Hajde sad neka muškarci pitaju,a žene da odgovaraju VII

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
on ne zeli decu,sta biste uradile?

Nema veze, ima ko želi...
sut.php.gif
 
Ne znam gdje ona tema gdje žene pitaju, pa da iskoristim ovu, mogu i muškarci da odgovore. Ako biste na poslu dobili mogućnost da posao koji ste do sada radili iz kancelarije od sada možete da radite od kuće, da li biste pristali ili ne i koji su razlozi?

imam pozitivno iskustvo sa tom vrstom organizacije, godinama vec prakticni deo klinickih studija radim u labu, rezultate sredjujem kuci i, stancujem publikacije takodje od kuce. ljudi bez porodica ugl sve to rade na poslu, bitna je sloboda izbora
 
Šta mislite o seksu ?

sve najbolje ..:D

- - - - - - - - - -

Ne znam gdje ona tema gdje žene pitaju, pa da iskoristim ovu, mogu i muškarci da odgovore. Ako biste na poslu dobili mogućnost da posao koji ste do sada radili iz kancelarije od sada možete da radite od kuće, da li biste pristali ili ne i koji su razlozi?

pristala bih, mnogo je lakse i mozes da se organizujes kako tebi odgovara, pod uslovom da se ne zakucas u kuci vec da odredis neko radno vreme

- - - - - - - - - -

Neke kolege rade ponedjeljak i petak od kuće, a tri dana iz kancelarije i to mi je super odnos, tako nešto bi mi odgovaralo.
nije ni to losa kombinacija

- - - - - - - - - -

on ne zeli decu,sta biste uradile?

ne znam...
 
ako si se uhvatio bas za taj sako i oces bas njega, ili nemas drugi a oces sako
onda moras da pucas na tzv smart casual stil, jer ti je sako tog stila
a to ti je sinak da ostavis taj sako, ali da obuces kosulju, upases kosulju u lone, stavis kais
ako bi bi imao platnene lone uz to bilo bi bolje, ali mogu da prodju i ove farke ako nemas bolje
samo ne mozes tu majicu i taj sako nikako, mnogo su u svadji :lol:

- - - - - - - - - -

evo sta ti je smart casual stil
vidis tvoj sako je kao na prve tri slike primer, on trazi kosulju i kais

Smart-Casual-Weddings-Men.jpg

Naježim se kad vidim ove kraće nogavice i cipele na bosu nogu. Katastrofa.

Kapiram šta pričaš, imam i opuštene saoke, ali stvarno nisam pridavao tome značaj.

Na kraju sam obukao plavu majicu. Mislim da sam ostavio neke utiske sigurno, sad je samo pitanje kakve :mrgreen:

- - - - - - - - - -



E kad se Čičku ovo sviđa, onda sam sigurno nešto uradio pogrešno. :lol:
 
Naježim se kad vidim ove kraće nogavice i cipele na bosu nogu. Katastrofa.

Kapiram šta pričaš, imam i opuštene saoke, ali stvarno nisam pridavao tome značaj.

Na kraju sam obukao plavu majicu. Mislim da sam ostavio neke utiske sigurno, sad je samo pitanje kakve :mrgreen:

- - - - - - - - - -




E kad se Čičku ovo sviđa, onda sam sigurno nešto uradio pogrešno. :lol:

ma ogavne su ove kratke pantalone na mokasine, cuti sou :lol:
nego sam kacila zbog gornjeg dela
skapirao si me...

onda si trebao neki lezerniji sako na tu plavu majicu, neki koji je kezual, bez onog smart :lol:

zgodno si momce, iskoristi to, mozes da izneses sta oces ;)

u sustini jaka stvar, nosi ako oces i cickavine roze patike, ako se tebi svidja to je najbitnije...:lol:
ja prva ne pratim pravila, iako ih znam, meni se licno hebe

- - - - - - - - - -

Čemu ne možete da odolite?

slatkisima, putovanju, provodu sa drustvom, knjigama
 
Ne znam gdje ona tema gdje žene pitaju, pa da iskoristim ovu, mogu i muškarci da odgovore. Ako biste na poslu dobili mogućnost da posao koji ste do sada radili iz kancelarije od sada možete da radite od kuće, da li biste pristali ili ne i koji su razlozi?

Ne bih volela da sam u kuci non stop bez zive duse. Jedan dan nedeljno bi bio ok, cisto zbog putovanja
 
U PMS najčešće jedeš određenu vrstu slatkiša ili šta dohvatiš ?

Nemam ja to.

- - - - - - - - - -

ova deca iz vaše zgrade što imaju po 14-15 god. ili komšiluka,kažu vam dobar dan ili ćao,zdravo?

Kako koji. Ove sto iz znam jos kao bas male uglavnom cao, zdravo...

- - - - - - - - - -

kakav utisak je ostavio Toni Soprano na vas,kako biste ga opisale i koji lik vam je najružniji,najlepši iz serije Soprano?

Nisam gledala.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top