Kako zamišljate sebe kroz 10 godina?

Richard III

Domaćin
Poruka
3.796
Dakle, kao što ime teme kaže, kako zamišljate sebe kroz 10 godina? Šta biste voleli da postoji u vašem životu, a da nije postojalo sada? A šta, sa druge strane, nikako tada ne biste voleli da vidite? Opišite kako zamišljate svoj život kroz jednu deceniju, šta očekujete i kako biste najviše voleli da vidite sebe?
 
Dakle, kao što ime teme kaže, kako zamišljate sebe kroz 10 godina? Šta biste voleli da postoji u vašem životu, a da nije postojalo sada? A šta, sa druge strane, nikako tada ne biste voleli da vidite? Opišite kako zamišljate svoj život kroz jednu deceniju, šta očekujete i kako biste najviše voleli da vidite sebe?

Nisam tinejdzer ali, kad sam bila, videla sam sebe u ovim godinama kao uspesnu u svom poslu, tj kao CFO u nekoj dobroj firmi, kako nosim lepe Chanel kostime, i imam mercedes i vozaca, i lepog jednako uspesnoh muskarca pored sebe. Posto od toga nema nista :zcepanje: odlozila sam taj plan za jos 10 godina. Nada poslednja umire :lol:
 
Prva opcija, 10 god. to je tačno kad mi matorci kreću sa pemzijom (ako tad budu to davali u srbiji) i onda nemam neke novčane obaveze prema njim a pomiri su se da krenem u neki samotnjački život na nekoj parceli u prirodi sa minimalnim profitom, još manje druženja godišnje i još manje sexa, druga opcija da mi sve dopizdilo i onda kao nekolicina kostiju sam negde na dnu dunava i treća neki sopstveni posao-proizvodnja, šta znam ima još, svaki mesec mi nešto padne na um, al recimo da su ovo osnove.
 
Zavrsavam sa gimnazijom i problemi me sprecavaju da obidjem svet. Pocinjem da fizikalisem za 32.000 dinara. Pokusavam da se probijem u pisanju ali bezuspesno. Planiram da se vratim na selo ali nemam para. Ostajem da zivim u maminom i tatinom stanu. U 40-oj verovatno izvrsavam samoubistvo...
 

Back
Top