RADIO SERBONA

buudala

Stara legenda
Poruka
75.191
Inspirisan temom o You Tube kanalu Balkan Info koji se sasvim lepo razvija na pdf Politika, iako pod malo pogrešnim naslovom, želim da otkrijem cenjenim forumskim drugarima i ovaj izuzetno zanimljiv kanal.

Svojevremeno sam na jednoj od tema započetoj na osnovu citata iz jedne od emisija prokomentarisao kako bih voleo da ova grupa ljudi dobije nacionalnu frekvenciju i kako bih u tom slučaju bio srećan da vidim decu ispred TV ekrana.

Za početak bih postavio link ka jednoj od skorašnjih emisija iz serijala Srbski stari vek, koja je ostavila utisak zbog kog i otvaram temu, pa ukoliko tema bude opstala sa zadovoljkstvom ću komentarisati i ostale serijale koje pratim na Radio Serboni.


 
Poslednja izmena:
Svojevremeno sam na jednoj od tema započetoj na osnovu citata iz jedne od emisija prokomentarisao kako bih voleo da ova grupa ljudi dobije nacionalnu frekvenciju i kako bih u tom slučaju bio srećan da vidim decu ispred TV ekrana.
Види мајсторе, национална фреквенција се не добија него закупљује.
 
Види мајсторе, национална фреквенција се не добија него закупљује.

Naravno, ali tema nije o tehnikalijama i procesu pristupa nacionalnim frekvencijama, nego o veoma kvalitetnim sadržajima kakve bi valjalo videti i na Televiziji, odnosno čuti na radiju..

Slobodno zanemari taj tehnički deo kao sporedan .
 
Мене нервира он. Од љотићеваца са "Сербоне" највише волим да слушам емисију "Демитолог" госн` Б. Драшковића.

[video=youtube;5Co3Y00KS9E]https://www.youtube.com/watch?v=5Co3Y00KS9E[/vido]

Odličan je.

I meni najviše prija serijal Demitolog.

Na forumu imamo otvorenu temu sa tematikom iz jedne od najnovijih emisija

- - - - - - - - - -

Нађи ти мени један једини израз који није српски!

U pravu si, kad čovek realno sagleda.
 
Сербона је суво злато. Ликови толико опскурни да их нема ни на Балкан Инфу.

Ја сам ишао у школу са чувеним новобеоградским сликаром Чарлијем који припада том кругу и сходно томе на "Сербони" иде реклама за његову сликарску школу. И то је једина реклама на том љотићевском гласилу.
Ишли смо заједно у супер-модерну ОШ Радоје Домановић у блоку 28, све док није била заврешена супер-супер модерна ОШ "Седам секретара СКОЈ-а" у блоку 23, одакле је он. Па тако да је негде у седмом, или осмом разреду, јадничак који је заиста пропатио од злих комуњара, престао је бити ђак пешак од блока 23 до блока 28, где је требало препашачити раздаљину дужине од једног до другог пешачког мостића над аутопутом илити - целог блока 24!!!
 
Имају понекад добре госте. Иначе ми се не допада њихово инсистирање на Деретићевом виђењу историје као и заступању ставова Димитрија Љотића и Милана Недића. Због тога ме је Томислав Црногорац и избрисао са ФБ :)
 
inače za sve domaće dobrovoljne predstavnike stranih interesa da ispričam jednu anegdotu:

bio jednom jedan Džingis Kan... i išao on tako u osvajanja... došao do jedne tvrdjave i udri udri udri...
ma dve nedelje ne može da osvoji... napdaju oni muški ali i ovi iz tvrdjave se brane...

Valjda se našao NEKO PAMETAN u tvrdjavi da izračuna da je Džingis Kan napolju i da neće imati problem sa hranom i vodom
a da će u tvrdjavi biti tih problema pa neće biti komotnog života i onda čemu sve ovo?
TIH PAMETNIH je bilo 3
Reše ta trojica da OTVORE KAPIJU

Udje Džingis Kan sa vojskom pozauzima, popije, pojede, ono treće nije bilo vremena moralo se dalje,
i kaže ovako:

postrojte se sad svi - moja vojska, branitelji tvrdjave i ova trojica
Postroje se oni
MUDRA TROJICA ČEKAJU NAGRADU

Kaže Kan: svaka čast braniocima, ali pukli ste pa sad da slušate ove što sam stavio za nove upravnike inače se vraćam
a ovu trojicu - odsecite im glave i na tvrdjavu, danas su svom narodu otvorili vrata, sutra će meni

I tako... ima u Srbiji puno NVO, ima i po celom Balkanu...
pa sad čisto da znate kakvu nagradu možete da dobijete

- - - - - - - - - -

Pa ja, čim neko potkači Ćopu odma je Ljotićevac :lol:


Ćopa je MMF kredit ulagao u državu a ovi MMF kredit ulažu u svoje dupište bolesno
 
Poslednja izmena:
Ćopa je MMF kredit ulagao u državu a ovi MMF kredit ulažu u svoje dupište bolesno

Не кажем, јесте.
А где је улагао српске главе?
На пример да ја сада имам ту његову моћ, шта би требао да радим са заговорницима комунизма (ја сам против комунизма)? :think:

Одговори али искрено или немој никако, ок.
 

Back
Top