Vučić: Niko ne može da me ubedi da Stoltenberg mrzi Srbiju

Poruka
17.794
Niko ne može da me ubedi da Stoltenberg mrzi Srbiju

Vučić je na konferenciji za medije sa generalnim sekretarom Alijanse Jensom Stoltenbergom nakon učešća na sastanku Saveta NATO-a rekao da je razgovarao sa zvaničnicima više zemalja članica NATO.

"Imali smo različita viđenja prošlosti, ali smo se saglasili da moramo da gledamo u budućnost. Jens me je čak uverio da i oni imaju koristi od saradnje sa nama", rekao je Vučić.

"Zamolio sam ga da, ne samo da ne ukidaju snage, već da nastave prisustvo u nesmanjenom obimu na Kosovu, rekao je Vučić.

http://www.b92.net/info/komentari.php?nav_id=1325792

Sta kaze Vucic '' HVALA NATO '' :ok:
 
23031128_1900460239994289_1974871576565082092_n.jpg
 
Po severu Kosova znam da ce Vucic Srbima jos naneti dusevnog bola i ponizenja da boli do smrti.
Jel treba da budemo iznenadjeni?
Ko zna... mozda cemo "usput" da potpisemo jos neku tajnu konvenciju... i to prilikom svecanog pustanja u rad autoputa Nis - Pristina.

Ovi sadasnji su besomucno vristali da su DS i kompanjoni izdajnici... Sada su istina malo popustili sa tom temom, sada samo vicu da su lopovi - a krivicnih prijava nema pa nema.

Pitanje je - a sta bismo mi radili sa ljudima koji nece sa nama? Jednako je, nit' hocemo mi sa njima, nit' oni 'oce sa nama. Nije to lako resiti.

- - - - - - - - - -

A pazi sibicarsku izjavu '' Niko ne može da me ubedi da Stoltenberg mrzi Srbiju '' :)
Javlja mi se da ce vodja za neku godinu da sece traku na otvaranju autoputa Nis - Pristina zajedno sa "kosovskim predsednikom".

Istini za volju, na zapadu su samo interesi. Platis pa imas. Ono sto je sukobljeno je nasa masta i njihovi interesi. Kazem, nasa masta, jer mi slabo radimo na nasim interesima, mnogo vise smo u magli i brbljanju.
 

Back
Top