Vučić: Prijavljujem se. Napravio sam prekršaj

gost 393525

Aktivan član
Poruka
1.936
Vučić: Prijavljujem se. Napravio sam prekršaj

Predsednik Aleksandar Vučić govoreći na sednici GO SNS priznao je da je napravio prekršaj kako bi pogledao radove u Beogradu na vodi.

"Prijavljujem se. Napravio sam prekršaj. Išli smo preko Gazele, zaustavili smo se, upalili sva četiri.. Pogledao sam koliko ima radnika na gradilištu Beograda na vodi“, rekao je on.

Vučić kaže da se sada vidi da nije reč o maketama.

"Govorili Vučićeve makete, fantazmagorije, pa...porasle su moje fantazmagorije“, rekao je Vučić.

Dodao je da je Slavija sada jedan od najleših trgova ne samo u Beorgadu nego i šire, i da je to „morao neko da uradi“.

Takođe, naveo je i da je danas dug Beograda manji za 500 miliona.

http://www.b92.net/biz/vesti/srbija...javljujem%20se.%20Napravio%20sam%20prekr%9Aaj

opet patetika i dramoserenje
 
Poslednja izmena:
zemlja srbija i naopako.jpg
 
Vučić u Beogradu dočekuje Soroševog sina
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić sastaće se u ponedeljak sa zamenikom predsednika Upravnog odbora Fonda za otvoreno društvo Aleksom Sorošem.





696915_11355748625a11e732532b6707207492-v4-big_f.jpg

Aleks Soroš


Sastanak je zakazan u 09:30 časova u zgradi Generalnog sekretarijata, saopštila je Služba za saradnju sa medijima predsednika.

Soroš je sin milijardera Džordža Soroša, sa kojim se Vučić sastao krajem septembra u Njujorku.
 
Vučić u Beogradu dočekuje Soroševog sina
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić sastaće se u ponedeljak sa zamenikom predsednika Upravnog odbora Fonda za otvoreno društvo Aleksom Sorošem.





696915_11355748625a11e732532b6707207492-v4-big_f.jpg

Aleks Soroš


Sastanak je zakazan u 09:30 časova u zgradi Generalnog sekretarijata, saopštila je Služba za saradnju sa medijima predsednika.

Soroš je sin milijardera Džordža Soroša, sa kojim se Vučić sastao krajem septembra u Njujorku.


Pravo je zadovoljstvo videti da konačno imamo lidera, koji ume da prepozna prave i iskrene prijatelje Srbije.
:hahaha:
 
Pa mogu slobodno da ti potvrdim da se ne osecam lepo u prisutvu ljudi u Srbiji iako ih se ne plasim, tj nemam ni trunke anksioznosti ili socijalnih fobija, ali vidim gde je sve to otislo i onda mi je bespotrebno rastezanje svih dobrih osobina u coveku pod pritiskom sociopatoloskih i psihopatoloskih slucajeva koji sada vec cine 99% zitelja Srbije, a cik nek urade test za psihopatologiju, pa da vidimo da li ce broj onih koji nisu u rizicnoj grupi preci 1%...
Hej , 1 od 100 da je normalno ljudsko bice, ostalo su ucesnici u mentalnim igrama medija i naroda izmedju sebe..
Cisto da ne bude dosadno a i neka se para namakne..
 
Pa mogu slobodno da ti potvrdim da se ne osecam lepo u prisutvu ljudi u Srbiji iako ih se ne plasim, tj nemam ni trunke anksioznosti ili socijalnih fobija, ali vidim gde je sve to otislo i onda mi je bespotrebno rastezanje svih dobrih osobina u coveku pod pritiskom sociopatoloskih i psihopatoloskih slucajeva koji sada vec cine 99% zitelja Srbije, a cik nek urade test za psihopatologiju, pa da vidimo da li ce broj onih koji nisu u rizicnoj grupi preci 1%...
Hej , 1 od 100 da je normalno ljudsko bice, ostalo su ucesnici u mentalnim igrama medija i naroda izmedju sebe..
Cisto da ne bude dosadno a i neka se para namakne..

nismo ni mi ludi za vama takvima! ha, ha, ha

pali bre, i ne zovi. zvacemo mi tebe
 

Back
Top