Vršnjaci se odavno "smirili"

LastGentleman

Primećen član
Poruka
905
Nisam siguran da li sam ja možda od onih tipova ljudi "usamnjeni vuk". Mislim nisam se oženio dok većina vršnjaka jesu (ja sam 95-to.)
Nije to previše godina i oduvek sam smatrao da bih prvo morao da se dobro zaposlim i da time mogu da izdržavam ženu i dete. Baš sam diskotvao sa starim prijateljima o time,
oni smatraju da treba da se upustim pa šta bude, bude. Kako treba rizikovati pa će se nešto "dogoditi" ali ja ne želim ništa da prepuštam slučaju, da me voda nosi kroz život.
Mislim da veliki procenat ljudi pravi takvu grešku pa se sutra žali kako ne može da iškoluje i odhrani decu, a vremena su teška, sve ima svoju "poštenu" cenu. Mislite da samo citiram "tražim izgovor da bih pobegao od odgvornosti" ?
 
Au brate kazes da si 95 ?? Pa evo ja sam 96 znaci godinu dana sam mladji od tebe a u mom kraju od nas otprilike 40 iz generacije koliko nas ima ozenilo/udalo se mozda njih petoro , sestoro .. Pa cime se bavis jel radis nesto ? Studiras ? Sta planiras ?? Kako da pravis lovu ?

- - - - - - - - - -

Mislim da zrelo razmisljas i da imas sasvim dovoljno vremena ispred sebe.

Nekad je bolje i ne razmisljati previse .. Tebra sta ako se zaljubi i napravi dete sta treba da abortira ne kapiram ..
 
Nisam siguran da li sam ja možda od onih tipova ljudi "usamnjeni vuk". Mislim nisam se oženio dok većina vršnjaka jesu (ja sam 95-to.)
Nije to previše godina i oduvek sam smatrao da bih prvo morao da se dobro zaposlim i da time mogu da izdržavam ženu i dete. Baš sam diskotvao sa starim prijateljima o time,
oni smatraju da treba da se upustim pa šta bude, bude. Kako treba rizikovati pa će se nešto "dogoditi" ali ja ne želim ništa da prepuštam slučaju, da me voda nosi kroz život.
Mislim da veliki procenat ljudi pravi takvu grešku pa se sutra žali kako ne može da iškoluje i odhrani decu, a vremena su teška, sve ima svoju "poštenu" cenu. Mislite da samo citiram "tražim izgovor da bih pobegao od odgvornosti" ?

Хахаххахахах

АХАХАХАХХАХАХАХ

АХАХАХАХХАХАХХАХАХХАХА

Значи, кад сам прочитао наслов, мислио сам да си ти неки озбиљан човек и форумаш, а чим сам прочитао прву реченицу почео сам на глас да се смејем!!!!

:hahaha:
 
Хахаххахахах

АХАХАХАХХАХАХАХ

АХАХАХАХХАХАХХАХАХХАХА

Значи, кад сам прочитао наслов, мислио сам да си ти неки озбиљан човек и форумаш, а чим сам прочитао прву реченицу почео сам на глас да се смејем!!!!

:hahaha:

Sta je smesno ... Romi kod njih ako se ne ozenis pre 20e ti si nista :hahaha: brukas okolinu.
 
Kao prvo, i ja, kao vecina na temi ne mislim da se puno njih zeni sa 22 godine
i dosta njih razmislja kao kao i Last Gentleman, prvo stalni posao, pa onda porodica..
to je sve ok. ali i 22 godine nije ni malo..
ako postoji prava osoba sa kojom mislis da mozes da zivis, ne treba gubiti vreme
 
94-to sam, i ne da mi zenidba jos nije u glavi, nego... :D

Gde zurim, necu nigde da se zalecem pa da zaje.bem sam sebe za ceo zivot :D
Prvo obrazovanje, posao, pa sve ostalo.
Pa cak i po cenu da se nikad ne ozenim ako ne nadjem devojku koja mi odgovara... Bolje sam, nego sa bilo kim

Druze, samo bez zurbe, pamet u glavu...
Zivi zivot punim plucima, a to kad dodje
 
Poslednja izmena:
Nisam siguran da li sam ja možda od onih tipova ljudi "usamnjeni vuk". Mislim nisam se oženio dok većina vršnjaka jesu (ja sam 95-to.)
Nije to previše godina i oduvek sam smatrao da bih prvo morao da se dobro zaposlim i da time mogu da izdržavam ženu i dete. Baš sam diskotvao sa starim prijateljima o time,
oni smatraju da treba da se upustim pa šta bude, bude. Kako treba rizikovati pa će se nešto "dogoditi" ali ja ne želim ništa da prepuštam slučaju, da me voda nosi kroz život.
Mislim da veliki procenat ljudi pravi takvu grešku pa se sutra žali kako ne može da iškoluje i odhrani decu, a vremena su teška, sve ima svoju "poštenu" cenu. Mislite da samo citiram "tražim izgovor da bih pobegao od odgvornosti" ?

dobro ti razmišljaš...22 godine je previše malo za brak...ta gospoda možda ima jaku zaleđinu pa mogu sebi da priušte luksuz grešaka
drugom tu je problem neiživljenosti...možda to nekome zvuči smešno, ali mora da se prođe malo, da se menjaju ribe, da se luduje, provede...i tu uzgred naučiš mnogo toga korisnog za kasnije
a brak sa 22 - sam sebi uvaljuješ ******
 
Nisam siguran da li sam ja možda od onih tipova ljudi "usamnjeni vuk". Mislim nisam se oženio dok većina vršnjaka jesu (ja sam 95-to.)
Nije to previše godina i oduvek sam smatrao da bih prvo morao da se dobro zaposlim i da time mogu da izdržavam ženu i dete. Baš sam diskotvao sa starim prijateljima o time,
oni smatraju da treba da se upustim pa šta bude, bude. Kako treba rizikovati pa će se nešto "dogoditi" ali ja ne želim ništa da prepuštam slučaju, da me voda nosi kroz život.
Mislim da veliki procenat ljudi pravi takvu grešku pa se sutra žali kako ne može da iškoluje i odhrani decu, a vremena su teška, sve ima svoju "poštenu" cenu. Mislite da samo citiram "tražim izgovor da bih pobegao od odgvornosti" ?

Ma da.
Baci se ti na eksperiment odma'-
Ceh promašaja uglavnom plaćaju deca !
Dok su živi...
 
Ne naprednoj, vec naprednjackoj :D

Napredno bolje zvuči. Jer nama napredni ljudi vode državu.
Sve sama elita. Posle škole prvo brak, pa deca, pa državni pos'o ako si dovoljno napredan.
E sad, ko hoće da nazaduje, taj će sam probati da nađe posao nakon što se iškoluje. I najverovatnije će završiti izvan države jer ovde samo za napredne ima posla.
 
I ja sam tako sa dvaes razmišljao, prvo da se sredim, stabilan posao, sigurni prihodi, pa onda žena, deca, krediti štaveć... brzo premotavanje u današnjost skoro dvaes godina nestabilnosti, siguran samo da će se na nešto potrošiti sve što zaradima a ženu, decu, porodicu imaju neki drugi ljudi koji možda nisu razmišljali o tome isto ko ja ali su radili (i uradili) nešto tim povodom. Sad da delim savete kad sam nisam nema baš smisla, ali kad i ako pronađeš nekog sa kim vredi započinjati upusti se. A do tada i traži tog nekog i radi sve ostalo što želiš/misliš da treba. Lako prođe život u čekanju samo da bi dočekao da je prekasno za sve što si mogao više ne ide. I da, sa dvadeset i dve si još uvek mlad da se opterećuješ na ovu temu, ali jesi u pravom trenutku da se pravo postaviš ka daljem životu.
 

Back
Top