Председник ДСС Милош Јовановић у посети Црној Гори

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Komunistkinja

Buduća legenda
Poruka
48.824
Постоји једна и једина особа које се Ђукановић плаши а то је Коштуница .

Већ дуги низ година Ђукановић оптужује сада већ политички неактивног Коштуницу ,за покушај његове смене. много су сматрали да је Ђукановић параноик али...

тиха вода брег рони ..

У емисији „Хајде да причамо“ гост је био Милош Јовановић, предсједник Демократске странке Србије. Разлог његовог гостовања је била недавна посјета ДСС-а Црној Гори, када су јавно подржали колеге из Нове српске демоктатије и Демоктатског фронта, који су оптужени за монтирану аферу „државни удар“.

„Један од најважнијих разлога посјете, с обзиром на контекст јесте да дамо подршку Андрији Мандићу, Милану Кнежевићу и свим лидерима Демократског фронта и Нове српске демократије, којима се тамо суди по једној невјероватној фарси. Ваљда и она власт и ова власт у Србији има фарсу са дијалогом, а она има фарсу са суђењем“, рекао је Јовановић.
Он је рекао да је непосредно пред пут за Црну Гору пратио ток суђења и посебно свједочење свједока сарадника Саше Синђелића те да је су његове заиста једна фарса.
Хашки трибунал је био пародија правде, а ово је пародија Хашког тринулана“, нагласио је Јовановић.

https://www.in4s.net/jovanovic-sudjenje-tzv-drzavni-udar-parodija-haskog-tribunala-video/

Коштуница је спреман да заврши са Милом преко свога млађаног сарадника.свако ко познаје Милу зна пред ким он једино дрхти

Коштуница је једини човек којег се Мило плаши и то треба да се искористи !
 
Јовановић трвди да се амбасада Србије у ЦГ уопште не интересује за своје држављане ухапшене у тој земљи .Нико не долази на суђења , нити било ко суђења преноси

ДА ЛИ ЈЕ НОРМАЛНО ТАКВО ПОНАШАЊЕ ДРЖАВЕ , КО ЈЕ ОДГОВОРАН ЗА ИЗДАЈУ СРБА У ЦРНОЈ ГОРИ?
 
Djukanovic se vise nicega ne plasi. Uveo je CG u Nato i sad je miran.

Kritikovanje Kostunice je "samo" zbog tako surove kritike nezavisnosti CG pre 11 godina.
U stvari, mislim da Kostunica sa tim nije imao prakticno nista, nego je celoj DSS vrhuski rodni kraj odleprsao u inostranstvo. Zato su se oni bunili.
Ali... ako je neko sef stranke, onda treba i da zna sta se radi. Ne mogu da se pisu saopstenja, pa da se ocekuje da ostali popadaju u nesvest (mozda i hoce, ali od smeha).
 
Коштуница је први задао ударац Милу ,то мора да се призна,и то око афере са сексуални робством , када је Мило Ђукановић лично и још увек то ради ТРГУЈЕ белим робљем ..колико се сећам то је тада била афера Молдавка ..Данас Мило држи све од кокаина , мафије и сексуланог робства и проституције.

Како сада баш не може да се нађе неко из тих кругова да сведочи против њега .мислим сигурна сам да може али ко би таквој особи могао да гарантује безбедност

- - - - - - - - - -

Djukanovic se vise nicega ne plasi. Uveo je CG u Nato i sad je miran.

Kritikovanje Kostunice je "samo" zbog tako surove kritike nezavisnosti CG pre 11 godina.
U stvari, mislim da Kostunica sa tim nije imao prakticno nista, nego je celoj DSS vrhuski rodni kraj odleprsao u inostranstvo. Zato su se oni bunili.
Ali... ako je neko sef stranke, onda treba i da zna sta se radi. Ne mogu da se pisu saopstenja, pa da se ocekuje da ostali popadaju u nesvest (mozda i hoce, ali od smeha).


Ђукановић каже , додуше још није званично рекао али ће да каже , да је Коштуница тај који стоји иза ткз државног удара .

- - - - - - - - - -

пс

односно ДСС то ће и Вучић да потврди ако му ДСС буде засметао ...

Уосталом нико не гарантује да се не спрема оптужница против ДСС за ткз државни удар у ЦГ !

чак што више ..ШУШКА СЕ ..свашта ..
 
Коштуница је први задао ударац Милу ,то мора да се призна,и то око афере са сексуални робством , када је Мило Ђукановић лично и још увек то ради ТРГУЈЕ белим робљем ..колико се сећам то је тада била афера Молдавка ..Данас Мило држи све од кокаина , мафије и сексуланог робства и проституције.

Како сада баш не може да се нађе неко из тих кругова да сведочи против њега .мислим сигурна сам да може али ко би таквој особи могао да гарантује безбедност
Bitka onih koji su jos uvek u CG i onih koji su iz CG a sada u Srbiji.
Kao nekada Milosevic - Djukanovic.
Crnogorci se tuku... unistavaju Srbiju kao slonovi u staklarskoj radnji... nema veze. Koga briga?!?

Ђукановић каже , додуше још није званично рекао али ће да каже , да је Коштуница тај који стоји иза ткз државног удара .

- - - - - - - - - -

пс

односно ДСС то ће и Вучић да потврди ако му ДСС буде засметао ...

Уосталом нико не гарантује да се не спрема оптужница против ДСС за ткз државни удар у ЦГ !

чак што више ..ШУШКА СЕ ..свашта ..
Sta mi imamo od 'suska se'?!?
Klasicna mitomanija ne bas javnih sluzbi.

Neka mi neko javi kada bilo sta od te mitomanije bude zvanicno i potkrepljeno cinjenicama.

p.s. vec do sada je Amerika propala preko 258 puta, samo im niko nije javio :whistling:
 
Коштуници је боље да први удари .он то може и мора

Коштуница је пензионер и зболе га мило...:lol:

Ајде ...буди искрена и признај....јел те... Г. Алцхајмер наговорио да отвориш тему....:hehe:...:hahaha: :zcepanje:
 
Ви се спрдате , можда и јесте смешно али је чињеница да се Мило Ђукановић плаши Коштунице .он је заправо годинама у паничном страху од њега ..зашто је то тако ја не знам , вероватно зна Коштуница..

Није лепо да се Коштуњави огради и сада пензионише .он је и одговоран за ову ситуацију у ЦГ .

Коштуница има личну одговорност за ово што се десило са ЦГ , нека изађе из своје рупе у коју се зачаурио и нека заврши оно што је почео.

дужан је и одговоран пред народом
 
Србијанци, да сте устали на спомен г. Коштунице. Био је то једини психички здрав политичар којег сте имали у протеклих 100 година. Не постоји самоуправљач на Балкану који га не мрзи.

http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2001&mm=03&dd=29&nav_category=1&nav_id=23405

Килави је зло.Сво зло потиче од њега.
Ено га седи са Тиком и његовим братом (опијају се) и испоручују Београду цца 36000 оброка дневно.......
 
Постоји једна и једина особа које се Ђукановић плаши а то је Коштуница .

Већ дуги низ година Ђукановић оптужује сада већ политички неактивног Коштуницу ,за покушај његове смене. много су сматрали да је Ђукановић параноик али...

тиха вода брег рони ..

У емисији „Хајде да причамо“ гост је био Милош Јовановић, предсједник Демократске странке Србије. Разлог његовог гостовања је била недавна посјета ДСС-а Црној Гори, када су јавно подржали колеге из Нове српске демоктатије и Демоктатског фронта, који су оптужени за монтирану аферу „државни удар“.

„Један од најважнијих разлога посјете, с обзиром на контекст јесте да дамо подршку Андрији Мандићу, Милану Кнежевићу и свим лидерима Демократског фронта и Нове српске демократије, којима се тамо суди по једној невјероватној фарси. Ваљда и она власт и ова власт у Србији има фарсу са дијалогом, а она има фарсу са суђењем“, рекао је Јовановић.
Он је рекао да је непосредно пред пут за Црну Гору пратио ток суђења и посебно свједочење свједока сарадника Саше Синђелића те да је су његове заиста једна фарса.
Хашки трибунал је био пародија правде, а ово је пародија Хашког тринулана“, нагласио је Јовановић.

https://www.in4s.net/jovanovic-sudjenje-tzv-drzavni-udar-parodija-haskog-tribunala-video/

Коштуница је спреман да заврши са Милом преко свога млађаног сарадника.свако ко познаје Милу зна пред ким он једино дрхти

Коштуница је једини човек којег се Мило плаши и то треба да се искористи !
Ахахаха што си старија све си луђа!

- - - - - - - - - -

Коштуњави је једна обична џукела према Дон Милу Ђукановићу, обновитељу црногорске државности код кога рођендане слави Натан Ротшилд.
 
Poslednja izmena:
kostunica je upamcen po tome sto nije otisao u crnu goru i podelio ljudima po dzak brasna da izglasaju ostanak sa srbijom. bar litra ulja i crnogorci bi ostali u istoj drzavi

Bas su Srbi poznati po “lobiranju” :D Hebali bi se za dolar, jos ako je iz drzavne kase gde ces sladje, a ti bi trosio na ulje i makarone. :mrgreen:


Potrebno je da i drugim korisnicima date reputaciju pre nego što je ponovo dodelite korisniku pivosok.
 
Јовановић трвди да се амбасада Србије у ЦГ уопште не интересује за своје држављане ухапшене у тој земљи .Нико не долази на суђења , нити било ко суђења преноси

ДА ЛИ ЈЕ НОРМАЛНО ТАКВО ПОНАШАЊЕ ДРЖАВЕ , КО ЈЕ ОДГОВОРАН ЗА ИЗДАЈУ СРБА У ЦРНОЈ ГОРИ?

A što tebe zabole pisda za Srbe? Koliko znam, komunisti su internacionalisti, anacionalni i revolucionarni...
Ti me svaki put podsetiš na nedoslednost komunističke ideologije. Danas se kunemo u partiju, sutra u Tita, prekosutra u Jugoslaviju, pa Srbiju...pa onda malo u Rusiju i tako dalje. Sve kako diktira komesarijat. A komesarijat zgrće pare :lol:
 
Poslednja izmena:
Комунисткиња је управо победила на такмичењу за најглупљи наслов у историји Крстарица форума!!!!



Јесте било тешко победити поред Тихија и његових наслова, али ипак је Комунисткиња показала да је без премца.
 
Србијанци, да сте устали на спомен г. Коштунице. Био је то једини психички здрав политичар којег сте имали у протеклих 100 година. Не постоји самоуправљач на Балкану који га не мрзи.

http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2001&mm=03&dd=29&nav_category=1&nav_id=23405

Zadnje je vreme doslo!

Da se nekom kilavku ustaje!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top