Синоћ прођох кроз Београд ...

Књаз Милош

Ističe se
Poruka
2.065
Повлачим све што сам рекао о ружноћи фонтане,
прелепа је !

1 Slavija  17.11.2017..jpg


2 Slavija 17.11.2017..jpg




Непријатно изненађење испред храма Св.Саве
тезге су пред самим вратима !

Ispred hrama Sv.Save 17.11.2017..jpg
 
Poslednja izmena:
ja sam ovamo bio tc Rajicaeva ,Knez Mihajlova ,lepo svetli, medjutim niko nista ne kupuje, ja kupio kiflu sa maslinama i lepa je bila

Predvidjam zatvaranje TC Rajiceve za par godina..
Jer i ja sam primetio da ljudi samo udju prosetaju, bace pogled sa terase i izadju...
Cak sam na pocetku seo ispred i gledao koliko ljudi u minuti udje, a koliko izadje i koliko ih izadje sa kesama...
Recimo 100 ljudi udje, a 200 izadje (sto znaci ljudi brze izlaze nego sto ulaze...), a i od tih 200 sto izadje mozda 3 do 5 bude sa kesama...


Ja ako ikad budem milioner prvo sto cu uraditi jeste da cu kupiti TC Rajicevu i - srustiti je do temelja :)
Jer je to RUGLO STAROG GRADA !!!


...
 
Predvidjam zatvaranje TC Rajiceve za par godina..
Jer i ja sam primetio da ljudi samo udju prosetaju, bace pogled sa terase i izadju...
Cak sam na pocetku seo ispred i gledao koliko ljudi u minuti udje, a koliko izadje i koliko ih izadje sa kesama...
Recimo 100 ljudi udje, a 200 izadje (sto znaci ljudi brze izlaze nego sto ulaze...), a i od tih 200 sto izadje mozda 3 do 5 bude sa kesama...


Ja ako ikad budem milioner prvo sto cu uraditi jeste da cu kupiti TC Rajicevu i - srustiti je do temelja :)
Jer je to RUGLO STAROG GRADA !!!


...
od usca i dca je bolji ,nazad vise nema
 

Back
Top