Pitali smo Sašu Jankovića zašto je sedeo "zgrčen" i "besan" u hotelskoj sobi u Beču,

Alter_Ego_

Stara legenda
Poruka
76.276
Pitali smo Sašu Jankovića zašto je sedeo "zgrčen" i "besan" u hotelskoj sobi u Beču, a evo šta nam je odgovorio

Malo šta je izazvalo toliku pažnju na društvenim mrežama koliko tvit Saše Jankovića, predsednika PSG, kako sedi "zgrčen od stresa i besa" u hotelskoj sobi u centru Beča. U izjavi za "Blic" pokušao je da objasni šta ga je navelo da to napiše.


Foto: M. Đoković / RAS Srbija

Saša Janković "Celo popodne u hotelskoj sobi u centru Beča zgrčen od stresa i besa na sebe što ostajem u ovome. U toj meri besčasnih, podlih, loših ljudi ni u jednoj ljudskoj delatnosti nisam sreo, a radio sam u raznim pre ovoga, upoznao sve. Nepovlačenje, nepredaja. Inat. Dobri ljudi. CILJ", napisao je Janković na tviteru pre dva dana.

"Blic" ga je pitao šta ga je to u Beču navelo da napiše ovakav tvit i šta je zapravo želeo da kaže?

- Mogao sam to napisati bilo gde. Nije suština gde sam ja, već gde su naša država i društvo - u ropcu pod čizmom ljudi koji ih mrze. I to se podjednako vidi i iz Ćićevca i iz Beča, ako ste čovek - kaže Janković.

On navodi da "ako se pogleda malo dalje, videće se da je cela Srbija zgrčena i besna".

- Svi sem onih koji kradu i lažu građane i narod i koji nam se grohotom podsmevaju. To kako se danas svako od nas u Srbiji oseća, bez obzira koliko novca ima, određuje nas kao ljude. Ne može loš čovek biti dobar političar, sem za sebe. A kao političar, znam šta mi je činiti - rasterati političke grabljivice i lešinare sa vlasti i oko vlasti bez kompromisa sa takvima sa bilo koje strane, vratiti ljudsko obličje u politiku i okrenuti je čoveku i životu. Vratiti osmehe na lica. Grč će proći, uspraviće se ponovo ova zemlja, ali bes će ovaj put ostati - zaključuje Janković.

(Nataša Latković)

http://www.blic.rs/vesti/politika/p...i-besan-u-hotelskoj-sobi-u-becu-a-evo/lr17901

Jaoo... Прангијо, вођо опозиције, ебе те цео Твитер три дана.
 
toalet-papir.jpg
 
Извињавам се на сметњи, али ако може неко да ми појасни по чему се Саша Јанковић разликује од Вучића?
1. политички циљ Јанковића ЕУ по сваку цену, за Вучића је то исто само уз патетику да ће нам деца умирати од глади ако не идемо "европским путем"
2. однос према Косову: Јанковић је за то да се прихвати реалност, а то је независно Косово. Код Вучића је то "договор за будућност" једини начин да Срби на Косову преживе је да Србија "нормализује односе" са Косовом - као да ће то спасти животе Срба кад шиптари добију све што им треба, посветиће се малтретирању Срба као и до сада...
3. Однос према ратним злочинима- За Јанковића је то готова ствар Хаг је од Бога дат и у нјегове пресуде се несме дирати- За Вучића је то пренемагање уз урлике "неправда" кроз Вулинова уста, али запада се не одриче зарад будућности...


Ово што сам набројао важи и за Вука Јеремића и остале политичке странке осим начелно СРС,Двери и ДСС....
Занчи све осим ове две националне опције је једно те исто у различитом паковању, па ви видите за кога и да ли вреди гласати...
 
Извињавам се на сметњи, али ако може неко да ми појасни по чему се Саша Јанковић разликује од Вучића?
1. политички циљ Јанковића ЕУ по сваку цену, за Вучића је то исто само уз патетику да ће нам деца умирати од глади ако не идемо "европским путем"
2. однос према Косову: Јанковић је за то да се прихвати реалност, а то је независно Косово. Код Вучића је то "договор за будућност" једини начин да Срби на Косову преживе је да Србија "нормализује односе" са Косовом - као да ће то спасти животе Срба кад шиптари добију све што им треба, посветиће се малтретирању Срба као и до сада...
3. Однос према ратним злочинима- За Јанковића је то готова ствар Хаг је од Бога дат и у нјегове пресуде се несме дирати- За Вучића је то пренемагање уз урлике "неправда" кроз Вулинова уста, али запада се не одриче зарад будућности...


Ово што сам набројао важи и за Вука Јеремића и остале политичке странке осим начелно СРС,Двери и ДСС....
Занчи све осим ове две националне опције је једно те исто у различитом паковању, па ви видите за кога и да ли вреди гласати...

Не пати од психичких болести.
 
grci se tamo od besa i stresa i jos laje na twiteru u kakvom mu je stanju dusa ..ili je lazov ii je kako kaze informer mentalno oboleo..trece nema a ako ima daj objasnjenje o ovom njegovom ludilu..

Ма, хоћу. Али бих пре тога од тебе да чујем тј. прочитам касветно објашњење о лудилу овог твог.
 
Извињавам се на сметњи, али ако може неко да ми појасни по чему се Саша Јанковић разликује од Вучића?
1. политички циљ Јанковића ЕУ по сваку цену, за Вучића је то исто само уз патетику да ће нам деца умирати од глади ако не идемо "европским путем"
2. однос према Косову: Јанковић је за то да се прихвати реалност, а то је независно Косово. Код Вучића је то "договор за будућност" једини начин да Срби на Косову преживе је да Србија "нормализује односе" са Косовом - као да ће то спасти животе Срба кад шиптари добију све што им треба, посветиће се малтретирању Срба као и до сада...
3. Однос према ратним злочинима- За Јанковића је то готова ствар Хаг је од Бога дат и у нјегове пресуде се несме дирати- За Вучића је то пренемагање уз урлике "неправда" кроз Вулинова уста, али запада се не одриче зарад будућности...


Ово што сам набројао важи и за Вука Јеремића и остале политичке странке осим начелно СРС,Двери и ДСС....
Занчи све осим ове две националне опције је једно те исто у различитом паковању, па ви видите за кога и да ли вреди гласати...


Komentarišemo borbu za vlast. Tu su žuti patkari i...žuti radikali. Navijamo da se pokolju, ako može.
 
Не пати од психичких болести.

У том случају је још гори од Вучића, јер он свесно бира пропаст Србије док Вучић може да се правда да је болестан.
Треба се изборити и рећи васколиком пућанству да ЕУ није решење за проблеме које имамо у држави Србији и да их нико други не може и неће решити уместо нас самих.
Да би дошло до промене у држави мора се поћистити ЕУ фаланга у српској политици!
 
Komentarišemo borbu za vlast. Tu su žuti patkari i...žuti radikali. Navijamo da se pokolju, ako može.

Нећете то дочекати,није то тај тип људи који је спреман да се коље за нешто,они су више за договор и поделу плена... па чак и један од "националиста" Шешељ је легао на руду за одређену суму, можда ће још неки ускоро....српски политичари су кварљива роба.
 

Back
Top