Hajde sad neka muškarci pitaju,a žene da odgovaraju VII

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Kad bi sad mogle nekim načinom promeniti sebe, ili svoj život (naravno na bolje), šta biste vi bile i kakv bi život vodile?

Па свашта бих мењала, а нешто не бих никада, без обзира на све.
Али главно- имала бих бар четворо деце ( међу њима и ово које већ имам), радила бих креативан посао који обезбеђује леп живот ( скроман и растерећен), ред посла ред живота :)
Све у свему, пре бих секла оно што је труло= била храбрија, одважнија, ажурнија.
 
Kad bi sad mogle nekim načinom promeniti sebe, ili svoj život (naravno na bolje), šta biste vi bile i kakv bi život vodile?

pa da sam npr mrtva ali da mi je duh živ i da nevidiljivo zaviruje ovde i onde, da bude kao neka amelija pulen

- - - - - - - - - -

ok za ovakve izjave se ide hmmm negde
ili sam sebi pokvarla ugođaj :(

a ako moram da sam živa, ne znam, možda da sam anonimna i da imam da jedem, komunalije, i da me ne muče ko matoru
pa i nije nešto :P mogu da smislim i treće
 
Više bih uživala u svakom danu, jer lepih trenutaka nikada dovoljno, a još bih se nervirala. Mada je temperament teško promeniti. Sve ostalo (prijatelji, bivše ljubavi, bračni partner, profesija) bih ponovo izabrala, jer me ta doživljena iskustva (pozitivna i negativna) čine onim što jesam, savršeno nesavršenom.

slazem se, tako pise i u knjigama. pola stvari sto kazes sam vec negdje procitao, bilo bi dobro kad bi rekla nesto sto nije vec negdje napisano.
 
Jel' zaista verujete u ovo...ne znam kako bih ga nazvao?

i ti bi verovao da kitis ovakvu jelku :lol:

46449300_2378830035524969_169038161740038144_n.png
 
Ovako nekako. Jedino pozitivno osecanje sam zadrzala prema Michael Jacksonu, kog sam volela kao tinejdzer. Vodio je tesku bitku protiv djavolasa, te onako jadan zavrsio.

Jeste.
On je od malena zlostavljan a tudja pohlepa mu je unistila zivot.Nisu mu dozvolili da se razvija u pubetetu (medicina),zato je imao onakav glas. Zbog zlostavljanja je imao operacije nosa,promenio boju koze.Kako je lepo rekao "oni ne mare za nas" i porucio tacno ljudima sta se desava.Kao i slika sa njegovog albuma,ima tu jos stvari.Otvoreno se pobunio protiv njih te su ga prozvali pedofilom itd.isl.da ga diskredituju u javnosti.Nije proslo,eto kako se sve zavrsilo.Kobno po njega.
 
Poslednja izmena:
Jeste.
On je od malena zlostavljan a tudja pohlepa mu je unistila zivot.Nisu mu dozvolili da se razvija u pubetetu (medicina),zato je imao onakav glas. Zbog zlostavljanja je imao operacije nosa,promenio boju koze.Kako je lepo rekao "oni ne mare za nas" i porucio tacno ljudima sta se desava.Kao i slika sa njegovog albuma,ima tu jos stvari.Otvoreno se pobunio protiv njih te su ga prozvali pedofilom itd.isl.da ga diskredituju u javnosti.Nije proslo,eto kako se sve zavrsilo.Kobno po njega.

pa mogao je i prirodno da ima takav glas mislim ali se nije socijalizovao u pubertetu ko većina i sve što se dalje dešavalo
 
Kad bi sad mogle nekim načinom promeniti sebe, ili svoj život (naravno na bolje), šta biste vi bile i kakv bi život vodile?

manje bih verovala ljudima i a mnogo vise putovala po belom svetu

- - - - - - - - - -

spreda radi reda ili otpozadi reda radi? :)
samo red, rad i disciplina ..:mrgreen:
 
Poslednja izmena:
i ti bi verovao da kitis ovakvu jelku :lol:

46449300_2378830035524969_169038161740038144_n.png

Zmajevi i Dzeksoni))))

Jeste.
On je od malena zlostavljan a tudja pohlepa mu je unistila zivot.Nisu mu dozvolili da se razvija u pubetetu (medicina),zato je imao onakav glas. Zbog zlostavljanja je imao operacije nosa,promenio boju koze.Kako je lepo rekao "oni ne mare za nas" i porucio tacno ljudima sta se desava.Kao i slika sa njegovog albuma,ima tu jos stvari.Otvoreno se pobunio protiv njih te su ga prozvali pedofilom itd.isl.da ga diskredituju u javnosti.Nije proslo,eto kako se sve zavrsilo.Kobno po njega.

Kakva medicina mu nije dozvolila da se razvija u pubertetu?Mislis kao pevacima sa Havaja,strojenje pre puberteta da ne mutiraju?
Zbog zlostavljanja uradio 100 operacija da bi postao belac?
Protiv koga se pobunio da bi osudili cinjenicu da je sekssualno opstio sa decom?

Kitis li ti jelku,da te pitam,onako ,drugarski?
 
Па свашта бих мењала, а нешто не бих никада, без обзира на све.
Али главно- имала бих бар четворо деце ( међу њима и ово које већ имам), радила бих креативан посао који обезбеђује леп живот ( скроман и растерећен), ред посла ред живота :)
Све у свему, пре бих секла оно што је труло= била храбрија, одважнија, ажурнија.

koji je to kreativan posao koji obezbedjuje lep zivot?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top