Prelomno otkriće za čovečanstvo: Ovaj plod U TRENU ubija 70 posto ćelija raka!

georgejune

Srebrna tastatura
Poruka
211.085
U otkriću koje bi moglo da ima ogroman značaj za medicinu naučnici su pronašli moćnog prirodnog neprijatelja raka.
Reč je o prelomnom otkriću, tvrde naučnici, koji su u okviru studije pokazali kako crvene bobice iz prašume u blizini Kvinslenda u Australiji ubijaju ćelije raka vrlo brzo i s minimalnim nuspojavama, piše Diply.
Naučnici iz Instituta za medicinska istraživanja Berghofer uspešno su izolovali sastojak iz bobice koji ubija rak i dokazali da ima snažno dejstvo na tumore glave, vrata, dojke, creva, prostate, kao i na melanom.
Za sada je njegovo dejstvo potvrđeno na više od 300 mačaka, pasa i konja, kao i tasmanijskih đavola.
Sastojak se nalazi u semenki, a proces estrakcije i pročišćavanja samog jedinjenja je vrlo komplikovan. Ipak, potvrđeno je da je nakon lečenja nestalo oko 75 odsto tumora, i da se rak nije vratio.
Bobicu nije lako pronaći u prašumi, a zadatak pronalaženja i testiranja na ljudima na sebe je preuzela biotehnološka kompanija Ekobiotiks (Eco Biotics).
Naučnici su objavili da su testiranja na ljudima u fazi planiranja i da su neminovna.
566102

bobica-750x430.jpg



e tako,znaci naucnici se vracaju alternativnoj medicini i priznaju je!!!!to!!!
 
Otkrivenje 22,2

Nasred ulice njegove i s obje strane rijeke drvo života, koje rada dvanaest plodova, dajući svakoga mjeseca svoj plod; i lišće od drveta lijek je narodima

Evo ako ja lazem :) Znaci Bog kroz biljke daje lekove ljudima. Ovo je za buducnost ali to je ucinio isto kad je stvarao zemlju. Edemski vrt a plodovi lekoviti.

Cak je postojao plod od koga si mogao da zivis vecno.

1 Moj. Glava 03


3:22 I reče Gospod Bog: Eto, čovek posta kao jedan od nas znajući šta je dobro šta li zlo; ali sada da ne pruži ruke svoje i uzbere i s drveta od života, i okusi, te do veka živi.

Super otkrice :super: ima jos toga sto se tek treba otkriti o lekovima u prirodi.
 
Poslednja izmena:
U otkriću koje bi moglo da ima ogroman značaj za medicinu naučnici su pronašli moćnog prirodnog neprijatelja raka.
Reč je o prelomnom otkriću, tvrde naučnici, koji su u okviru studije pokazali kako crvene bobice iz prašume u blizini Kvinslenda u Australiji ubijaju ćelije raka vrlo brzo i s minimalnim nuspojavama, piše Diply.
Naučnici iz Instituta za medicinska istraživanja Berghofer uspešno su izolovali sastojak iz bobice koji ubija rak i dokazali da ima snažno dejstvo na tumore glave, vrata, dojke, creva, prostate, kao i na melanom.
Za sada je njegovo dejstvo potvrđeno na više od 300 mačaka, pasa i konja, kao i tasmanijskih đavola.
Sastojak se nalazi u semenki, a proces estrakcije i pročišćavanja samog jedinjenja je vrlo komplikovan. Ipak, potvrđeno je da je nakon lečenja nestalo oko 75 odsto tumora, i da se rak nije vratio.
Bobicu nije lako pronaći u prašumi, a zadatak pronalaženja i testiranja na ljudima na sebe je preuzela biotehnološka kompanija Ekobiotiks (Eco Biotics).
Naučnici su objavili da su testiranja na ljudima u fazi planiranja i da su neminovna.
566102

bobica-750x430.jpg



e tako,znaci naucnici se vracaju alternativnoj medicini i priznaju je!!!!to!!!

Istina je da se do većine otkrića i dođe na slučajan način, a ne ciljano. Baš kao i u evoluciji. Ali je i istina da nema konačnog najboljeg otkrića baš zbog toga.
Ovo nema veze sa alternativnom medicinom. Oni su izdvojili iz biljke sastojak koji kada se količinski poveća više puta ubija ćelije raka. Dakle, sproveli su istraživanje i došli do zaključaka. Ako to nije nauka, ne znam šta je.
 
Istina je da se do većine otkrića i dođe na slučajan način, a ne ciljano. Baš kao i u evoluciji. Ali je i istina da nema konačnog najboljeg otkrića baš zbog toga.
Ovo nema veze sa alternativnom medicinom. Oni su izdvojili iz biljke sastojak koji kada se količinski poveća više puta ubija ćelije raka. Dakle, sproveli su istraživanje i došli do zaključaka. Ako to nije nauka, ne znam šta je.

Ne trudi se uzalud.
 
oni to mogu da stave u kapsulu,uz svakakve izazivace drugih bolesti i kontraefekata,kao kad ti prodaju tabletu na kojoj pise 1000 cena belog luka u jednoj,xexe,pa ko je onda lud da to kupi a ne uzima i preventivno iz prirode sta mu prija

Sve je to tačno, ali ne možeš sada da jedeš svaki dan npr. milion ovakvih bobica (koliko ti je potrebno da postigneš njihovu propisanu dozu leka) da bi se izlečio.

- - - - - - - - - -

Da li ste primetili da svi ti magicni i cudesni lekovi se mogu naci samo u prasumama bog te pita gde i sad posto je toga malo neko ce imati kao ekskluzivu, pa kad se to pojavi na vise mesta kako znati da li je to odatle ili neka imitacija? I naravno kostace basnoslovno.

To znači i da je ova rasprava besmislena.
 
Ne trudi se uzalud.

da sta drugo i bruzhalter ce doci na taj post jedini kontra da se nakaci

- - - - - - - - - -

Sve je to tačno, ali ne možeš sada da jedeš svaki dan npr. milion ovakvih bobica (koliko ti je potrebno da postigneš njihovu propisanu dozu leka) da bi se izlečio.

- - - - - - - - - -



To znači i da je ova rasprava besmislena.
prepisana doza lekova me nikad nece zanimati niti cu ih uzimati
 
I da je ovo istina i da stvarno pomaze, farmaceutska mafija ce to vrlo brzo zataskati
Na cemu bi onda profitirali

Neće zataškati.
Evo, informacija je procurila. :D
Ako je neuki forumaš sa Krstarice saznao za tu magičnu biljku, veruj: svi su već saznali.

Daj bože da za godinu-dve, nestane taj rak... Uz pomoć tog ploda.
 
Sta je ovo grozdje ili zova,mali mi ekran na mobu (nukiju koristim)

Ja sam nasla ovu vest ( nemacki mediji) staru 5 godina i zaista su kospice neke vocke po sredi, ali nije i ove sa slike, ovde
( ovo je stvarno zova ili tako nesto) nego su ovo neki plodovi velicine srpske shumadinske sljive:D
Sasvim drugacije izgleda, Upozoravaju se oboleli da slucajno ne zapucaju u Australiju jer nema nikakvih ispitivanja
i naucnih studija koliko kospica bi trebalo da se proguta. Ekperimenti sa zivotinjama dali su neke rezultate, ali samo
sa karcinomima koze bez metastaza. Proci ce verovatno i dvadeset godina dok se ne zavrse ispitivanja ( ako uopste to neko i radi)
u laboratorijama i da se i kreira neki lek.
 

Back
Top