Koji tip zene biste bili...

Da ste zena, koj tip zene biste bili?

(Nadam se da niste estradne pevacice i sponzoruse - znam da vas fasciniraju - i ako moze probajte malo da razgranate tipologiju. ) HVALA

p.s. tema nije ni gej ni nedajboze trans. Samo mastamo o zenskom ekvivalentu vase licnosti.

E ovo je da se prekrstis, znaci zensko koje dozvoljava postojanje tipova i kategorija kod zena??????
Pa to jos nisam video i osetio ima sigurno 10 godina...
Svaki put kad pomenes razlike izmedju zena i krene bilo kakva kategorizacija, odmah ti nalepe etiketu zenomrzac i odmah eliminacija, nema sanse sta god bila tema...makar i kuvanje...

- - - - - - - - - -

ja bih bila jedna mirna, tiha, bibliotekarka koja bi po ceo dan čitala :zaljubljena:

ah....:lol:

Da bi mogla da citas, moras odnose da sredis.
Mozes li odnose da sredis?
Jer iz okoline , u kojoj verujem da su mahom seljaci, jer nisi ti nikakav izuzetak od nas ostalih , na Balkanu, a to znaci od 100 poznanika 98 su seljaci a ona 2 su razumni i vole svoj praziluk samo u svojoj intimi...ne namecu drugima...

A onda svaki pokusaj da budes van tog kruga seljastva donosi problem sto seljaci osecaju manjak i napad na njihovu vrednost....sta ovo ono , ti meni , a ja kao ne vredim...itd..

Tako da lepo je mastati , ali neke stvari moraju pre svega...kao pranje ruku posle dolaska kuci....prvo to pa onda moze gde hoces u stanu ili kuci...
 
pa napisala je postavljačica da samo maštamo :rumenko:

pa streljajte me sad što maštam :rida:

- - - - - - - - - -

eto ti sad...uvek moraju ti seljaci sve da mi određuju....i mislim ja među njima isto seljanka...jer ne možeš pobeći od onog "s kim si onakav si"

jedino pre pubereteta sam živela onako kako sam htela...dok me "seljaci" nisu zagledali...odnosno nisam bila predmet njihovog interesovanja...tu mislim na blisko okruženje (jurili za svojim poslom i obavezama, ne u pedofilskom smislu)

...mada i tu su se uplitali...pa nisam ni mogla da postanem najbolja verzija neke zamišljene ili izmišljenje ženice iz mašte

....ali nema veze...jednog dana...jednoga dana....negde far, far away :lol:
 
Sto je razborita bog te mazo....
Moj zubar poceo da popravlja jedan zub, onda otisao na mesalicu , zamislio se nesto i poceo posle da popravlja drugi zub, a svi nekako kao da su odsutni, blago dementni ili nadareno glupi, ali to ne napominjem, te racunam da su uvek slabe paznje...
Ovi prvi me brinu....rasejani, smuseni, isutirani u mozak raznim nelogicnim tretiranjima....Boga mi i mene pocinje polako da hvata, uhvatim sebe da ne razmisljam vise po 6 i vise linija u paraleli nego ono bas kao bleja, 1 , 2 stvari i cekam da se to zavrsi pa onda dalje..
 
Jel 100 lanaca to mu dodje skoro 50ha?
Baba ima zemlje vise nego tajkuni
Nego da vam ja gradska gologuzijo bezemljaska rastumacim kako se zemlja meri
1 lanac = 7192 metara kvadratnih = 0,7192 hektara = 1,25 katastarskih jutara
1 катастарско јутро = 1600 квадратних хвати = 0,5754642 хектара = 0,80 ланаца а то је дужина парцеле = 200 хвати = 379,3 метара и ширине = 8 хвати = 15,168 метара
 
Poslednja izmena:
E ovo je da se prekrstis, znaci zensko koje dozvoljava postojanje tipova i kategorija kod zena??????
Pa to jos nisam video i osetio ima sigurno 10 godina...
Svaki put kad pomenes razlike izmedju zena i krene bilo kakva kategorizacija, odmah ti nalepe etiketu zenomrzac i odmah eliminacija, nema sanse sta god bila tema...makar i kuvanje...
.

Nisam dogmaticna, naravno da postoje osnovne podele :) Cak postoje i reci za njih, kao vamp, domacica, sportiskinja i slicno. Na to sam mislila.
 
Baba ima zemlje vise nego tajkuni
Nego da vam ja gradska gologuzijo bezemljaska rastumacim kako se zemlja meri
1 lanac = 7192 metara kvadratnih = 0,7192 hektara = 1,25 katastarskih jutara
1 катастарско јутро = 1600 квадратних хвати = 0,5754642 хектара = 0,80 ланаца а то је дужина парцеле = 200 хвати = 379,3 метара и ширине = 8 хвати = 15,168 метара

Sugenzi ti si neki seljober sa prazilukom u guzi.:per:
 

Back
Top