Hajde sad neka muškarci pitaju,a žene da odgovaraju VII

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
boze sve go ekspert:))
vozim fiestu, i mnogo je volim:heart:
ps. sama sam je kupilaz:lol:

i ja vozim fiestu, sam sam je kupio zeni zato sto sam slupao njen auto :)))

- - - - - - - - - -

Zato ga direktori voze na lizing...:lol:

a sekretarice na pushing :))))

- - - - - - - - - -

a sta mu konkretno fali?

BMW je sportski auto po defaultu i ko voli sportskeautomobile uzima njega.

otkud ona zna sta fali, zena elementarno nepismena a da zna nesto o automobilima...
 
Opste je poznato da je seks dobar za zdravlje..da li se onda moze smatrati da je to u stvari alternativni nacin prevencije bolesti? :)

drugim recima .... da li smo sto se vise tucamo/kresemo/seksamo .. (dopisi naziv) ... mi zdraviji?

Zapravo, važniji je za muško nego za žensko zdravlje jer direktno utiče na smanjenje rizika od raka prostate.
Ukratko, ukoliko nema zene na vidiku dobra je i ruka po savetu lekara.

Prema automobilima sam ravnodušna, BMW ne volim krajnje emotivno, dve najveće nesreće u kojima su nastradali ljudi koje sam poznavala su se desile u BMW-u. Nešto mi je grtko...Mercedes, ne znam zašto ali me oduvek podseća na naše u Nemačkoj, prvi auto moje sestre tamo je isto bio Mercedes, zvala sam je Herr Shika...ja bih verovatno glasala za Lexus da je na listi...ako moze ispred bele kuće u San Francisku koja je dakako moja...

Volim Mini Morris a stvarno je lep i udoban jedan Porsche...nesto na K, nije sportski...u Emiratima ga ima često, izdrndan nije ni tako skup jer oni Arapi ubiju kola za godinu dana do poslednjeg daha pa se kupi relativno nov neobično povoljno...ne bih kupila, ni zbog novca a nije baš ni moj stil ali je lep...moj izbor bi uvek bio maslinasti Mini...
 
boze sve go ekspert:))
vozim fiestu, i mnogo je volim:heart:
ps. sama sam je kupilaz:lol:

Bas :)

Ako se vec izjasnjavamo, meni je ovaj tip automobila onako bas muski, i asocira na avanturu. Samo mi oni skrenu paznju. Mislim, na oko, ionako se ne razumem sta valja ili ne. :lol:

download (1).jpg
 
@trustnoone - u pravu si za japance, jedina mana su im skupi delovi

@Šime - nisam video da je on pljuvao BMW ili Mercedes. To su mnogo dobri automobili, samo se postavlja pitanje zbog čega bi ih neko kupio? Takav auto košta kao jedan solidan stan u BGu, ako ti ga neko izgrebe na parkingu treba ti nekoliko hiljada € samo za lakiranje. Čemu to?
OK ako prelaziš dnevno po 1000km, ili ako si vlasnik firme pa je i auto jedan od pokazatelja tvog rejtinga (ne možeš na sastanak borda direktora da se dovezeš u olupanom golfu), ako si starac ili invalid kom treba puno udobnosti...
Gledam ljude koji dodju u DE pa odmah uleću u kojekakve lizinge i pušinge, e da bi u rodnom selu mogli da se pokažu kako su uspeli u životu. Pa onda dodju u to isto selo i plaču kad god naidju na neku rupu na putu (znači bez prestanka) i noću angažuju svu rodbinu da drži stražu pored auta da ga neko ne bi ukrao. Ljudi misle da su kupili auto, a u stvari je auto kupio njih.

Ma prijatelju, ja se zaebavam...
A bembaru ne vozim, ako i kupim to ce biti nesto skromno do 5, 6 000 e, u kešu....u skladu sa mogucnostima, a kredite prezirem, to je ropstvo i snobizam....svako treba da trosi onoliko koliko ima...

- - - - - - - - - -

Ma ni frizider ne bih na kredit uzeo...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top