Bakir Izetbegović: Bit će rata, ne izazivajte nas!

KeyserSöze

Domaćin
Poruka
4.548
Žestoki ratnohuškački govor Bakira Izetbegovića u Mostaru: Bit će rata, ne izazivajte nas!

Bošnjački član Predsjedništva BiH i predsjednik SDA danas je u Mostaru, povodom 25. godina utemeljenja 4. korpusa tzv. ARBIH, održao žestoki ratnohuškački govor te pri tom iznio nove prijetnje susjedima.

http://dnevnik.ba/teme/zestoki-ratn...ovica-u-mostaru-bit-ce-rata-ne-izazivajte-nas

Vodja dzihadista u BIH ponovo prijeti ,razlika je sto je ovaj put prijetnje osim Srebima uputio i Hrvatima
 
S kim i s čim će da ratuje?

List prenosi da Izetbegović sa svojim saradnicima uveliko razrađuje strategiju za „finalni obračun sa Srbima“ i već „više od šest meseci tajno naoružava specijalne jedinice policije Muslimansko-hrvatske federacije“.

Takođe, list navodi da se Izetbegović prošle nedelje u Sarajevu otvoreno pohvalio zapadnim diplomatama brojem naoružanih specijalaca!

– Bakir je na tri zapadne diplomatske adrese referisao da je spreman za otvoreni sukob sa Srbima. Doslovce je rekao: Imam duplo više ljudi pod oružjem od Srba, mogu da ih pregazim i da za nedelju dana uđem u Banjaluku


http://www.intermagazin.rs/rat-je-s...tom-imam-duplo-vise-naoruzanih-ljudi-od-srba/
 
Bakir je klovn, ko i Dofik. Ovaj preti ratom, Dodik referendumnom, a u stvari i jedna i drugi pecaju narod na svoj populizam. Da taj stvarno neto hoće, ne bi pričao, nego bi radio.

Ne moze Dodik da povuce potez jer protiv srba je stala zapadna imperija a muslimani su do zbuba naoruzani i samo cekaju priliku
u ovakvim gepolitickim okolnostima kad su srbi na udaru zapda nije mudro kretati u avanturu

hrvati u BIH su u mnogo goroj poziciji pa se ni oni ne odlucuju da krenu u obnovu hr hb

bilo kako bilo rat je nezbjezan samo je pitanje vremena
 
List prenosi da Izetbegović sa svojim saradnicima uveliko razrađuje strategiju za „finalni obračun sa Srbima“ i već „više od šest meseci tajno naoružava specijalne jedinice policije Muslimansko-hrvatske federacije“.

Takođe, list navodi da se Izetbegović prošle nedelje u Sarajevu otvoreno pohvalio zapadnim diplomatama brojem naoružanih specijalaca!

– Bakir je na tri zapadne diplomatske adrese referisao da je spreman za otvoreni sukob sa Srbima. Doslovce je rekao: Imam duplo više ljudi pod oružjem od Srba, mogu da ih pregazim i da za nedelju dana uđem u Banjaluku


http://www.intermagazin.rs/rat-je-s...tom-imam-duplo-vise-naoruzanih-ljudi-od-srba/

Pa onda ništa, tako je zapisano, Bakir će zaratiti i oterati Srbe izBosne a Vučićeva vlast neće prstom mrdnuti. I mirna Bosna.
 
Poslednja izmena:
List prenosi da Izetbegović sa svojim saradnicima uveliko razrađuje strategiju za „finalni obračun sa Srbima“ i već „više od šest meseci tajno naoružava specijalne jedinice policije Muslimansko-hrvatske federacije“.

Takođe, list navodi da se Izetbegović prošle nedelje u Sarajevu otvoreno pohvalio zapadnim diplomatama brojem naoružanih specijalaca!

– Bakir je na tri zapadne diplomatske adrese referisao da je spreman za otvoreni sukob sa Srbima. Doslovce je rekao: Imam duplo više ljudi pod oružjem od Srba, mogu da ih pregazim i da za nedelju dana uđem u Banjaluku


http://www.intermagazin.rs/rat-je-s...tom-imam-duplo-vise-naoruzanih-ljudi-od-srba/

Ђубре смрдљиво лојаво - ПЛАТИЋЕ ЖЕСТОКО ОВЕ СВОЈЕ СРАЋКЕ...........:rtfm::rtfm::rtfm:
 
Pa onda ništa, tako je zapisano, Bakir će zaratiti i oterati Srbe izBosne a Vučićeva vlast neće prstom mrdnuti. I mirna Bosna.

Pa probali su već i umesto proterivanja Srba završili na 23 posto. Budući da su danas jadniji (ako je to ikako moguće) nego što su bili onda, zaključićemo da je ovaj njihov vođa samo još jedan u nizu kerova koji laju u prazno...
 
Bakir je klovn, ko i Dofik. Ovaj preti ratom, Dodik referendumnom, a u stvari i jedna i drugi pecaju narod na svoj populizam. Da taj stvarno neto hoće, ne bi pričao, nego bi radio.

Bakir je mala maca za Dodika.

- - - - - - - - - -

mi smo spremni

opali bakire ko onomad 1992. opet prvu pusku pa da opet na bojnom polju delimo megdan i zemlju

Bože koliko glup čovek.
 

forbes-rich-list.png
 

Back
Top