa i meni smrdi da laze za vrme koliko je ostavila bebu
    jer ako prizna da je bilo pola sata osuce svi po njoj da je idiot, ovako se vadi na 5 min kao nije strasno jelte
    pa samo dok slikaju auto i prikace za pauka treba 15-20 min, a de je vreme za pre i posle...
    laze

Učlanjen
    24.12.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    6106

Citat Original postavio smokva Pogledaj poruku
    ona je moroncina.bolje da se poklopi usima,a ne da dize frku.neko je mogao i da ukrade kola sa bebom sta bi onda?
    to se desilo pre godinu dana.. kad je lopov provalio dete parkirao se i ostavio auto na ulici

bambi je primetila fin detalj..vremenski kalup se ne uklapa..bice da je ona ostala dosta duze odsutna.

Učlanjen
    05.08.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    1669

u kom ti to momentu kad te uhvati panika jer nema auta sa detetomm gledas na sat da zapamtis u minut tacno koliko je
    a i ovo ostavljas auto i pamtis opet u minut vreme
    sta kao ima ocd pa stalno broji minute

Učlanjen
    31.10.2012.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    4673

ja verujem da ne treba vise od 5 min da ti pauk odnese kola.to nije opravdanje sto bebu ostavi samu.ja ni bobija ne vezujem ispred prodavnice,ni na minut
    a oni nisu duzni da gledaju sta je u kabini kola

- - - - - - - - - -

jednom smo drugarica o ja sedele u basti kafica i ja rekla,vidi ovaj sto ga nose ima ista kola kao ja

Iskusan frederikrr (avatar)
    Učlanjen
    29.11.2016.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    123

Citat Original postavio Bambi Pogledaj poruku

- - - - - - - - - -

Veruj mi, odnose auto i za 1 minut.
    “Float like a butterfly, sting like a bee. The hands can't hit what the eyes can't see.”

Elita Bad_Wolf (avatar)
    Učlanjen
    19.07.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1271

Žena je potpuni debil i moron. Ovde treba da radi socijalna sluzba i sud.

Ko se sve ne razmnoži, da bog sačuva i još "...kao što bi i svaka majka...". Kakav kreten...
    Ubedljivo najbolje na krsti je opcija ukidanja praćenja teme.

Učlanjen
    24.12.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    6106

Citat Original postavio Metla na vestici Pogledaj poruku
    u kom ti to momentu kad te uhvati panika jer nema auta sa detetomm gledas na sat da zapamtis u minut tacno koliko je
    a i ovo ostavljas auto i pamtis opet u minut vreme
    sta kao ima ocd pa stalno broji minute

bas to...a ima jos nesto..pauk sluzba vecinski dolazi po pozivu..retko kad oni krstare po gradu ne bi li slucajno "navatali" nekog...ali kako god okrenemo moralo je da prodje barem 5 do 10 minuta da se pauk uopste i pojavi..po njenoj prici sto je bambi lepo primetila kao da su je vrebali da zamakne iza coska i onda uigrano kao u formuli 1 sve odradili za 3:23

- - - - - - - - - -

Citat Original postavio frederikrr Pogledaj poruku
    Veruj mi, odnose auto i za 1 minut.
    pa nije bas tako..samo ono dizanje traje par minuta jer ide polako da ne dodje do ostecenja kola..onda moraju da fotografisu da je auto zaista bio nepravilno parkiran..sve to odnosi minute...dalje..otkud oni uopste tu? koliko im je trebalo vremena da se pojave na terenu?

meni ovo vise deluje da pokusava da se izvuce da ne plati kaznu.

Elita Bad_Wolf (avatar)
    Učlanjen
    19.07.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1271

Nebitno je koliko je dugo ostavila dete.

To su te "samo" generacije: "...ali SAMO sam...", pa taman da neko pogine...
    Ubedljivo najbolje na krsti je opcija ukidanja praćenja teme.

Učlanjen
    24.12.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    6106

Citat Original postavio Bad_Wolf Pogledaj poruku
    Nebitno je koliko je dugo ostavila dete.

To su te "samo" generacije: "...ali SAMO sam...", pa taman da neko pogine...
    u pravu si..sto smoki rece..ona ni bobija ne ostavlja samog na ulici....

Domaćin aleksazr (avatar)
    Učlanjen
    09.10.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    94

Otmu nekom auto i dete pa mu prete socijalnom službom.
    I onda se mi razlikujemo od amerikanaca samo tako.
    CYRfree 2.0.3 - ako biste ćirilicu radije čitali kao latinicu.
    Serbian Latin keyboard layout 1.1 - raspored za QWERTY tastature sa našeg tržišta.
    http://users.beotel.net/~gwh/

Učlanjen
    26.11.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    6098

Citat Original postavio smokva Pogledaj poruku
    Pa dete je ostavila zbog pauka da joj ne uzmu auto bwe
    Gis maj es,trust my instinct in these matters,,is attention whores,who cares,ako cete digrate kolo to ne drzimo

Učlanjen
    05.08.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    1669

Citat Original postavio tab503 Pogledaj poruku

bas to...a ima jos nesto..pauk sluzba vecinski dolazi po pozivu..retko kad oni krstare po gradu ne bi li slucajno "navatali" nekog...ali kako god okrenemo moralo je da prodje barem 5 do 10 minuta da se pauk uopste i pojavi..po njenoj prici sto je bambi lepo primetila kao da su je vrebali da zamakne iza coska i onda uigrano kao u formuli 1 sve odradili za 3:23
    ja sam par puta sa prozora gledala kako nose, nema sanse da je manje od 15 sve ukupno, pogotovo kad je neka ulica gde su nacickani parkirani automobili okolo, pa gust saobracaj
    kakvi crni pet minuta

vrv je radnik parking servisa naiso i video da nije uplatila parking i pozvao pauka, pa je dosao...sto je opet proces mnooogo duzi od 5 minuta

serre bre da se izvuce, da ne ispadne nemajka
    al sto kaze smokva ja ciki ne bih ostavila u transporteru ispred nekog objekta, bas bih bebu u autu, ko da je problem uzeti je u narucje i poneti sa sobom pa nek je i na "5 min"

Učlanjen
    31.10.2012.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    4673

Citat Original postavio aleksazr Pogledaj poruku
    cuj otmu....pa sto ga je parkirala gde ne sme??/otkad se to zove otimanje

Učlanjen
    24.12.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    6106

Citat Original postavio aleksazr Pogledaj poruku
    nisu oteli auto..on je bio nepravilno parkiran..
    a sto se tice socijlane sluzbe..realno i treba opomenuti nesavesne roditelje...naravno da joj nece oduzeti dete zbog ovog, ali ce se mozda spreciti nesto gore sta bi moglo da se desi jer ocigledno ona ne vodi racuna o detetu bas preterano puno cim ga ostavlja samog i nezasticenog u kolima....mogli su i da joj otmu dete ako cemo realno...onda bi kukala i verovatno govorila da je ootisla samo na minut iz kola

Legenda
    Učlanjen
    05.02.2013.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Више јој се то неће десити.

Неки људи стварно имају сламу уместо мозга.

Učlanjen
    31.10.2012.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    4673

Citat Original postavio georgejune Pogledaj poruku
    Pa dete je ostavila zbog pauka da joj ne uzmu auto bwe
    onda je trebala ostaviti i otvoren prozor,da ljudi cuju kako vristi beba : ovo su kola moje mameeeee

Učlanjen
    26.11.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    6098

Ili psa s odskrinutim prozorom da vidim onda da se drznu dodnesu

Učlanjen
    05.08.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    1669

bilo je u americi slucaj da je zena zaboravila bebu u autu, ostavila na parkingu ispred firme u kojoj radi, tek posle par sati shvati da nije usput svratila u jaslice da ga ostavi nego da je dete u kolima
    beba nadjena mrtva, toplotni udar, neka od tih toplih zemalja je bia u pitanju tipa florida kalifornija tako nesto, de je na parkingu leti 50 C

Učlanjen
    31.10.2012.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    4673

mojoj sestri se nakacila socijalna sluzba u kanadi,godinu dana su im dolazili da ih kontrolisu i to zato sto je zet stajao na prozoru i gledao kako mu se sinovi oko 5,6 godina igraju u neprometnoj ulici sami,a neki debil od komsije je to prijavio
    posle su deca njih ucenjivala,kad oce da ih biju,sad ce socijalna sluba ,a i ovi njih kad ih biju,nemoj da glasno placete,sad ce socijana sluzba

Slične teme

1. Parking servis
    Autor Kad_LupimLupim u forumu Automobilizam
    Odgovora: 26
    Poslednja poruka: 13.07.2013., 23:39
  2. parking servis
    Autor PAWLLE u forumu Srbija
    Odgovora: 50
    Poslednja poruka: 08.12.2010., 19:43
  3. OTVORENO PISMO -parking servis
    Autor jelena1974 u forumu Beograd