Dugme za paljenje lap topa

MilosPZS

Zainteresovan član
Poruka
149
Imam jedno neobicno pitanje za vas. Posto mi lap top sluzi kao desktop racunar,povezao sam mis tastaturu i ekran na njega. Nemam puno mesta na stolu a nervira me to sto pri paljenju moram svaki put da ga otvorim da bi samo stisnuo dugme za paljenje zanima me da li postoji alternativa? I da li je dobro da lap top stoji uspravno zbog hladnjaka?
Izvinjavam se ako nisam postavio temu u dobru rubriku.

20171118_133207.jpg


evo gde sam ga postavio

20171118_133253.jpg
 
НИЈЕ ДОБРО

Лаптоп треба да буде на хладњаку јер се једини греје..од све опреме коју користиш...:aha2:

Који интернет користиш: АДСЛ или БЕЖИЧНИ ( ГСМ, Вај-Фај )?
 
Adsl preko kabla ethernet. Meni je taj hladnjak ugasen sad,uglavnom mi samo stoji zimi na njemu a leti ga palim, mislim da sad nema potrebe da bude upaljen gledao sam temperaturu dobra je

Лаптоп треба да буде на хладњаку и зими...сем ако не грејеш просторију у којој боравиш...;)

Лаптоп треба да буде у " хоризонталном положају " јер је и хард диск у лаптопу прављен за тај положај. Хард диск може да ради и у вертикалном положају, али му се тиме скраћује радни век, јер лагер на осовини мотора који носи дискове - тада трпи веће радијално оптерећење и брже се оштете игласти ваљчићи ( као куглице код класичног лагера )....:aha2:

Лаптоп можеш да укључујеш преко АДСЛ рутера ако у биосу сетујеш да се рачунар укључује са " укључењем интернета "...;)
( било је скоро нешто о томе овде или на пдф Софтвер - прегледај :ceka: мало теме )

Када гасиш лаптоп користи стандардни виндовсов " Turn Off Computer " и за то време искључи рутер...;) :lol:

Да би избегао пуно каблова на радној површини и склонио у страну лаптоп ...предлажем ти да постојећу тастатуру и миша замениш бежичним...;)
 
možeš da ga uključuješ i preko tastature kombinacijom tastera ili dugmetom za paljenje ako ga tastatura ima i ako je laptop podešen da tako se pali , da ne pominjem da se može podesiti da se pali putem tastera na mišu , zati i nisam odgovarao na ovu bezveznu temu jer to je informacija kojih je unternet prepun i do kojih se extremno lako dolazi
 
možeš da ga uključuješ i preko tastature kombinacijom tastera ili dugmetom za paljenje ako ga tastatura ima i ako je laptop podešen da tako se pali , da ne pominjem da se može podesiti da se pali putem tastera na mišu , zati i nisam odgovarao na ovu bezveznu temu jer to je informacija kojih je unternet prepun i do kojih se extremno lako dolazi

БЕЗВЕЗНО ЈЕ ПИСАТИ О БЕЗВЕЗНОСТИ ТЕМА

То је ...УВРЕДА...за постављача теме и кориснике који својим одговорима желе да му помогну...:think: :aha2:

Ако ..НЕЋЕШ ДА ПОМОГНЕШ - НЕМОЈ ДА СЕ ЈАВЉАШ И ДА СЕ ПРОСЕРАВАШ...:rtfm:

- - - - - - - - - -

Ниси сви ...Препаметне Змије....:hehe:...:hahaha: :zcepanje:
 
БЕЗВЕЗНО ЈЕ ПИСАТИ О БЕЗВЕЗНОСТИ ТЕМА

То је ...УВРЕДА...за постављача теме и кориснике који својим одговорима желе да му помогну...:think: :aha2:

Ако ..НЕЋЕШ ДА ПОМОГНЕШ - НЕМОЈ ДА СЕ ЈАВЉАШ И ДА СЕ ПРОСЕРАВАШ...:rtfm:

- - - - - - - - - -

Ниси сви ...Препаметне Змије....:hehe:...:hahaha: :zcepanje:

ti mora da si njegov drveni advokat?
 

Back
Top