Migranti mu ukrali 50 ovaca - životinju udave, iseku i peku na vatri...

Da li u Srbiji postoji drzava ?

  • DA

  • NE


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

C0NSIGLIERI

Buduća legenda
Poruka
41.913
- Oni pokušavaju da se dočepaju Hrvatske, a kad ih tamo uhvate, vrate ih ponovo kod nas. Nisu u prihvatnim centrima, gladni su i moraju da se snalaze za hranu. Ovcu udave, iseku je i peku na vatri, i tu sam ih uhvatio - u očajanju govori Petrović.

Svaku nadu da će naplatiti štetu ovaj stočar je izgubio. Tvrdi da se obraćao na nekoliko adresa, ali da su mu rekli da mu ne mogu pomoći.

http://www.novosti.rs/vesti/naslovna/hronika/aktuelno.291.html:695955-Migranti-mu-ukrali-50-ovaca-kradju-dokazivao-i-na-poligrafu

Danas ovce, sutra ...

Da li u Srbiji postoji drzava ?
 
englezi i ameri rekli da ih ne diramo i mi nećemo da ih diramo
pa i kad počnu ko po švedskama, nemačkama i onda nema da ih diramo jer oni tako kažu...
i u škole ih šaljemo, besplatno da ih školujemo...pa kad jednog dana ispadne pičvajz u nekoj školi onda će roditelji da se skupe da se bune, pa će država da umiruje i pegla jer zapad tako traži, al će opet po starom
 
...dobro je dok su gladni, cek da im se "pri*ebe"...

hebote koji degenerik moras da budes da pustis horde ljudi iz PM da ti vrsljaju po drzavi i da nemas pojma ni ko su ni odakle su

drzava, sta je to ? :roll:
Qurve i retardi sebi kupili diplome, dali titule i sad hodaju drzavnim ustanovama i glume drzavu :eek:

Auuu al' su ga oni jos uvek normalni popusili
 
Danas ovce, sutra ...

Da li u Srbiji postoji drzava ?



Evo primera sta je prava i pravna drzava. Lazes i petljas pred drzavnom sluzbom? Izgon. Bez pardona



Nakon 30 godina protjerana iz SAD u Crnu Goru

PODGORICA - Pedesetogodišnja Zahrija Purović deportovana je u Crnu Goru iz Sjedinjenih Američkih Država nakon 30 godina provedenih u toj zemlji

Ona se u suzama oprostila od svojih sinova Elvira i Arijana, prenosi portal CDM.

Iako je Zahrija u Mičigenu, u gradu Sterling Hajts podigla djecu i plaćala dažbine državi, morala je da napusti SAD po odluci suda i imigracionih vlasti. Iako nema kriminalni dosije, protjerana je iz države, po riječima njenih sinova, kao najveći kriminalac. Morala je odmah da kupi avionsku kartu i vrati se za Crnu Goru, prenosi američki portal "Em lajv"..

Problemi za Zahriju počeli su 2001. godine, kada je njen suprug rekao da su se upoznali u SAD. Međutim, Zahrija i njen suprug su se vjenčali prije nego sto su otišli u SAD. Izjava Zahrijinog supruga nije se dopala imigracionim vlastima.

Tada su im kazali da ih obmanjuju i da će zbog toga biti deportovani.


Ubrzo nakon toga imala je razgovor u Odeljenju za imigraciju gdje su joj poručili da će morati odmah da kupi kartu i iseli se iz zemlje.
https://www.nezavisne.com/novosti/ex-yu/Nakon-30-godina-protjerana-iz-SAD-u-Crnu-Goru/451586
 
...dobro je dok su gladni, cek da im se "pri*ebe"...

hebote koji degenerik moras da budes da pustis horde ljudi iz PM da ti vrsljaju po drzavi i da nemas pojma ni ko su ni odakle su

drzava, sta je to ? :roll:
Qurve i retardi sebi kupili diplome, dali titule i sad hodaju drzavnim ustanovama i glume drzavu :eek:

Auuu al' su ga oni jos uvek normalni popusili

a narod će da najebuje
 
Evo primera sta je prava i pravna drzava. Lazes i petljas pred drzavnom sluzbom? Izgon. Bez pardona



Nakon 30 godina protjerana iz SAD u Crnu Goru

PODGORICA - Pedesetogodišnja Zahrija Purović deportovana je u Crnu Goru iz Sjedinjenih Američkih Država nakon 30 godina provedenih u toj zemlji

Ona se u suzama oprostila od svojih sinova Elvira i Arijana, prenosi portal CDM.

Iako je Zahrija u Mičigenu, u gradu Sterling Hajts podigla djecu i plaćala dažbine državi, morala je da napusti SAD po odluci suda i imigracionih vlasti. Iako nema kriminalni dosije, protjerana je iz države, po riječima njenih sinova, kao najveći kriminalac. Morala je odmah da kupi avionsku kartu i vrati se za Crnu Goru, prenosi američki portal "Em lajv"..

Problemi za Zahriju počeli su 2001. godine, kada je njen suprug rekao da su se upoznali u SAD. Međutim, Zahrija i njen suprug su se vjenčali prije nego sto su otišli u SAD. Izjava Zahrijinog supruga nije se dopala imigracionim vlastima.

Tada su im kazali da ih obmanjuju i da će zbog toga biti deportovani.


Ubrzo nakon toga imala je razgovor u Odeljenju za imigraciju gdje su joj poručili da će morati odmah da kupi kartu i iseli se iz zemlje.
https://www.nezavisne.com/novosti/ex-yu/Nakon-30-godina-protjerana-iz-SAD-u-Crnu-Goru/451586

Oni nisu u stanju da se ugledaju na Sloveniju a kamoli Ameriku ... qurve i retardi, oni su "drzava".
 
Zaratili u svojim vukojebinama pa zbrisali ,,dovukli se do Vojvodine , kolju i vrte janjce na ražnju ... jbt pa ovo tako poznato zvuči . :think:

20150406113142%21Serbmigra.jpg
 
Moguće al teško , toga se niko više ne seća , ovo je bilo skorije nešto . :think:
Nego šta kaže zabrinuti paor iz Šida jel pevaju Garu u četvoroglasu dok peku janjce :think:

I on mi je sumnjiv sa ovcama gore u Vojvodini, mislio sam da je gore prase king. :think:
Moguce da je bas on od tih od skorije, ali oni su pekli svoje janjce, nesto nisam cuo da su krali tudje.

Bez obzira, nastavi li se Beogradskopasalucki zulum rasturanja i rasprodaje "drzave", bezace oni nazad u Hr.
 
I on mi je sumnjiv sa ovcama gore u Vojvodini, mislio sam da je gore prase king. :think:
Moguce da je bas on od tih od skorije, ali oni su pekli svoje janjce, nesto nisam cuo da su krali tudje.

Bez obzira, nastavi li se Beogradskopasalucki zulum rasturanja i rasprodaje "drzave", bezace oni nazad u Hr.
Pa vec beze masovno al u Nemacku , Osterajh i Skandinaviju , sa putovnicama razume se .
 
Zaratili u svojim vukojebinama pa zbrisali ,,dovukli se do Vojvodine , kolju i vrte janjce na ražnju ... jbt pa ovo tako poznato zvuči . :think:

I eto, pored svih tih priča, ti ćeš opet imati nešto protiv Crnogoraca, a oni gore došli ne zbog rata nego iz ljubavi, i još dobro znaju da ravničarsko jagnje ne može da se poredi sa onim iz vukojebine.
Ali ne, ne valjaju tebi Crnogorci.

Plakaćeš ti za Crnogorcima jednog dana kada budeš morao da napustiš rodnu grudu zbog divljaka :(
 
Зашто их не изрешета ако су на његовом имању?

Па ти не знаш наш "закон" - један је у самоодбрани током провале провалника у стан у коме је био са породицом усмртио провалника - И ЕНО ГА НА РОБИЈИ.......... није дозвољено код нас да се браниш.........
 
I eto, pored svih tih priča, ti ćeš opet imati nešto protiv Crnogoraca, a oni gore došli ne zbog rata nego iz ljubavi, i još dobro znaju da ravničarsko jagnje ne može da se poredi sa onim iz vukojebine.
Ali ne, ne valjaju tebi Crnogorci.

Plakaćeš ti za Crnogorcima jednog dana kada budeš morao da napustiš rodnu grudu zbog divljaka :(

Crnogorci su divan svet ,baš sam nedavno bio u Bačkom polju na nekoj proslavi lokalnog FK Sutjeska,a onda u Vrbasu u bife Jadran ,predsednik opštine štogod gospodin :worth:
A za janjce sam i ja bio u zabludi ,al mi reče jedan domaći Bosanac da lažu , kupuju janjce u Kradjordjevu kod Bačke Palanke , voze u Bosnu i onda valjaju turistima i naivcima kao Romanijsko i Jahorinsko jagnje .:confused: Ne znam kakva je kod vas dole situacija po tom pitanju nisam bio 15 godina , valjalo bi otići kad ozeleni . :think:
 

Back
Top