Dveriliks

Mushin

Zainteresovan član
Poruka
287
Otvaram temu da bi se pozabavili ovim fenomenom, koji cini mi se ima dobru osnovu. Najpre da istaknem, da nisam bio simpatizer Dveri jer me je odbijala njihova , da se tako izrazim, sektaška struktura i izraženi klerikalizam, a s obzirom da smatram da se politicki pokret i crkva ne smeju mesati u isti kazan, jer ce se time potpuno izgubiti smisao i politike i crkve ( naravno u modernom vremenu, u zlatnim vremenima je bila sasvim obrnuta situacija, ali nije to tema), a i ostaviti van domasaja odredjeni kvalitetni deo birackog tela, koji se ne deklarise pravoslavno hriscanskim. Medjutim u zadnje vreme primecujem da Dveri krecu u ofanzivu na prave stvari, barataju dobrim informacijama i da se predstavljaju kao jedina prava opozicija, sto u sustini i jesu, jer svi ostali su prodefilovali Nemanjinom, postali poznati po raznim mahinacijama i aferama i sada su strogo kontrolisani, jer sve te mahinacije Vucic drzi u fioci, ucenjuje i svako extremnije odskakanje od vladajuce rezimske seme bilo bi kaznjeno, najpre medijskim natpisom a potom i sudski, te diskvalifikacijom sa politicke scene. Zato i nije cudno, i tek je sad jasnije, zasto su pokusali da pokradu ovaj pokret na izborima, kada toboze nisu presli cenzus za 1 glas.
U klipu koji sledi Obradovic je saopstio da postoji i sajt dveriliks.com na kome ce biti objavljivane sve korupcionaske istine... Bice zanimljivo pratiti dalja desavanja, propracena sigurno i od strane partijskog glasila SNS i beskicmenjaka Zeljka Mitrovica, posto su Vucicevi kumovi vec krenuli logikom napad je najbolja odbrana te podneli tuzbu protiv Obradovica. Detaljnije u klipu.

 
Poslednja izmena:
У мору информерисаних куриристанаца, Двериликс је за похвалу. Обрадовићева перспектива је ограничена јер Срби у њему не виде фирера. Радикали с друге стране имају солидних 30% на свим изборима од 2003. Невиђена доминација.
 
Дверјани су националсоцијалисти. Ако те нацизам анимира, у реду. Али Народна скупштина пева сасвим другу песму. У њој седе махом социјалдемократе. Мсм да Бошко такође зна да нема никакве шансе. Али скупштински хлеб је сладак. Целзијус маајка.
 
Дверјани су националсоцијалисти. Ако те нацизам анимира, у реду. Али Народна скупштина пева сасвим другу песму. У њој седе махом социјалдемократе. Мсм да Бошко такође зна да нема никакве шансе. Али скупштински хлеб је сладак. Целзијус маајка.

Koji ti parfem koristiš !?
 
*******i nema sanse proziv Boska razbija ga i unistava na svakom duelu

Pa vidis da ne sme vec 6 god da izadje na duel vec samo monologe drzi. Pametnom jasno i dosta.

- - - - - - - - - -

Дверјани су националсоцијалисти. Ако те нацизам анимира, у реду. Али Народна скупштина пева сасвим другу песму. У њој седе махом социјалдемократе. Мсм да Бошко такође зна да нема никакве шансе. Али скупштински хлеб је сладак. Целзијус маајка.

Kao prvo, nacionalsocijalizam je nemacka ideologija i nema uporiste u srpskoj tradiciji. Definisi najpre nacionalsocijalizam. Drugo, ja kod njih ne primecujem ni naznake pomenute ideologije. Gledajuci objektivno. Ne gaje antisemitizam, niti forsiraju rasnu cistocu niti zalivaju germanski paganizam...
 
boskic je elokventan i dobar govornik, avav ide uvek na taj efekat drame jer zna da se krezavi i grbavi primaju na to...

Jbg, zato sistemska borba nije za svakog, jer moras da progutas knedlu i prilagodis se malo i masi. Nazalost, to je sistem. Samo je poenta koja se namera krije iza toga...

- - - - - - - - - -

meni su dveri suvise ds , a i primitivni su u nastupu i retorici

znaci, bljak

Jedno s drugim ne ide. Ds je bio politicki korektan i nikad nije ulazio u dubine kritike, vec povrsinski, i nije bio "primitivan" u retorici, vec ugladjen i nekako civilan. S tim sto bih hteo da mi objasnis sta je to "primitivan u nastupu i retorici" i da mi das konkretan primer tog primitivizma.
 
Ja kako videh imaju pozitivan program, gde obrazlazu svoje ideje. I na izborima su imalo jedan od najracionalnijih i najstrucnije napisanih programa. A sta mislis, opozicija ne treba da kritikuje vlast, treba da bude fikus u parlamentu i da se s postovanjem obraca politickom i ljudskom talogu, iIi da komentari na racun vlasti budi blagi, tipa cedinih, cankovih i slicnih. Mislim da je krajnje vreme da se stvari nazivaju svojim imenom, a olicenje primitivizma, preletaca, moralnih spodoba, beskicmenjaka, imamo u redovima vlasti, dovoljno pogledati biografije Maje Gojkovic, onog klempavog Martina, Dacica, Vulina, i ostalih. Pa to je skupljeno s koca i konopca, likovi mutniji i opasniji po drzavu od celog nekadasnjeg i zemunskog i surcinskog klana.
 

Back
Top