Uslovne kazne za paljenje Ambasade SAD

Mortimer

Veoma poznat
Poruka
11.366
Uslovne kazne za paljenje Ambasade SAD
N. BIJELIĆ | 14. novembar 2017. 10:24 > 21:25 | Komentara: 19
Presuda optuženima za učešće u nemirima posle mitinga 2008. godine. Trojica dobila po šest meseci, jedan okrivljeni pet. Trojica slobodna
http://www.novosti.rs/vesti/naslovn...695785-Uslovne-kazne-za-paljenje-Ambasade-SAD

Ima nesto trulo u drzavi Srbiji!

Umesto da im daju odlikovanja!

Nikad Srbi nece voleti cmarikance!

Osim ovih placenih na krizarici!
 
ne mogu da kazem da sam tada bio za paljenje ambasade. malo mi je licilo na manipulaciju

naravno da sam za to da se sudi amerima za sve nase stradale gradjane i vojnike, za porusene objekte i kuce. kad je vec rec o tome da se sudi za pocinjena nedela

Oni nas ucenjuju za zlocince Biticije i paljenje ambasade a oni sto izvrsise genocid i razorise ovu jadnu Srbijicu nikome nista!
 
Poslednja izmena od moderatora:
koliko znam u to vreme Jočić je već ubio onog kera na Ibarskoj i bio je u koritu polumrtav , tako da je pre odgovornost na onom Nikitoviću koji se preselio na ahiret i nekoj gospodži što je u to vreme bila državna sekretarka .

- - - - - - - - - -

Nebitno ko je u pitanju, bitno je delo. Neko je palio neprijateljsku ambasadu a ds članovi krali patike.
Pa palio je praznu zgradu (inače u vlasništvu RS ) i zapalio jednog od sokolova koji su istim poslom došli u BG , da nije bio tako tragičan ishod mogli bi se zvati samo dilejama .
 
Uslovna kazna, sramota. Treba im dati orden Svetog Save, prvog reda.

Uslovna kazna za ovakvo NEDELO je jos jedan samar Srbiji na medjunarodnom planu.

Koju poruku ostavlja svetu takva kazna?

Ambasade su postojale i u zemljama koje su ratovale medju sobom, niko ih nije palio...


Za postupak paljenja americke (ili bilo koje druge) ambasade glavni ucesnici i ORGANIZATORI su MORALI da dobiju najmanje 20 godina robije....Za PRIMER i UPOZORENJE drugima da se ne usude...

Uslovne kazne su BRUKA I SRAMOTA za srpsko pravosudje.

Srbija i dalje tone, ispod povrsine jos uvek vlada milosevicev rezim....

Koji dolazi tamo negde ispod popovske mantije......
 
Да су Амери палили нашу амбасаду у Вошингтону, како би њихов суд њих осудио?

To ne znamo. Inace da li se desio slucaj paljenja neke ambasade u USA?

- - - - - - - - - -

ko je kaznjen za bombardovanje kineske ambasade?

ime, prezime, ime suda,i kolika je presuda, ko je u tvorza?

Ime i prezime se zna, onaj ko je ispalio raketu. Oni znaju ko je on. Presude nema jer su "omasili" metu. Nije zavrsio u zatvoru sasvim normalna stvar. Ko jos stavlja svoje vojnike u zatvor osim Srbije
 
To ne znamo. Inace da li se desio slucaj paljenja neke ambasade u USA?

- - - - - - - - - -



Ime i prezime se zna, onaj ko je ispalio raketu. Oni znaju ko je on. Presude nema jer su "omasili" metu. Nije zavrsio u zatvoru sasvim normalna stvar. Ko jos stavlja svoje vojnike u zatvor osim Srbije

terasku sam na ignore! kad ono...furundzija se javlja, razume se u sve, fiziku, hemiju, neurohirurgiju, polikitu! ha, ha, ha
 
Uslovna kazna za ovakvo NEDELO je jos jedan samar Srbiji na medjunarodnom planu.

Koju poruku ostavlja svetu takva kazna?

Ambasade su postojale i u zemljama koje su ratovale medju sobom, niko ih nije palio...


Za postupak paljenja americke (ili bilo koje druge) ambasade glavni ucesnici i ORGANIZATORI su MORALI da dobiju najmanje 20 godina robije....Za PRIMER i UPOZORENJE drugima da se ne usude...

Uslovne kazne su BRUKA I SRAMOTA za srpsko pravosudje.

Srbija i dalje tone, ispod povrsine jos uvek vlada milosevicev rezim....

Koji dolazi tamo negde ispod popovske mantije......

Druže, nemoj mi pričati o medjunarodnom planu kad je amerika u pitanju.
 

Back
Top