Maticna ploca sa 19 lezista za ...

bakonja

Buduća legenda
Poruka
43.538
Maticna ploca koja ima 19 lezista za graficke karetice :


https://www.asus.com/us/Motherboards/B250-MINING-EXPERT/

I naravno , sa dodatnim napajanjima .

"B250 MINING EXPERT



B250 MINING EXPERT

ASUS B250 MINING EXPERT LGA1151 DDR4 HDMI B250 ATX Motherboard for Cryptocurrency Mining with 19 PCIe Slots and USB 3.1 Gen1

Maximize your mining connectivity and speed with 19x PCIe Slots, up to 32GB DDR4 2400 RAM, USB 3.1 Gen1 and Intel® Gigabit LAN
Triple-ATX12V Power Delivery separates 19x PCIe slots into 3 groups, each with a dedicated 24-pin for reliable power performance
5X Protection III Hardware-level safeguards with SafeSlot Core, LANGuard and Overvoltage Protection provide component longevity and reliability
PCIe Slot State Detection provides a real time indication of the status of each GPU in your rig
Voltage-stabilization Capacitors provides steady voltage from your power supply units to your GPUs ..."...

P_setting_000_1_90_end_500.png


1242_1.jpg



Primena je kod tzv. "majnovanja" , a kod nekih , mozda malo redjih - zbog onog "ima se , moze se" ...

Da li je neko od bolje obavestenih ili od onih koji je poseduju , voljan da podeli sa nama svoja saznanja i iskustva u vezi nje i eventualno njoj slicnih ?
 
lozana za budale koje misle da mogu sa njom da izvuku neki bitcoin :lol:

A sto je to lozana../i zasto to "misle da"?Bitcoin je nesto realno, i pravi se, nije bajka...I kad se uzme u obzir koliko kosta/vredi JEDAN-1 bitcoin samo...matematika je jasna..P.C. samo je pitanje-1.ko ima/zeli da investira u tu opremu 2. Ko ima uslove-dosta prostora i dobro hladenje Plus potrosnja sy=truje 3. Ko je spreman da rizikuje-jer sad Bitcoin vredi 7 000 doloresa...a posle...ko zna, mozda i vise, verovatno ali...uvek ima ono ALI...
 
Naravno , a posebna je prica ako neko rasturi to sa bitkoinima ...
Bar smo mi imali iskustva sa "lozionicama tipa Dafine , Jezde"...
Ali ni oni "preko Bare" nisu bili postedjeni tih i takvih .
Setimo se one afere , "Vajtvoter" cini mi se ?!) , u kojoj su bili ukljuceni Bil i njegova "fina i prefina Prva dama" ... :)
 
Naravno , a posebna je prica ako neko rasturi to sa bitkoinima ...
Bar smo mi imali iskustva sa "lozionicama tipa Dafine , Jezde"...
Ali ni oni "preko Bare" nisu bili postedjeni tih i takvih .
Setimo se one afere , "Vajtvoter" cini mi se ?!) , u kojoj su bili ukljuceni Bil i njegova "fina i prefina Prva dama" ... :)

Vidi ovako da je rizik -jeste a da se moze obogatiti potencijalno-moze!Ima primer na NETu bas sam citao clanak neki mislim Holandjanin tako nesto resio da se baci u avanturu prodao sve zivo i to delom za bitcoine a delom za dolare...Kaze covek on veruje da ce rasti vrednosta i hoce da PROBA!Elem on je to uradio u momentu kad je bitcoin bio 5000 dolara...a skocio je na skro 7 000...pa ti sad zamisli da je dobio 50-100 bitcoina i koliko dolara..?Koliko je ZARADIO jednim potezom...?
Ali Tvoj prvi komentar ne stoji-da, MOGU da izvuku koji bitcoin, sto ne bi mogli..?Ustvari, lazem mpogu druge cryptovalute pa da kinevertuju u bitcoine..Jer bitconi se sad kopa sa posebnim hardverom...
 

Back
Top