To Milo nije na ratištu, nego na smotri JNA ?

http://www.dan.co.me/?nivo=3&rubrika=Politika&clanak=622928&datum=2017-11-13
sta mislite dal je milo bio na ratistu kao pripadnik JNA a ako nije zasta se onda izvinjavao hrvatima i u cije ime

Зашто лепо не пренесеш вест?

De­mo­krat­ska par­ti­ja so­ci­ja­li­sta (DPS) sa­op­šti­la je ju­če da De­mo­kra­te Cr­ne Go­re po­ku­ša­va­ju da pred­sta­ve sli­ku Mi­la Đu­ka­no­vi­ća sa smo­tre re­zer­vnog sa­sta­va Ju­go­slo­ven­ske na­rod­ne ar­mi­je (JNA) kao rat­nu.
– Mo­ra­mo ra­di jav­no­sti da re­a­gu­je­mo na grub fal­si­fi­kat ko­ji Alek­sa Be­čić pod­me­će me­di­ji­ma. Fo­to­gra­fi­ja Mi­la Đu­ka­no­vi­ća, ko­ju de­ma­go­zi pred­sta­vlja­ju kao na­vod­no sni­mlje­nu na ne­kom ra­ti­štu, za­pra­vo je na­pra­vlje­na u Nik­ši­ću to­kom smo­tre re­zer­vnog sa­sta­va ne­ka­da­šnje JNA. Fal­si­fi­ka­to­re i one ko­ji to ni­je­su ali su zlo­na­mje­r­ni pod­sje­ća­mo da se ra­di­lo o re­dov­nim pro­vje­ra­ma spo­sob­no­sti ta­da­šnje voj­ske ili pro­cje­ni da li je ze­mlja ugro­že­na. Zna­mo da je pa­ni­ka ve­li­ka, jer vam i kan­di­da­ti bje­že sa li­ste, ali ipak za­dr­ži­te bar ma­lo do­sto­jan­stva i u po­ra­zu – ka­žu u DPS-u.
M.S.

- - - - - - - - - -

p220171113.jpg
 
Мило Ђукановић (Никшић, 15. фебруар 1962) председник је Демократске партије социјалиста, владајуће партије у Црној Гори, те бивши премијер и председник Црне Горе. Завршавање шестог мандата га, као и чињеница да влада 25 година, чини најдужим премијером у црногорској историји по дужини вршења дужности и броју мандата. Он је једини бивши југословенски лидер који је остао потпуно у власти кроз целе 1990-е до данашњег дана. Према Форбсовој листи најбогатијих председника држава налази се на 20. месту у свету, са богатством од 14,8 милиона долара.

Био је комунистички омладинац и један од лидера социјалистичке Црне Горе од 1989. до 1991. године, председник владе Црне Горе у четири мандата (1991—1993, 1993—1996, 1996—1998, 2003—2006, 2008—2010), председник Црне Горе (1998—2002) и вршилац дужности министра унутрашњих послова 2006. године. Након што је претходни премијер Жељко Штурановић поднео оставку из здравствених разлога, Ђукановић је предложен за мандатара, а званично је поново изабран за премијера 29. фебруара 2008, иако се званично претходно повукао из политике. Након поновног повлачења из политике 2010. поново је изабран за премијера 2012. године. Дугогодишњи је лидер Демократске партије социјалиста Црне Горе, односно наследника црногорских комуниста.
На листи најбогатијих светских лидера нашао се на 20. месту уз објашњење да се ради о мистерији.[SUP][1]
[/SUP]
 
..

Britva rdja i otupila, Marko se ostri í stvara Partiju.


"Treba biti vanredno glup ili neopjevano nedobronamjeran i ucijenjen - a cini se da je oboje u igri, sa akcentom na ovom drugom,
pa se ovako ponijeti prema nasledju koje smo, krvlju i srecom, dobili u amanet, kada su nam preci na uvo dosapnuli vaznost nasih
odnosa sa Srbijom i Rusijom, za nas same. Ne govorim o narodnom tradicionalizmu, vec o drzavnoj mudrosti",


Marko Milacic

juce il prekjuce
 
Jos jedan od mnogobrojnih dokaza da je veoma vazna kvalitetna informisanost birackog tela , ali i onih koji "sabiraju glasove" i jos veca "onih koji ih prenose do Centralne komisije" ...!

A "kvalitetnog informisanja" nema tamo gde su informacije "pod sakom najjace bande" , vec tamo gde su po reciprocitetu realnog politickog stanja , svi zastupljeni u informativnim kucama , posebno onim koje nisu "privatne" ili pristrasne iz raznoraznih razloga ...
 
Дугогодишњи је лидер Демократске партије социјалиста Црне Горе, односно наследника црногорских комуниста.
На листи најбогатијих светских лидера нашао се на 20. месту уз објашњење да се ради о мистерији.[SUP][1][/SUP]


МИЛО МИСТЕРИЈА
....:hehe:...:hahaha: :zcepanje:
 
koga boli patka za ratiste kada je milov klan likvidirao preko 300 ljudi (u klasicnoj sacekusi) msm, ratiste, who cares?

Koga boli patka i za to što je Milov klan likvidirao preko 300 ljudi?Kad se setim samo kada su Milovi roknuli onog Vučićevog dilerčića Mutavog,te su grobari morali da nose majicu sa njegovim likom,a Vučić plakao pred kamerama.Tada je Milo objasnio braći Vučić ko je stvarno boss.Ništa mu nisu smeli.
 
Koga boli patka i za to što je Milov klan likvidirao preko 300 ljudi?Kad se setim samo kada su Milovi roknuli onog Vučićevog dilerčića Mutavog,te su grobari morali da nose majicu sa njegovim likom,a Vučić plakao pred kamerama.Tada je Milo objasnio braći Vučić ko je stvarno boss.Ništa mu nisu smeli.

Још ће ми Мило постати симпатичан...
 
Koga boli patka i za to što je Milov klan likvidirao preko 300 ljudi?Kad se setim samo kada su Milovi roknuli onog Vučićevog dilerčića Mutavog,te su grobari morali da nose majicu sa njegovim likom,a Vučić plakao pred kamerama.Tada je Milo objasnio braći Vučić ko je stvarno boss.Ništa mu nisu smeli.

Када сам давно упознао АВ код Шешеља (када је тек почињао) - уопште није одавао утисак неког будућег ђубрета...... не могу до данас да се опепелим шта се то догодило са његовим мозгом - да га нису можда чиповали у време када је тражио медицинску помоћ због болести......
 
Када сам давно упознао АВ код Шешеља (када је тек почињао) - уопште није одавао утисак неког будућег ђубрета...... не могу до данас да се опепелим шта се то догодило са његовим мозгом - да га нису можда чиповали у време када је тражио медицинску помоћ због болести......

ја не могу да се опепелим шта се десило са твојим мозгом да одеш у ту удбашку странку. од поквареног гаврана, покварено јаје.
 

Back
Top