Neki zenski aduti

Nemam pojma,

Postavio sam da se patak bavi sa tim, a ima prostora za analiziranje. :)

- - - - - - - - - -

Recimo, vecina policajki bi naselo na ovakvu zvaku, dok bi za sve druge bila pecaljka da je prvu odnesu. Pazi vezala?
 
23621555_10214434859534167_6064052511452912509_n.jpg


- - - - - - - - - -

kanda to traje doživotno :D
 
Cim ona vezuje auto mora da ima cime, a to je smisljeno. Znaci da ta zena redovno
zloupotrebljav sazaljenje. Komentar tipa "uplasena" je foliranje straha.

Pricas kao Patak, nista ne razumem :lol: Bas me briga kako neka klinka pokusava da izbegne kaznu, nije mi to neko pitanje od goruceg znacaja... pusticu vas da to dekonstruisete kako bi smo svi jos jednom videli da je ona jedna velika gresnica i zlocinac, a sve zbog njene univerzalno zenske inferiorne i manipulativne la bla bla lalala...
 
Psiholog šokirao svet: PMS je laž, izmislile su ga žene koje ne znaju da upravljaju svojim životima

I. Đ. 17. novembra 2017. 08:10

Foto: Youtube/Boldly

Podeli

Britanski psiholog Robin Štajn Deluka tvrdi da priča o predmenstrualnom sindromu žena (PMS) predstavlja laž koju ženama serviraju mediji.
„PMS zapravo predstavlja problem modernih žena koje nisu u stanju da upravljaju svojim životima. Žene su poverovale lažima koje se svakodnevno iznose u knjigama i časopisima, i koje im servira medicinska zajednica. Vremenom smo internalizovale tu ideju da nešto nije u redu s našim telima, a najverovatnije smo samo preopterećene. Simptomi poput grčeva, bolova, nadimanja i potištenosti najverovatnije ukazuju na to da je osoba premorena“, tvrdi ova žena.
U njenoj novoj, provokativnoj knjizi „The Hormone Myth: How Junk Science, Gender Politics And Lies About PMS Keep Women Down“, ona „raskrinkava mitove“ u vezi sa dejstvom ženskih hormona.
Ipak, profesor Džojs Harper sa Univerzitetskog koledža u Londonu oštro negira navedene tvrdnje.
E, super. Sad mogu da postanem pilot, sto sam oduvek zelela.
 
Jedna mlada Novosađanka bila je preplašena što će joj radnici „Parking servisa“ možda odneti auto dok polaže ispit.

S tim u vezi, ona im je ostavila ceduljicu sa tekstom prigodne sadržine, i to na šoferšajbni svog četvorotočkaša.


23518905_1934174810183373_6849243662625013759_n.jpg



„Čika pauče, molim vas nemojte da mi odnesete auto. Imam ispit iz mehanike fluida, vezala sam ga za svaki slučaj. Hvala, Nina“, pisalo je u poruci.
565174
 
Što se tiče Nine, bljutav fazon.

Što se tiče kašnjenja, malo me nervira to ubeđenje da žene uvek kasne. Nikada ne kasnim, osim više sile, i jako mi smeta kada neko ne poštuje moje vreme.
 
Što se tiče Nine, bljutav fazon.

Što se tiče kašnjenja, malo me nervira to ubeđenje da žene uvek kasne. Nikada ne kasnim, osim više sile, i jako mi smeta kada neko ne poštuje moje vreme.

.
Ne pisem o Nini kao devojci koja se snalazi, vec o tom nacinu

Generalno, nisam u pravu da SVE zene kasne, ali nase zene uvek kasne.

Postoji uvek opravdanje velikim brojem obaveza, koje naravno nije opravdanje.
 
ta devojka je pokušala da putem poruke aktivira nešto što se zove pussypass

pussypass - The phenomenon that female criminals get off with a lighter sentence than males.

znamo da su ribe povlašćene u nizu socijalnih situacija. malo osmeh, malo dekolte, flertić i eto rezultata.

ako žele da ih tretiramo jednako, a ne kao neki prelaz, međuoblik, između muškarca i deteta, moraće da se odreknu pussypass-a
 
stičem utisak da je nina jedna sexy kreativna mlada devojka,
navijam da čika pauku pruži izvesnu količinu žt
u formi dudlanja falusa


mada, malo me iznenađuje ovo što pišem, izgleda da...
...postajem zao...


devojka je samo hitala na ispit...

- - - - - - - - - -

prvo je pisamce pisala
a onda malo
sisala

izvinjavam se, popio sam malo...

- - - - - - - - - -

"malo"
 
Poslednja izmena:
ta devojka je pokušala da putem poruke aktivira nešto što se zove pussypass

pussypass - The phenomenon that female criminals get off with a lighter sentence than males.

znamo da su ribe povlašćene u nizu socijalnih situacija. malo osmeh, malo dekolte, flertić i eto rezultata.

ako žele da ih tretiramo jednako, a ne kao neki prelaz, međuoblik, između muškarca i deteta, moraće da se odreknu pussypass-a

Pa to nije povlastica ako moras da radis (flertujes, smeskas se, obnazujes se). To je razmena. Povlastica je kad uhapse i tebe i tipa, i oboje ste krivi, a tebe puste samo zato sto si zensko. Bez flerta, bez pipkanja, bez obecanja, bez odradjivanja.
 
Mek nije ni video cedulju na staklu, a meni je simpa poruka.

Naravno, cika pauk bi je odneo zato sto smeta drugima ili bar pomerio na neko slobodno mesto.

Sa druge strane mek je u pravu da je to zloupotreba koju ona ne bi tolerisala drugima, a mozda i bi.
 
Pa to nije povlastica ako moras da radis (flertujes, smeskas se, obnazujes se). To je razmena. Povlastica je kad uhapse i tebe i tipa, i oboje ste krivi, a tebe puste samo zato sto si zensko. Bez flerta, bez pipkanja, bez obecanja, bez odradjivanja.

da, slažem se sa tobom, u mom postu se prepliću dve teme, ali ovo boldovano postoji, pussypass nije mit

Men Sentenced To Longer Prison Terms Than Women For Same Crimes, Study Says
https://www.huffingtonpost.com/2012/09/11/men-women-prison-sentence-length-gender-gap_n_1874742.html

If you’re a convicted criminal, the best thing you can have going for you might be your gender.

A new study by Sonja Starr, an assistant law professor at the University of Michigan, found that men are given much higher sentences than women convicted of the same crimes in federal court.
The study found that men receive sentences that are 63 percent higher, on average, than their female counterparts.
Starr also found that females arrested for a crime are also significantly more likely to avoid charges and convictions entirely, and twice as likely to avoid incarceration if convicted.
 

Back
Top