Budi zlo

gost 371695

Elita
Poruka
19.917
Ne kapiram sto svi traze neke protuve I sugurice...Niko nece da igra ruski rulet , dobro ajd ne mora to ali spremnost na rizik ravna 0 . Gde je avanturisticki duh?!


:mrgreen:

- - - - - - - - - -

I sta onda posle bude?Onda ta bomba pukne I traze zabavu sa strane :lol:
 
Не само страху него се боје да отворе прозор ако им је загушљиво у превозу јер шта ће забога казати неки чичекања коме као смета промаја.
Та притупа толеранција а на сопствену штету. Осећам зло кад помислим на тако шта.
 
Jos gore je recimo sto ne smeju da izadju iz komforne zone pa podmuklo grebu ovaj zivot. Kako bi rekao nit ima muda da se obracuna , intelektualno ili na bilo koji drui nacin, vec se ponasaju kao oportunisti ono kicma ide dole samo tako a opet isto tako gledaju koga bi ujeli za nogavicu ko pekinezer.

- - - - - - - - - -

Osobe bez integriteta.

- - - - - - - - - -

Msm tema nije o tome vec zasto ljudi biraju siguricu koja ih ne zadovoljava potpuno tj zasto sebe uskracuju hrabrosti da uzmu sta zaista zele?
 
То после што си рекао - сигурица је један стабилни животни модел и као такав је најудобнији. Нема свако капацитет да бира и мења већ разгажене папуче.
Нису лепе али врше посао.

- - - - - - - - - -

U tome je kvaka uskracuju ljudima da ih ishuturaju:lol: ni sa te strane nisu korektni...

Јако су безобразни.
 
То после што си рекао - сигурица је један стабилни животни модел и као такав је најудобнији. Нема свако капацитет да бира и мења већ разгажене папуче.
Нису лепе али врше посао.

Dobro , razumem ja to sve ali ko ne proba ne moze znati. Zivot svakako prolazi.
 
Схвати да су неки рођени као бабе. Или деде.

- - - - - - - - - -

Не схватају да се неке ствари раде без анализе, размишљања и претходних висинских припрема.

- - - - - - - - - -

Сад и бицикл са кацигама возе, боже ме сачувај и саклони.

Свет иде у правцу повлађивања менталној педерастији.
 
vidim ovde palo neko drogiranje

Djoko nemoj da si bezobrazan znas da smo izricito protiv opijata.

- - - - - - - - - -

Lansi dogovori se da li pričaš o zlu ili avanturističkom duhu?
Koji od ta dva duha te je zaposeo noćas?

Ima sasvim jasno postavljeno pitanje. Evo jos jednom- zasto je vecina sklona da bira sugurnu i manje dobru opciju od one koju zaista zeli? I u koi tip se vi uklapate?
 
dobro daj ti nama reci sta mi to zelimo,200/h u krivinu?prodji sa mnom kroz crveno?1000e na rulet zeleno?smrk belo?karamo ravu s stajge bez kondoma?mislim sta mi to zelimo a ne smemo
 
Djoko nemoj da si bezobrazan znas da smo izricito protiv opijata.

- - - - - - - - - -



Ima sasvim jasno postavljeno pitanje. Evo jos jednom- zasto je vecina sklona da bira sugurnu i manje dobru opciju od one koju zaista zeli? I u koi tip se vi uklapate?

pa retko u zivotu imas da biras izmedju dve stvari.zivis zivot,mislis da je to to,taj zivot pusti duboko korenje u tebe,u tvoje srce,a onda naidjes na nesto inetesantnije,uzbudljivije...ali ...recimo,nisi ni mlad,ni naivan da mislis da i to nesto ovog trenutka uzbudljivo i divlje vremenom nece postati bledo i mirno,jer i ono prvo koje si izabralo,isto je tako pocelo divlje i ludo
kapiras?
malo sam ga zakukuljila....
hocu da kazem,zivot je cudo,stalno ti donosi nova iskustva,i nove dozivljaje i servira carobne stvari.na tebi je hoces li seci mostove za sobom i ici od jedne do druge ili...sta ces ti lensi?
 
Djoko nemoj da si bezobrazan znas da smo izricito protiv opijata.

- - - - - - - - - -



Ima sasvim jasno postavljeno pitanje. Evo jos jednom- zasto je vecina sklona da bira sugurnu i manje dobru opciju od one koju zaista zeli? I u koi tip se vi uklapate?
Avanturizam je za pozitivne ljude, a ljudi skloni zlu su mračni. To su dve kontradiktorne stvari. Pa ponavljam pitanje.
 
dobro daj ti nama reci sta mi to zelimo,200/h u krivinu?prodji sa mnom kroz crveno?1000e na rulet zeleno?smrk belo?karamo ravu s stajge bez kondoma?mislim sta mi to zelimo a ne smemo

Pa i nisu ti neke zelje pogotovo ovo za ravu i belo msm degutantno moj djole :/

- - - - - - - - - -

Avanturizam je za pozitivne ljude, a ljudi skloni zlu su mračni. To su dve kontradiktorne stvari. Pa ponavljam pitanje.

To je naslov apropo price da nekad mozes i da se zaebes ali neces znati dok ne probas. Keve mi od teme koja i nije nesto ozbiljna a vrlo je shvatljiva napravite uvek zavrzlamu :lol:
 

Back
Top