NATO: Nemamo "tajni plan" za Zapadni Balkan

Mortimer

Veoma poznat
Poruka
11.366
NATO: Nemamo "tajni plan" za Zapadni Balkan
Tanjug | 17. novembar 2017. 12:05
Viši zvaničnik za Rusiju i Zapadni Balkan iz odeljenja za javnu diplomatiju Robert Pscel ocenio je danas da se region kreće u pravom smeru budući da sve zemlje žele da postanu članice Evropske unije
http://www.novosti.rs/vesti/naslovn...6338-NATO-Nemamo-tajni-plan-za-Zapadni-Balkan

Nemaju jedan!

Nego imaju vise tajnih planova!

Cilj im je isti!
 
Ali ce uvek ostati stranci, zajedno sa ostalima.

Питање је да ли ће преживети ту врсту психичког терета. Поред уже фамилије, цркава, српских локалних заједница. Гузатих латинки. Банословних плата. Калифорнијског сунца.

A tremendous challange, indeed.
 
Питање је да ли ће преживети ту врсту психичког терета. Поред уже фамилије, цркава, српских локалних заједница. Гузатих латинки. Банословних плата. Калифорнијског сунца.

A tremendous challange, indeed.
O, hoho! A od svega toga ipak je najdraza "Krsta"? :loL: Pa se na njoj provodi najvise vremena?
 
Највише? Мјок. Крста се сјајно уклапа у посао који обављам и врло је занимљива. Јефтина, а квалитетна забава.

Nema tog posla koji se radi predano a da se tu "uklapa"Krsta a i zasto bi, ne ba vise puta u toku radnog vremena. Ali to je druga tema a zato svi znamo da su "basnoslovni novci" puki sanak.
 
Nema tog posla koji se radi predano a da se tu "uklapa"Krsta a i zasto bi, ne ba vise puta u toku radnog vremena. Ali to je druga tema a zato svi znamo da su "basnoslovni novci" puki sanak.

Па сад...нема ако радиш срцем, рукама и лопатом.

PHP & Python, now that’s a different dimension. У том случају, ти си све. Радник, послодавац, супервајзер. Налогодавац. Распоређивач. Радиш ноћу, радиш дању, данас радиш, сутра узмеш слободно.

Неолиберално зло, јбг.
 
Па сад...нема ако радиш срцем, рукама и лопатом.

PHP & Python, now that’s a different dimension. У том случају, ти си све. Радник, послодавац, супервајзер. Налогодавац. Распоређивач. Радиш ноћу, радиш дању, данас радиш, сутра узмеш слободно.

Неолиберално зло, јбг.

Auh kako fiino a ono kad se probudi covek ustvari ga ceka red za jednodnevne poslove pa se pita hoce li danas da ide do biroa ili moze i do sutra da porezivi i pise ipak na "Krsti"?:lol:
 
Ka dti ako kazes...:lol:

A ipak zavidite Tihom, a? :zper:

Шта знам, ретко је забаван. Не мрзим га ако ме то питаш, не, мсм само да може боље. Не бих га тренутно сврстао међу топ 10 тролова на Крсти јер је предвидив. Империја зла, руски цар Путин, итд, често унапред знам шта ће написати. Кад би мало обогатио речник и реторичке вештине био би занимљивији.
 
Шта знам, ретко је забаван. Не мрзим га ако ме то питаш, не, мсм само да може боље. Не бих га тренутно сврстао међу топ 10 тролова на Крсти јер је предвидив. Империја зла, руски цар Путин, итд, често унапред знам шта ће написати. Кад би мало обогатио речник и реторичке вештине био би занимљивији.

Dobar covek nikada ne moze biti "zanimljiv", ali i bolje je tako.

:cao:
 
Dobar covek nikada ne moze biti "zanimljiv", ali i bolje je tako.

:cao:

Прост и предвидив човек није нужно и добар. Мада, вреди напоменути да је Тихи један од најјачих заступника нацизма на Крсти. No doubt about it. Mickie, он, Мортиша и Томази рекао бих.
 
Прост и предвидив човек није нужно и добар. Мада, вреди напоменути да је Тихи један од најјачих заступника нацизма на Крсти. No doubt about it. Mickie, он, Мортиша и Томази рекао бих.

Apsolutno netacno. To vi dokoni samo lepite etikete jer druga posla nemate.

On danas jedno kaze, sutra drugo tako da...takav nije i ne moze da bude "zastupnik" iceg osim ljubavi ka Rusiji koja je konstantna.
 
Apsolutno netacno. To vi dokoni samo lepite etikete jer druga posla nemate.

On danas jedno kaze, sutra drugo tako da...takav nije i ne moze da bude "zastupnik" iceg osim ljubavi ka Rusiji koja je konstantna.

Није ми циљ етикетирање. Нити провокација. Мсм да сам довољно образован да знам шта је нацизам.

Тихи је без сумње нациста.

Али, пошто га доживљавам као трола, а не озб саговорника, не узимам му ту карактеристику за зло.
 

Back
Top