Stefanović o slučaju "Jajinci": Imamo određene sumnje...

džukele haraju državom, stranka je nebitna, uredjenje je nebitno

zapošljavaju debile koji ne znaju ni šta im je posao ni dokle su im ovlašćenja

kad zaseru - niko nije kriv

ovo iživljavanje je tipično za logore, ali ako je vama dobro - onda ništa

- - - - - - - - - -

a za savamalu ga nisu pitali :lol:

savamala vam je kao Windows 7 - OUT OF DATE
sad je 10-ka trendi kako kažu...
 
Nije li s ovim Megatrendovcem još više zaglupljen policijski posao?

to što namešta burazeru neke tendere nije policijski posao....
nego policija i nema šta da radi - mi klasične lopove za policijske potrebe nemamo

jedini ko ovde krade su političke stranke, hapse preko fejsbuka, ubijaju za sms poruku, lažu čim zinu
i slave stranačku slavu a fala Bogu ima popova koji znaju veronauku tako da je državni subjekt
znan kao "politička stranka" Bogougodna pojava i podleže mukama Hristovim koji ispašta za grehove naše
dakle - nek ispašta on a ne ja

To su sve dca iz lopovskih porodica čiji su roditelji iznosili svašta iz firmi plus mrtvi ladni čekali platu,
znajući kako su im se roditelji "snašli" odnosno odakle pare za njihovo školovanje, redom do jednog
stavljaju kamere da NJIH neko ne pokrade mislim od onoga što su oni uzeli od države....

Postoji EU zakon o NEOVLAŠĆENOM BOGAĆENJU ali su naši mufljuzi to prepakovali žestoko da ne važi za političare
NEOVLAŠĆENO BOGAĆENJE je kad ne platiš račun za struju od 3.000 dinara čime si stekao neverovatnu dobit
Eto takvi nam kroje sudbinu
 
Poslednja izmena:
Moroni se jos bave tim idiotskim pokusajem ne znam ni ja cega??? :dash::dash::dash:

Znaci mora da su ulozili veliku lovu nekoj agenciji za PR ili marketing, i neka fufa (javlja mi se da je idejni vodja te nebuloze zensko) je nakitila i blindirano vozilo, i oruzje, i municiju, i ne znam ti sta vec ne.

Pa onda otpade blindirano vozilo, pa otpade oruzje, i ostade samo sanduk municije, i to ne u kolima vec u nekom sumarku.

I onda glavno pitanje - sta ce nekom ko hoce da ubije nekog drugog sanduk municije? Koja budala bi ga vucarala (ako uopste moze da ga podigne), i koji ce mu moj sve i da moze (da ga podigne)? Kada se ti poslovi obavljaju pistoljem, snajperom ili nekim Uzijem ili tako necim (mislim, nisam iz tog sveta pa ne znam bas detalje).

Neko jako tup i glup je nakitio "slucaj" kao da kiti novogodisnju jelku, ne shvatajuci da se za takve poslove zapravo maksimalno sve maskira i krije, a ne ostavljaju sanduci municije unaokolo da drezde danima.

O, asteroidu, udari vec jednom da ove budale nestanu kao dinosaurusi, pa nek' mrem i ja (k'o kolaterala)!
 

Back
Top