Pozadina atentata na Zorana Djindjica?

Poruka
24.381
Dakle do sad je valjda svima jasno da mi do dan danas nismo saznali istinu o pozadini atentata na Premijera drzave Srbije...
Nisam fan nijednog politicara pa tako ni doticnog, ali cinjenica je da je ubijen PREMIJER DRZAVE SRBIJE...

I sem izlozenih pupeta u vidu Zemunaca i navodnih jedinih ucesnika ovog atentata mi dalje od toga nismo nista vise saznali...
A jasno je da su neke strane sluzbe umesane, a i da su nase sluzbe bile toliko izrovarene da su fakticki delovi istih verovatno saradjivali tj omogucili atentat, ako nista a ono svojom neaktivnoscu...


U sklopu te price evo i najnoviji initervju:

NTERVJU: Milan Veruović - Treći metak otkriva pravu istinu o ubistvu Zorana Đinđića! (18.11.2017)



...
 
Poslednja izmena:
plan im je bio da dss i radikali posle ubistva dodju na vlast, jer su ušli u rat sa Čumetom kojeg je štitio ds tj Đinđić, zato je Šešelj i pobegao u Hag, jer nije hteo da učestvuje u tome

- - - - - - - - - -

Veruović je inače u mladosti bio ulični kriminalac i jadna je država u kojoj su takvi bili obezbedjenje premijeru
 
plan im je bio da dss i radikali posle ubistva dodju na vlast, jer su ušli u rat sa Čumetom kojeg je štitio ds tj Đinđić, zato je Šešelj i pobegao u Hag, jer nije hteo da učestvuje u tome

- - - - - - - - - -

Veruović je inače bio ulični kriminalac i jadna je država u kojoj su takvi bili obezbedjenje premijeru, ne bi me čudilo da im je on javljao kuda se kreće


To za Šešelja je jasno da je njemu Hag posluzio kao alibi...zato je "junacki" i pobegao tamo...da satro brani Srbiju...jadni mi sa njegovim odbranama...
A i posluzio mu je Hag da od sebe napravi mucenika...
Samo ga je zeznulo sto ga pustise...jer kako to da mucki Hag pusti mrskog Srbina...sem ako nije radio i radi za neciji strani interes...
I jos šatro one price o raku i sl....
Eno i Mladic je jos bolesniji pa sto ga ne puste...

Na kraju videsmo da od Seseljevog "juriša iz Haga na Srbiju", ne bi nista vec da je svo vreme u dilu sa gospodarom...

Ne zaboravimo da je SRS, a kasnije SNS i krenula u svoj let iz ZEMUNA...

Pitali su se mnogi ko je to imao politicku korist od atentata?
Ne...nije to bio DSS, jer vidimo da se on raspao i vrlo kratko drzao vodu...vec bojim se da su stvarnu korist imali neki koji su danas mnogo mocniji i u sedlu...
A i oni nisu sami od sebe imali moc...vec kao ispostava nekih stranih sluzbi...koje i jesu umesane u ovaj atentat...

....
 
Dakle do sad je valjda svima jasno da mi do dan danas nismo saznali istinu o pozadini atentata na Premijera drzave Srbije...
Nisam fan nijednog politicara pa tako ni doticnog, ali cinjenica je da je ubijen PREMIJER DRZAVE SRBIJE...

I sem izlozenih pupeta u vidu Zemunaca i navodnih jedinih ucesnika ovog atentata mi dalje od toga nismo nista vise saznali...
A jasno je da su neke strane sluzbe umesane, a i da su nase sluzbe bile toliko izrovarene da su fakticki delovi istih verovatno saradjivali tj omogucili atentat, ako nista a ono svojom neaktivnoscu...


U sklopu te price evo i najnoviji initervju:

NTERVJU: Milan Veruović - Treći metak otkriva pravu istinu o ubistvu Zorana Đinđića! (18.11.2017)



...

s-l640.jpg


evo lepih POZADINA ZA UBISTVO

PUCA MI KATANA ZA BND OLOŠA & JATAKE
 

Back
Top