istina

Elisa di Rivombrosa

Aktivan član
Poruka
1.135
istina je da su me razocarale zene na Zenama i da budem iskrena, da sam musko ne bih bila skoro ni sa jednom od njih, posto ne smemo da imenujemo druge necu reci sa kojom bih bila a koja je savrsena. imate u mojim proslim porukama za koju sam rekla da je savrsena, i ona je zaista savrsena. <3 :mrgreen:
kakve zene vi volite? pitanje i za muskarce i za zene
molim vas, srusili biste mi snove i duboko razoarali kada biste voleli zene kao sa tog pdfa. mozda sm bila previse ostra ali zaista da sam musko, ne bih bila sa njima...
 
ooo da sam musko volela bih mile i dobre devojke
mama ne voli kad to pricam, da sam musko da sam musko
ali takve bih devojke volela...naravno, svako zivo bice zasluzuje ljubav, ali eto to bi bio moj tip zene <3
 
istina je da su me razocarale zene na Zenama i da budem iskrena, da sam musko ne bih bila skoro ni sa jednom od njih, posto ne smemo da imenujemo druge necu reci sa kojom bih bila a koja je savrsena. imate u mojim proslim porukama za koju sam rekla da je savrsena, i ona je zaista savrsena. <3 :mrgreen:
kakve zene vi volite? pitanje i za muskarce i za zene
molim vas, srusili biste mi snove i duboko razoarali kada biste voleli zene kao sa tog pdfa. mozda sm bila previse ostra ali zaista da sam musko, ne bih bila sa njima...

Dete, na tom pdf ima toliko različitih tipova žena da samo ***** ne bi mogao da voli nijedan od njih.
A ja ih lično volim sve, takve kakve su.

- - - - - - - - - -

ooo da sam musko volela bih mile i dobre devojke
mama ne voli kad to pricam, da sam musko da sam musko
ali takve bih devojke volela...naravno, svako zivo bice zasluzuje ljubav, ali eto to bi bio moj tip zene <3

A gde si to čula da mile i dobre devojke postoje?
 
nna Zenama ne mozes da osetis zenu koja misli na keks ili muskarca, samo neke svoje zenske probleme resavaju izmedju sebe i ogovaraju muskarce 24/7 i nalaze mane sto vise mogu i mastaju o svojim Bit.ch ciljevima :rotf:
 
Dete, na tom pdf ima toliko različitih tipova žena da samo ***** ne bi mogao da voli nijedan od njih.
A ja ih lično volim sve, takve kakve su.

- - - - - - - - - -



A gde si to čula da mile i dobre devojke postoje?

blago tebi. usrecio si se...ali, svakom svoje

postoje

- - - - - - - - - -

na tom pdfu nema mile, i nezne devojke
ja sam previse nagla i temperamentna da bih spadala u tu grupu
 
istina je da su me razocarale zene na Zenama i da budem iskrena, da sam musko ne bih bila skoro ni sa jednom od njih, posto ne smemo da imenujemo druge necu reci sa kojom bih bila a koja je savrsena. imate u mojim proslim porukama za koju sam rekla da je savrsena, i ona je zaista savrsena. <3 :mrgreen:
kakve zene vi volite? pitanje i za muskarce i za zene
molim vas, srusili biste mi snove i duboko razoarali kada biste voleli zene kao sa tog pdfa. mozda sm bila previse ostra ali zaista da sam musko, ne bih bila sa njima...

Ne vidim dobar razlog da se raspravlja o tvojim razocarenjima.
Volim intelegentne, pristojne i lepe zene.
 
istina je da su me razocarale zene na Zenama i da budem iskrena, da sam musko ne bih bila skoro ni sa jednom od njih, posto ne smemo da imenujemo druge necu reci sa kojom bih bila a koja je savrsena. imate u mojim proslim porukama za koju sam rekla da je savrsena, i ona je zaista savrsena. <3 :mrgreen:
kakve zene vi volite? pitanje i za muskarce i za zene
molim vas, srusili biste mi snove i duboko razoarali kada biste voleli zene kao sa tog pdfa. mozda sm bila previse ostra ali zaista da sam musko, ne bih bila sa njima...

Jednostavne.
 
istina je da su me razocarale zene na Zenama i da budem iskrena, da sam musko ne bih bila skoro ni sa jednom od njih, posto ne smemo da imenujemo druge necu reci sa kojom bih bila a koja je savrsena. imate u mojim proslim porukama za koju sam rekla da je savrsena, i ona je zaista savrsena. <3 :mrgreen:
kakve zene vi volite? pitanje i za muskarce i za zene
molim vas, srusili biste mi snove i duboko razoarali kada biste voleli zene kao sa tog pdfa. mozda sm bila previse ostra ali zaista da sam musko, ne bih bila sa njima...
nemoj mnogo da veruješ u to što čitaš
mislim, sve su ti one opake, žestoke i savršene u svojoj nesavršenosti...kobajagi
a, onda isključe komp pa opet postanu obične ženice
kako su samo neke od njih pisale, i kako ih je samo život demantovao...ali, da bi to znala, moraš da ih upoznaš i na forumu i uživo, da prođe izvestan broj godina, pa da povučeš paralelu
veruj mi da bi bila iznenađena, ponekad i razočarana
jedno su piskaranja na forumu, drugo je život, a i tvoj utisak često će da te prevari
čuvaj se i muškaraca, a najbolje za tebe je, pošto si veoma mlada i iskrena, da zauvek napustiš ovo mesto, jer ovde nemaš šta da naučiš, a možeš da se namučiš
 
Dzizs kakve teme na pdfu, stvarno ste dotakli dno života :lol:

@Elisa dušice, šta tebe zaista žulja, to što te (pretpostavljam jer ne pratim Ž.) čopor nije prepoznao kao alfu pa ti je malkice proradio povređeni ego?

I o kakvim to milim i dragim i prepodobnim ženama pišeš?
Šta je to zaboga, neka submisivna junakinja turske serije?

I otkud te generalizacije i krajnosti:ili je kučka opaka ili dobra , mila i pokorna...jbte, jel postoji nešto između..ono, nešto što ne dotiče bilo koju od psihopatoloških krajnosti?

- - - - - - - - - -

I ja se razočaram kad vidim žene na ženama, a volim ženu na meni.

:lol:
 

Back
Top