Koji tip zene biste bili...

Da ste zena, koj tip zene biste bili?

(Nadam se da niste estradne pevacice i sponzoruse - znam da vas fasciniraju - i ako moze probajte malo da razgranate tipologiju. ) HVALA

p.s. tema nije ni gej ni nedajboze trans. Samo mastamo o zenskom ekvivalentu vase licnosti.

ne fasciniraju al bi ih kresno zbog trunke mazohizma koji mozda posedujem,vrv bih isto radio sto kao musko radim,svi muskarci su mi odvratni da bi se nesto za njih vezivalo
 
Samo oni koji imaju kapacitet za dobrog papučara bi dolazili u obzir . Arkanovski likovi i kontraverzni biznismeni - mrš u pčku mtrnu .
Ovaj sa kapacitetom treba biti fin , pametan i kulturan ali i da bude dostojanstven .Ako krenem da mu uvrćem jajca treba da se bacaka i
protestuje . Na takmičenju " prva papuča Srbije " treba da se plasira barem među prvih pet .
Zaboravio sam napisati kakva sam ja . Pa nema samnom zaebancije mada sam duša od žene .
Ne znam zašto al sjetih se Koto .
 
Poslednja izmena:
Samo oni koji imaju kapacitet za dobrog papučara bi dolazili u obzir . Arkanovski likovi i kontraverzni biznismeni - mrš u pčku mtrnu .
Ovaj sa kapacitetom treba biti fin , pametan i kulturan ali i da bude dostojanstven .Ako krenem da mu uvrćem jajca treba da se bacaka i
protestuje . Na takmičenju " prva papuča Srbije " treba da se plasira barem među prvih pet .
Zaboravio sam napisati kakva sam ja . Pa nema samnom zaebancije mada sam duša od žene .

Oduševljena sam tvojim mudrim izborom, dušice :)
 

Back
Top