Hajde sad neka muškarci pitaju,a žene da odgovaraju VII

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Da li danas učiteljice uče decu da budu pametna, humana i dobra po uzoru na predsednika države?Šta mislite...ili znate?
Ne mislim o tome... Jos uvek
da li ste pomislile nesto lose-desice vam se to i to...i desi se?
Trudim se da budem pozitivna i tako zivim
Svima zelim uvek sve dobro

Ali imam jaku intuiciju i znala sam kad ce se sta desavati ...
Sta vas je poslednji put uplasilo...ali bas onako, zestoko? :)
Ne bih o tome...
da li vise volite da unosite ili izbacujete kalorije? :)

Obozavam da jedem ... Bas umem da uzivam u hrani
A volim i da se sexam
Jedino ne volim da vezbam :lol:
 
chocolate-boobs-erotic-sandbox-3181361.jpeg
 
I sad mi zbog toga treba da prestanemo da je volimo ili samo da pisemo i tome? :think:

Овде се само о томе и пише. Ко је појео чоколаду, коме се једе чоколада итд итд..

- - - - - - - - - -

Дај нешто друго јбт....Сладолед, мус, воћни куп, пита са вишњама, жито, ораснице...
 
Овде се само о томе и пише. Ко је појео чоколаду, коме се једе чоколада итд итд..

- - - - - - - - - -

Дај нешто друго јбт....Сладолед, мус, воћни куп, пита са вишњама, жито, ораснице...

Pa promeni to, povedi primerom. Opet svako ima prava da pise sta zeli, ja mislim...

A dam ti sta hoces, samo me sacekaj do slave, da umesim kolace... :lol:
 
Pa promeni to, povedi primerom. Opet svako ima prava da pise sta zeli, ja mislim...

Имам и ја право да кажем да ми је доста приче о чоколади. Као гладна деца Бијафре, толико сте је жељни.

- - - - - - - - - -

da i ti jedes malo vise cokolade bila bi manje namrgodjena :)

Не сери.
 

eto kad se nekome predoci cinjenica odmah krece sa primitivizmom..ali kapiram ja da si neuka pa se nerviras i onda prosto izleti iz tebe (ne)kultura..

da te malo edukujem ;)

cokolada povecava nivo seratonina (pazi to nema veze sa onim sta si prvo pomislila kad si citala) :) to je hormon srece u krvi
takodje smanjuje nivo hormona stresa u organizmu tzv. kortizola
 
eto kad se nekome predoci cinjenica odmah krece sa primitivizmom..ali kapiram ja da si neuka pa se nerviras i onda prosto izleti iz tebe (ne)kultura..

da te malo edukujem ;)

cokolada povecava nivo seratonina (pazi to nema veze sa onim sta si prvo pomislila kad si citala) :) to je hormon srece u krvi
takodje smanjuje nivo hormona stresa u organizmu tzv. kortizola

Не треба мени никаква чоколадна штака.
 
Важи Табе, и ја тебе видим.

Не знам која намирница би те учинила бистријим али ћу се распитати.

cokolada..:flert:
ona pomaze i koncentraciji :)


zato se i savetuje studentima da na ispit ponesu parce cokolade..pomaze :)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top