Dobro jutro, dobar dan :) - 8

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
redhedava...

anim1.gif
 
Nikad...ne bih se zrtvovala za politicarske gu.zice..100% sam joan of arc ali samo za svoje ognjiste.

-------

Toma umro nije dok je sanka i rakije...!


----
Sponze imaju vise pregleda na jutjubu nego toma...pa stvarno smo dotakli dno zivota...
 
Poslednja izmena:
Do sada nisam smeo to da priznam ali u skladu sa razvojem tekućih događaja mislim da konačno mogu da slobodno kažem da sam bio žrtva silovanja u filmu Veliki Transport od reditelja Veljka Bulajića. Tada sam još bio mlada i neiskusna glumica (glumio sam mladu partianku skojevku) i za mene su velika imena koja se nalaze u tom filmu bila autoritet.. Danas se osećam ponižno i uvređeno i konačno stičem hrabrost da kažem pravu istinu. Naravno da mala materijalna nadoknada može simobolički da potpomogne mom narušenom fizičkom i psihičkom stanju jer se ja do sada još nisam nikada zapravo skorz oporavio ali sa tim parama bi bilo puno bolje. Hvala na razumevanju.
 
Do sada nisam smeo to da priznam ali u skladu sa razvojem tekućih događaja mislim da konačno mogu da slobodno kažem da sam bio žrtva silovanja u filmu Veliki Transport od reditelja Veljka Bulajića. Tada sam još bio mlada i neiskusna glumica (glumio sam mladu partianku skojevku) i za mene su velika imena koja se nalaze u tom filmu bila autoritet.. Danas se osećam ponižno i uvređeno i konačno stičem hrabrost da kažem pravu istinu. Naravno da mala materijalna nadoknada može simobolički da potpomogne mom narušenom fizičkom i psihičkom stanju jer se ja do sada još nisam nikada zapravo skorz oporavio ali sa tim parama bi bilo puno bolje. Hvala na razumevanju.

aa zbog ovoga

- - - - - - - - - -

jas došla samo da provirim i da napišem ovu vest

- - - - - - - - - -

mislim da prebacim odande ovde
 
evo šta je rekla

I should have called my agent or had my lawyer come to the set because you can't force someone to do something that isn't in the script, but at the time, I didn't know that. Marlon said to me: 'Maria, don't worry, it's just a movie,' but during the scene, even though what Marlon was doing wasn't real, I was crying real tears. I felt humiliated and to be honest, I felt a little raped, both by Marlon and by Bertolucci. After the scene, Marlon didn't console me or apologise. Thankfully, there was just one take.

sa wikipedije

- - - - - - - - - -

iz 2007

- - - - - - - - - -

..da...i ne bi ronila krokodilje suze, vristala, grizla, grebla,..i radila sve sto je u njenoj moci da spase zivu glavu...:lol:

...vec bi lagano cakulala, naguzila se i pustila iskrenu suzu...

javi im se za rimejk ; )) sa drugačijim ishodima
- naročito m. brandu :P

- - - - - - - - - -

ne znam verovatno ima i nekakav psiho element pa nije baš tako ali otkud znam

- - - - - - - - - -

nisu baš mnogo pa se ni ona nije ritala možda nego su dobili to nešto

kao šok iznenađenje sramota npr, jer možda su ostatak simulirali ili tako nekako
ne znam
ali možda ne ni kao propaganda baš zli muškarci itd
 
Poslednja izmena:
Ma ni nema pravdanja, već dupli benefit (no frend atečd): prvo zalegnu da se probiju na sceni, a onda nakon mnogo godina se sete svega jer je trenutna in tema za varajati riports... bolje neg preletati pola sveta da se slikaju sa mršavom decom u Africi il plaćati da u njihovo ime šalju tvitove podrške izbeglima sa Bregzita.
 
Sutra da dođe neka zvezda u zalasku sa priznanjem kako je eto prilikom snimanja svog čuvenog hita iz 1993. pregazila pandu odbeglu iz zoo vrta još pedeset bi se pojavilo sa svoom pričom kako su uništili životinjski fond Azije, Afrike a vala i Azerbejdžana.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top