ljubljenje dece u usta

tab503

Tabana po forumu
Administrator
Poruka
112.879
"SVOJE DETE LJUBIM U USTA i uvek ću!" Mnoge poznate ličnosti u Srbiji su počele ovo da rade

U Americi je već odavno zastupljen trend da roditelji svoju decu ljube u usta i do danas se vodi polemika o tome da li je ovakav potez roditelja higijenski i da li je u redu tako nešto raditi.

pgHktkpTURBXy8yMjg3MWY5NTg3MGVjYjJhZDgxNGU0NTM1ZmMwMDg5NC5wbmeTlQLNAxQAwsOVAs0B1gDCw5UH2TIvcHVsc2Ntcy9NREFfLzFkNzRjYjQxNzA1OTUwNDM2NjI5Y2FiZDYwNmY1MGY2LnBuZwfCAA
Foto: InstagramAlesandra Ambrosio

Taj trend je stigao i kod nas


Nataša Bekvalac

Među prvima je bila Nataša Bekvalac koja je ćerku Hanu počela da ljubi na taj način. Ona ne preza od toga da takve fotografije sa Hanom deli na društvenim mrežama.
- Da, svoje dete ljubim u usta i uvek ću - rekla je jednom prilikom Nataša Bekvalac.

063e243966fbb2a3d0252a2ebc0cbf31.png


Emina Jahović

Najnoviji primer je Natašina koleginica Emina Jahović, koja je sina Javuza poljubila u javnosti.
- Konstantno se krećem između toga da budeš moja beba zauvek i činjenice da sam uzbuđena zbog svih stvari koje ćeš uraditi u životu, Javuze - napisala je Emina.

dbe5ab8ebd886fce49c668303b38b5f7.png



Severina Kojić

Mnogo pre Emine, Severina Kojić se našla na meti kritika jer je sina Aleksandra u Parizu na ovaj način poljubila ispred Ajfelovog tornja. Iako je dobila brojne kritike, Severina to nikada nije komentarisala.

90bc1cc4ba2286fa9620d0acd0888bd3.png



Viktorija Bekam

Viktorija i Dejvid Bekam, svako na svoj način, pokazali su ljubav prema malenoj Harper Seven Bekam.

93382f21d5c17365abdaf455b735f98b.png



Dejvid Bekam

- Kritikovali su me zbog toga što sam poljubio usne svoje ćerke. Ja svu svoju decu ljubim u usta. Dobro, možda ne Bruklina. On ima 18 godina, pa bi to smatrao čudnim. Ali, ja sam veoma privržen svojoj deci. I Viktorija i ja smo tako odgajani i takvi smo i sa svojom decom. Želimo da im pokažemo da ih volimo i štitimo, da pazimo na njih, da ih podržavamo i da smo im veoma privrženi - rekao je tada Dejvid Bekam.

b2eb172c8e67023d663357fd676e761a.png








 
ne ljubim decu u usta ne zbog higijene,vec zato sto mi je poljubac u usta vezan samo za ljubavni odnos.da nije,ljubila bih se tako i sa prijateljima i sa rodbinom a to ne radim
ako njima nije,nek radi ko sta voli.nije mi to bolesno,ali nije nesto sto je meni blisko
 
Ne znam uvaženi gospodine da li mislite na mene, ali reći ću vam moje iskustvo. Deca koja nisu mnogo mažena i pažena, psihički su stabilnija kao ličnosti i mnogo zrelija od svojih vršnjaka. Postoji verovanje da svakim dodirom detetu osim ljubavi prenosimo i našu nervozu, tako da sve ono dobro i lepo što jednog dana uradimo, sledećeg pokvarimo.
 
Decu treba držati što dalje od sebe.

jel ovo bilo ironicni ?

- - - - - - - - - -

Ne znam uvaženi gospodine da li mislite na mene, ali reći ću vam moje iskustvo. Deca koja nisu mnogo mažena i pažena, psihički su stabilnija kao ličnosti i mnogo zrelija od svojih vršnjaka. Postoji verovanje da svakim dodirom detetu osim ljubavi prenosimo i našu nervozu, tako da sve ono dobro i lepo što jednog dana uradimo, sledećeg pokvarimo.

aha, ovde si dao obrazlozenje..
uopste nisi u pravu
decu treba maziti u odredjenom uzrast, dok su bebe//posle, naravno ne, kad su u pubertetu..

- - - - - - - - - -

inace, jedna moja poznanica je kacila slike na fejs kako se ljubi u usta sa svojim sinom koji je tad imao 4 / 5 godina
vrlo degutantno

sto rekose ispred mene taj poljubac je za partnera, ne za dete.
k
 
Dokaz da svaka ljubav potiče od libida...
Društvene norme i obrasci određuju ponašanje čoveka i mislim da je ljubljenje u usta dece
nefunkcionalno jer se libido (usta su veoma senzitivna!) usmerava prema deci verovatno prekomerno...
Moje iskustvo iz detinjstva je "traumatićno"...Naime,neke tete su me ljubile u usta i to mi se gadilo...
Bolje iskustvo je pokrilo ovo iz detinjstva u adolescenciji i to je prava priča...:heart:
Treba misliti da li deci to prija.Tvrdim da ne!
 

Back
Top